koniec po predl. (0:0)

13.07.2022, 19:00 • 1. predkolo • Daniela Mesíková

Tipsport: 2.4 3.03 3.37

Slovan ide v Lige majstrov ďalej a narazí na Ferencváros Budapešť.
Dnes to už vyzeralo zle nedobre, keďže belasí inkasovali v 104. minúte z kopačky Davitashviliho, no potom sa v 115. minúte podarilo vyrovnať Barseghjanovi a víťaznú bodku za stretnutím dal kapitán belasých Vladimír Weiss ml., ktorého gól priamo z rohového kopu sa ešte dlho bude premietať. (21:46:07)

120+4

120+3

120+3. Vladimír WEISS - 1:2

120+3

Slovan dal gól!
Hráči aj diváci Batumi sú v šoku. VLADIMÍR WEISS videl, že brankár Kupatadze nestojí pri rohovom kope na čiare a priamo od rohovej zástavky skóruje. Kupatadze sa snažil ešte zasiahnuť, no loptu si zrazil do siete. Neuveriteľný moment a záver dnešného zápasu.

120+2

Greenov center na zadnú žrď, ešte jeden rohový kop pre Slovan.

120

3 nadstavené minúty, Abena je zatiaľ mimo ihriska.

119

Už poriadne dlho sa nehrá, našťastie je už Abena na nohách a nosítka netreba.

116

Abena dostal loptu do hlavy a skončil na trávniku. Ošetruje sa, s Abenom to nevyzerá dobre.

115

115. Tigran BARSEGHJAN - 1:1

115

Weiss prihral kolmo Šaponjićovi, ktorý to urobil veľmi dobre a načasoval prihrávku TIGRANOVI BARSEGHJANOVI, ktorý vystrelil a s prispením teču Rekhviashviliho kočí lopta v sieti! Je vyrovnané, šanca Slovana na postup stále žije.

114

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Medveděv, prichádza Green.
z ihriska odchádza Kucka, prichádza Mustafič.

113

Striedanie v tíme FC Dinamo Batumi:
z ihriska odchádza Altunashvili, prichádza Radin.

113

Žltá karta pre tím FC Dinamo Batumi (Davitashvili).

Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Weiss).

112

Prihrávka z pravej strany, no aj Ramirezovi lopta pri spracovaní odskakuje a je to bez zakončenia.

109

Barseghjan napálil loptu zblízka do hlavy Rekhviashviliho, hra je pochopiteľne prerušená a domáci hráč je ošetrovaný.

108

Mamuchashviliho strela presvišťala vedľa ľavej žrde, Chovan rýchlo posiela loptu späť do hry.

106

z ihriska odchádza Pauschek, prichádza Ramirez.

106

Začalo sa druhé predĺženie.
Slovan prehráva 0:1 a potrebuje streliť minimálne gól. Má na to ešte druhú časť predĺženia v trvaní 15 minút.