koniec (0:1, 0:2, 0:1)

11.08.2022, 17:30 • Budvar aréna, České Budějovice • Denisa Józsová cz

Tipsport: 1.51 4.92 4.79

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (19:30:40)
Je konec! Třebíč byla v dnešním duelu lepším celkem a po zásluze vyhrává 4:0! V poslední třetině jsme viděli už jenom jednu branku, a to deset minut před koncem zápasu. Matěj Novák dostal přihrávku do samostatného úniku, který proměnil kličkou mezi betony. Motor tak prohrál druhý zápas v řadě, další přípravné utkání ho čeká v neděli 21.8. proti Linci.

59:00

Minuta do konce zápasu!

58:28

David Michalčuk se ze střídačky rovnou zapojil do útočné akce, jenže Třebíč se tentokrát přes útočnou modrou nedostala. Trápit jí to ovšem moc nemusí.

58:00

Dvě minutky do konce duelu! Vojtěch Tomeček se za svou brankou elegantně uhnul jednomu ze soupeřů, jenže ani tak se Motor nikam daleko nedostal.

57:11

Viděli jsme několik ostřejších zákroků v posledních minutách, ale jinak se zápas spíše dohrává.

56:22

Do konce zápasu nám chybějí poslední tři minutky a vypadá to, že Motor dnes nevstřelí ani branku. Tak uvidíme, jestli alespoň čestný zásah dá.

55:14

Filip Přikryl chtěl posunout puk na rozjetého spoluhráče, jenže ten musel před modrou přibrzdit, a tak musí Jihočeši o kotouč zase bojovat.

54:25

Třebíč drží kotouč za svou brankou a nechává nastoupit čerstvější hráče do hry. Na několik přihrávek se následně dostala do útočného pásma, kde kombinuje.

53:29

Avšak hra se během několika vteřin před budějovického brankáře vrátí. Domácí totiž zahráli touš jen na icing, buly bude následovat po pravici Cinky.

52:59

Na druhé straně si musel připsat další úspěšný zákrok David Cinka. Svůj beton ale vytáhl včas, a tak vyrazil touš do bezpečí v podobě rohu obranné třetiny.

52:18

Matouš Maspoust stál v příhodný moment na příhodném místě. Střela mu ale vůbec nesedla! Velká škoda pro Motor, protože pře ním byla úplně prázdná klec.

51:22

Oba týmy hrají v plném počtu!

50:33

Horácká Slavia právě vstřelila branku! A nyní už to vypadá na debakl pro domácí celek! Lukáš Forman našel rozjetého MATĚJE NOVÁKA, který jel úplně sám na gólmana. Toho si trochu roztáhl, posunul mu kotouč mezi betony a mohl se jít radovat na střídačku. Asistence: Lukáš Forman.

49:40

Michal Vodný odchází do kabin a dnešní utkání pro něj zřejmě skončilo.

49:22

Vyloučení v týmu Motor České Budějovice:
Jakub Valský – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
Petr Krejčí – 2 min., hrubost.

48:55

Lukáš Vopelka se dostal k odraženému kotouči na středu hřiště, ovšem rána mu ani trochu nesedla. Mičán tak mohl zůstat naprosto v klidu.

47:45

Ne, Jihočechům se směrem dopředu nyní nedaří ani trochu. Mají problém udržet kotouč na hokejkách. a dostat se vůbec do nějaké kombinace.

0:4

Góly a asistencie: 19. Michálek (Ferda, Holec), 36. Tureček (M. Svoboda), 40. Forman (M. Svoboda), 51. Novák (Forman)

Banes Motor České Budějovice: Cinka (Strmeň) – Hovorka, Kachyňa, Doudera, Bindulis, Štencel (C), Remta, Hail – Přikryl, Koláček, Tomeček – Vopelka, Toman, Valský (A) – Strnad (A), Masopust, Chlubna – Pouzar.
Tréner: Jaroslav Modrý.

SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán (Jekel) – Poizl, Furch, Bořuta, Krejčí, Forman, Tureček, A. Svoboda – Krliš, Bittner (C), Psota – Vodný, Šilhavý, Holec – Novák, Michálek, Ferda – Bartes, M. Svoboda, Michalčuk.
Tréner: Kamil Pokorný

Rozhodca: Květoň, Kosnar – Jindra, Zika.