3:0 6:2, 6:3, 7:6 (4)

25.05.2022, 16:21 • Court Suzanne Lenglen, Paříž (FRA) • 2. kolo • Filip Kosnáč

Tipsport: 1.08 6.21

7:6

Druhý mečbal už znamená koniec skvelého tretieho setu, Molčan poslal bekhend do siete a Djokovič oslavuje postup do tretieho kola po setoch 6:2, 6:3 a 7:6(4)!

6:6

Dlhý bekhendový return Molčana znamená Djokovičove vyrovnanie na 6:6, takže tretí set sa rozhodne v tajbrejku.

5:6

Molčan rozhodol výmenu bekhendom po čiare, ktorý Djokovič nevrátil do kurtu a slovenský tenista vedie 6:5 v treťom sete.

5:5

Djokovič si to skúsene dohral na sieti po dobrom útoku a vyrovnáva na 5:5 v treťom sete.

4:5

Molčan zakončil gem esom na stred, odvrátil dôležitý brejkbal a vedie 5:4 v koncovke tretieho setu.

4:4

To však bolo všetko v tomto geme, Molčan vyhodil forhend a Djokovič sa doťahuje na 4:4 v treťom sete.

3:4

Forhend Djokoviča dopadol tesne za základnú čiaru a Molčan sa dostáva do vedenia 4:3 v treťom sete.

3:3

Vzápätí Djokovič trafil ďalšie eso a vyrovnáva na 3:3 v treťom sete.

2:3

Ďalší priamy bod a Molčan otáča v treťom sete na 3:2, čo je pozitívna správa.

2:2

A je to tu, Djokovičov forhend po čiare nebol presný a prvýkrát stráca svoje podanie, takže Molčan vyrovnáva na 2:2 v treťom sete!

2:1

Molčan robil všetko, čo sa dalo, ale posledný volej na sieti vôbec netrafil a svetová jednotka ide do vedenie 2:1 v treťom sete!

1:1

Priamy bod k tomu a rýchlo je vyrovnané 1:1 v treťom sete.

0:1

Priamy bod ju vynahradil a Molčan sa ujíma vedenia v treťom sete.

6:3

Lenže aj Molčanov bekhend bol dlhý a Djokovič vyhráva druhý set pomerom 6:3, takže už iba set ho delí od postupu do tretieho kola Roland Garros!

5:3

Priamy bod Molčana ukončil gem, ktorým znižuje na 3:5 v druhom sete.

5:2

Víťazný forhend Djokoviča, ktorý potvrdil brejk a vedie 5:2 v druhom sete.

4:2

Djokovič sa tlačil do forhendu Molčana, napokon sa dočkal jeho úderu do siete a dostáva sa do vedenia 4:2 v druhom sete!

3:2

Gesto fair play od Molčana, ktorý uznal eso Djokoviča a svetová jednotka vedie 3:2 v druhom sete.

2:2

Djokovič sa nevysporiadal s čopom, po ktorom poslal bekhend do siete a je vyrovnané 2:2 v druhom sete.

2:1

Znova výborný útok Djokoviča, ktorý dokončil víťazným forhendom a dostáva sa do vedenia 2:1 v druhom sete.

1:1

Bekhend Djokoviča letel do siete a Molčan vyrovnáva na 1:1 v druhom sete.

1:0

Djokovičov tlak prinútil Molčana k dlhému bekhendu a svetová jednotka vstupuje do druhého setu podržaným podaním.

6:2

Čopovaný úder Molčana doplachtil za základnú čiaru a Djokovič vyhral prvý set jasným pomerom 6:2!

5:2

Tak aj druhé eso v tomto geme, tentokrát von z kurtu a Djokovič po čistej hre vedie 5:2 v prvom sete.

4:2

Priamy bod Molčanovi pomohol znížiť na 2:4 v prvom sete.

4:1

Postupný tlak Djokoviča, ktorému sa Molčan neubránil a svetová jednotka vedie 4:1 v prvom sete.

3:1

Nepresný Molčanov forhend už znamená vedenie Djokoviča 3:1 v prvom sete!

2:1

Priamy bod, ktorým si Djokovič vie často pomôcť a dostáva sa do vedenia 2:1 v prvom sete.

1:1

Predstavte si, Molčan trafil eso z druhého podania a vyrovnáva na 1:1 v prvom sete.