16.08.2022, 17:30 • RT TORAX ARENA • Gabriela Juříková cz

Tipsport: 2.53 4.3 2.2

Pro dnešní večer je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne, pohodový tropický týden i klidný závěr prázdnin.

Z RT TORATAX ARENY napočtenou! (19:55:47)
Prodloužení se odehrálo ve stejném stylu, jako celé utkání. Týmy držely kotouč víceméně stejný čas a podobně kvantitativně si vytvářely šance. Porubané byly šťastnějším týmem a vyhrávají nad Zvolenem vůbec poprvé v rámci přípravných zápasů. Před 14 lety dopadlo utkání taktéž 2:2, ale tenkrát se ještě nehrál systém na tři body, jako dnes.

Odvetné utkání na ledě Zvolenu se odehraje 25. srpna.

62:48

Poruba právě vstřelila branku!
Vhazování ve středním pásmu blíže k porubské bráně vyhrává Vachovec na TOMÁŠE ŠOUSTALA, který se hbitými kroky dostává před obránce a tváří v tvář gólmanovi zakončuje bekhendovou kličkou. Asistence: Michal Vachovec.

62:33

Zvolenu je pískán ofsajd. Huntebrinker nestačil přerušit svůj pohyb na střelu a po zazvonění tyče dostává upozornění nejen od hráčů.

61:29

Střondala s Urbancem a Tomanem kombinují v útočné třetině, jenže střelba jim není dopřána. Než najdou řešení o kotouč přichází.

60:57

Proti útok a v bráně Poruby končí Zuzin. Dolejš se snaží nepadnout na soupeře.

60:25

Šlahař s Vachovcem zaváží puk do pásma, kde první jmenovaný zakončuje. Puk letí ale do ochranné sítě.

60:13

Ofsajd Zvolenu.

60:01

Jestliže první třetina patřila Porubě, tak třetí perioda byla výhradně záležitostí Zvolenu. Nejenže se herně zvedl, ale taky to proměnil v góly a v posledních minutách díky hry bez gólmana docílil protažení utkání na prodloužení.

60:00

59:04

Vedoucí gól měl na holi Šlahař. Puk před Petríkem zvedl, aby zakončil pod horní tyč, jenže zvolenský gólman nastavil levé rameno a puk ještě zvedl a docílil tak jeho doplachtění za branku.

57:59

Zvolen právě vstřelil branku!
Hra v šesti se vyplatila! MIKE HUNTEBRINKER napřáhl a prostřelil vše před sebou. Puk prošel domácímu brankáři někde kolem levého betonu. Asistence: Joel Messner.

57:25

Messnerovo zakončení míjí pravou Dolejšovu tyč. K odraženému puku se Sideroff nedostává. Christov jej patkou hole vyhazuje, jenže Hain jej udržel v pásmu a tlak Zvolenu pokračuje.

57:08

Hosté hrají bez gólmana.

57:08

Oddechový čas pro tým HKM Zvolen.

56:54

Hanna vyjel z vlastní třetiny a zakončil k bližší tyčce.

56:12

Zvolen se provinil ofsajdem.

3:2

Góly a asistencie: 12. Střondala (Toman, Christov), 14. Gřeš (Hrníčko, Dluhoš), 63. Šoustal (Vachovec) – 55. Hecl, 58. Huntebrinker (Messner)

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (Slíž) – Urbanec, Dluhoš, Sedlák, Voráček, Klimíček, Lemcke – Šlahař, Vachovec, Šoustal – Karafiát, Pavlík, Vildumetz – Gřeš, Pšurný, Hrníčko – Střondala, Toman, Christov – Brodek
Tréner: Jiří Režnar

HKM Zvolen: Petrík (Trenčan) – Messner, Hain, Hanna, Mudrák, Sládok, Kubka, Hraško, S. Barcík – Zuzin, Huntebrinker, Gropp – Hecl, Šiška, Sideroff – Csányi, Marcinek, Stupka – Rajčan, Brumerčík, Chlepčok
Tréner: Peter Oramus

Rozhodca: Koziol, Hranoš – Golaň, Krakovčík