Európska konferenčná liga (predkolá)

Vitoria Guimarães – HNK Hajduk Split

1:0

koniec (1:0)

10.08.2022, 18:00 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães (kapacita: 30.165 diváků) • 3. predkolo • Info o zmenách stavu (Jiří Polášek (@Pol45Jiri)) cz

Tipsport: 2.23 3.5 3.25

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 3:2. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 14:16. (22:25:23)
Zápas je u konce. Ve druhém poločase proběhlo velké množství střídání, ale ani jeden z čerstvých fotbalistů nedokázal dostat míč do branky. Hajduk nedokázal srovnat ani přes fakt, že hrál posledních 13 minut v přesilovce, protože Silva dostal v 77. minutě druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Chorvaté ale první zápas vyhráli 3:1, a nakonec i přes prohru postupují.