Európska konferenčná liga (predkolá)

Levski Sofia – Hamrun Spartan FC

1:2

koniec po penal. (1:4) (0:0)

11.08.2022, 20:00 • Georgi Asparuhov Stadium, Sofia • 3. predkolo • Info o zmenách stavu (Lukáš Jasoněk) cz

Tipsport: 1.21 6.3 14.7

Obrovský šok! Levski Sofia nestačil na maltský Hamrun a svou misi v pohárové Evropě končí

To je ale překvapení! Hamrun po domácí prohře 0:1 vydřel v Bulharsku vítězství 2:1, kterým Camenzuli ve druhé nastavené minutě poslal dvojzápas do prodloužení. Drama nakonec vygradovalo v penaltovém rozstřelu, jenž rozhodl Fedele. A zatímco Hamrunští jsou radostí bez sebe, hráči Levski Sofia mají z ostudy kabát. Že to dopadne takto, očekával málokdo. (22:55:32)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:4.

Petkov proměňuje.

Žlutá karta pro tým Hamrun Spartan FC (Freitas).

1. séria 0:1

Freitas proměňuje.

Střílení penalt začíná.
Ani prodloužení nerozhodlo, postupujícího tak určí až penaltový rozstřel. Bude v něm šťastnější Levski Sofia, nebo Hamrun Spartan? Dozvíme se za chvíli.

120+2

Druhé prodloužení skončilo.

120+2

Střídání v týmu PFC Levski Sofia:
ze hřiště odchází van der Kaap, přichází Popov.

120

Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

1:2

Góly: 90+1. Wanderson – 78. Guillaumier, 90+2. Camenzuli (Dodo)

Karty:   103. Welton (LVS) – 3. Corbolan (HMR), 3. Bjeličić (HMR), 88. Callegari (HMR), 106. Dodo (HMR), ?. Freitas (HMR)

1:4   Fedele (HMR)

Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:13.

Levski Sofia: Mihaylov (K) – Wanderson, Cordoba, Sonko-Sundberg, Petris (89. Galčev) – Krastev, van der Kaap (120+2. Popov), Kraev – Welton (105. Petkov), Bari, Ronaldo (89. Stefanov).
Náhradníci: Andreev, Zagorov – Holder, Popov, Stefanov, Galčev, Mitkov, Stojanov, Petkov.

Tréner: Stanimir Stoilov.

Hamrun Spartan FC: Bonello – Corbolan (106. Montebello), Bjeličić (120. Freitas), Emerson (K), Collegari, Camenzuli – Guillaumier, Prša (118. Fedele), Domingos (85. Dodo) – Jonny (72. Sowe), Nedeljković (72. Mashike).
Náhradníci: Sultana – Montebello, Buhagiar, Mashike, Dodo, Freitas, Fedele, Sowe, Micallef, Azzopardi, Borg.

Tréner: Branko Nišević.

Rozhodca: Kovács – Marinescu, Artene (Rumunsko).

Prvý zápas: Hamrun - Levski Sofia 0:1