koniec (2:0)

13.06.2022, 20:45 • Parken, Kodaň • Skupina 1 • Michal Břuchanský cz

Tipsport: 1.85 3.55 4.62

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (22:38:28)
Dánové se díky třetí výhře udrželi na čele skupiny A1. Rakušané jsou třetí za Chorvaty, kteří uštědřili posledním Francouzům další nečekanou porážku.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:13.
V Kodani panuje naprostá spokojenost. Dánové ovládli první půli a prostřednictvím Winda se Skovem Olsenem utekli do vedení 2:0. Ve druhé půli si domácí tento výsledek hlídali, další šance měli až v úplném závěru, ale Lindner s pomocí tyče další míč ze sítě lovit nemusel.

90+2

90+1

Laimer vystřelil do Boilesena. Rakouský fotbalista ukazoval na hru rukou, ovšem rozhodčí u videa nic takového neodhalili.

90

Nastavují se 2 minuty.

89

Laimer s Lainerem, Arnautovićem a dalšími obléhali pokutové území. Když konečně přišla na řadu finální přihrávka, tak Gregoritsch neměl klid na hlavičkování.

87

Znovu Eriksen! Tentokrát samostatně prošel skrz několik soupeřů jako nůž máslem. Koncovka z dvaceti metrů byla tentokrát zablokována.

86

86. Christian Eriksen (DEN)

86

Christian Eriksen byl diváky vybízen k palbě z dálky. Střela od tohoto hráče Brentfordu skutečně přišla a zastavila se až o krajní tyčku. Patrně tam byla i teč gólmana.

85

Spolupráce mezi Braithwaitem a Billingem nezafungovala. Dány to moc trápit nemusí, pár minut před koncem mají zápas plně pod kontrolou.

84

Stryger Larsen zpomalil samostatný úprk a dal Trimmelovi možnost vrátit se do souboje. Neškodná střela Lindnera nezaskočila.

83

Braithwaite už byl s balonem za postranní čarou. To byl ten důvod, proč se nepískala následná ruka Trimmela.

82

Eriksenovi se ani jeho druhý roh moc nepovedl. V pokutovém území vyrostl ze všech nejvýše Gregoritsch.

81

Christian Eriksen přesně předal míč na několik desítek metrů. Rasmus Kristensen vyrobil na Sabitzerovi rohový kop.

80

80. Pierre-Emile Höjbjerg (DEN)

80

Evidujeme první dánskou střelu na branku po změně stran. Pierre-Emile Höjbjerg postupoval z pravého křídla do pokutového území, kde měl několik variant na přihrávku. Z ostrého úhlu přesto pálil sám a u přední tyče narazil na nohy Lindnera.