1:7

koniec (0:0, 1:5, 0:2)

12.08.2022, 04:00 • Skupina B • Lissko (@Lissko11)

Tipsport: 12.8 13.2 1.12

Skončil sa nám zápas medi Švajčiarskom a USA. USA v ňom dominovali a preválcovali svojho súpera 7:1. Pomer striel na bránu v tomto zápase 23:39

Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný deň. (06:33:32)

59:03

Zápas vstúpil do poslednej minúty tretej tretiny a aj zápasu.

57:58

Sidler vyslal delovku na Mbereka, ale ten vytiahol efektný zákrok lapačkou.

56:55

Vylúčenie v tíme USA. Logan Cooley dostáva 2 minúty za podrazenie

55:23

55:23 Riley DURAN - 1:7

55:23

USA dalo gól! Strelcom gólu je RILEY DURAN! Zápas sa nám zmenil na menšiu exhibíciu. Riley Duran navyšuje skóre a už to vyzerá na debakel pri Švajčiarov.Duran strieľal spoza protihráča a Patenaude nič nevidel.

51:56

Zápas sa v podstate len dohráva. Faber skúšal šťastie od mobrej čiary, lae jeho pokus nebol presný.

50:40

Kleven vysunul Coronata. Ten nabral rýchlosť a švihom triafa konštrukciu brány Patenaudeho.

49:57

USA kontrolujú hru. Maju puk na svojích hokejkách a nikam sa neponáhľajú.

48:12

Duran nabral rýchlosť preletel okolo Zanettiho, ale Patenaude podržal svoj tím.

45:33

Aktuálny pomer striel na bránu 14:35

44:59

USA sa bránia bez väčších problémov. Puk vyhadzujú cez všetks čiary.

43:58

Vylúčenie v tíme USA. Red Savage dostáva 2 minúty za podrazenie.

41:57

41:57 Thomas BORDELEAU - 1:6

41:57

USA dalo gól! Strelcom gólu je THOMAS BORDELEAU. Američania využívajú presilovú hru a pridávajú ďaľší gól v tomto zápase. Bordeleau dostal výbornú prihrávku medzi kruhy a z prvej prekonáva Patenaudeho.

41:37

Vylúčenie v tímu Švajčiarsko. Zaneeti dostáva 2 minúty za sekanie

40:01

Po prvej bezgólvej tretine sme videli 6 gólov. USA hrajú dominantne a zaslúžené vedu 5:1. Pomer striel na bránu po druhej tretine 14:30

1:7

Góly a asistencie: 29. Henry – 26. Mazur (Samoskevich, Bordeleau), 32. Faber (Hughes, Bordeleau), 34. Mazur (Slaggert, Faber), 38. Slaggert (Kaiser, Mazur), 40. Coronato (Hughes, Savage), 42. Bordeleau (Hughes, Samoskevich), 56. Duran (Cooley)

Švajčiarsko: Pasche (Patenaude) – Zanetti, Sidler (A), Dionicio, Chanton, Delémont, Streule, Nussbaumer, Despont – Knak (C), Allenspach, Fahrni – Henry, Biasca (A), Graf – Nicolet, Baechler, Ritzmann – Alge, Garessus, Taibel.
Tréner: Marco Bayer

USA: Mbereko (Oke) – Faber (C), Hughes, Kaiser, Truscott, Bahrens, Kleven, Moore – Bordeleau (A), Slaggert (A), Mazur – Coronato, Cooley, Knies – Samoskevich, James, Berard – Duran, Pastujov, Savage.
Tréner: Nate Leaman

Rozhodca: Bloski, Hunnius – Hofer, Rey