0:1

koniec (0:0)

03.08.2022, 20:30 • 3. predkolo • Daniela Mesíková

Tipsport: 2.75 3.26 2.67

D. Streda prehrala v úvodnom zápase 3. predkola EKL na domácom ihrisku s FCSB 0:1. Jediný gól stretnutia strelil v 69. minúte Tamm. DAC hral od 67. minúty bez vylúčeného kapitána Kružliaka. (22:24:06)

90+5

90+5

Brunetti nedovolil odcentrovať Stoicovi, nedal mu dýchať.

90+3

Moumouho spätná prihrávka do prehusteného priestoru našla iba hráča hostí,

90+3

FCSB bránu neohrozil, center bol privysoký a lopta skončila za postrannou čiarou.

90+2

Kalmár bojoval, bol poslaný na trávnik, v hre sa pokračovalo. Na druhej strane už Blackman fauloval.

90

Nadstavený čas: 5 minút.

89

Kalmár odcentroval od rohovej zástavky na bližšiu žrď, zakončenie prišlo o čosi neskôr z hranice šestnástky, Ciganiks netrafil priestor troch žrdí.

88

Moumou vletel do šestnástky a hlavičkoval vedľa brány.

88

Kalmár vyrazil dopredu, podarilo sa mu prihrať napriek tomu, že mal na sebe trojicu hráčov, strela Moumoua bola zblokovaná.

86

Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
z ihriska odchádza Veselovský, prichádza Kalmár.
z ihriska odchádza Krstovič, prichádza Nicolaescu.

86

Krstovič zakončil po zemi, strela nemala potrebnú razanciu. Bola to však prvá strela DAC na bránu.

85

Nakopávaná lopta DACu nevyšla, ale domáci sa nezdávajú a majú znova loptu.

83

FCSB s loptou na kopačkách, ale ďaleko od brány D. Stredy, útočiť však potrebujú domáci.

82

Káčer dostal pri hlavičkovom súboji úder do hlavy od Suta, potreboval aj ošetrenie.

80

Centroval Ciganiks, bola to však ľahká korisť pre Tarnovanua.

80

Ďalší faul na Blackman približne na tom istom mieste pri postrannej čiare a ďalšia možnosť štandardky pre D. Stredu.