Menu

Futbal

Ježek Cup (U18)

Slovensko – Mexiko

1:1

koniec (1:0)

23.09.2022, 16:00 • Sportovní areál města Hulín • Denisa Józsová cz

Je konec! Mexiko se po necelých deset minutách ve druhém poločasu dokázalo prosadit, když se přesně trefil Ariel Castro. Právě jeho branka byla taktéž tou poslední v tomto duelu, který tak končí remízou 1:1! Výsledek je to nejspíše spravedlivý, jelikož oba celky tahaly chvilku za delší či kratší konec. (17:55:59)

90+4

Konec zápasu.

90+4

A Mexiko odehraje posledních pár sekund s deseti hráči v poli! Manuel Medrano si totiž nakopl míč moc před sebe, a tak u něj byl dříve Vinařčík. Medrano přes něj následně přepadl a je to právě on, kdo vidí druhou žlutou v zápase, následně tedy červenou!

90+3

Samuel Závacký se ještě pokoušel navésti si balón na střed hřiště, ale jeho střela byla zblokována.

90+2

Dnešní utkání se pomalu ale jistě blíží ke svému konci! Mexiko je sice v posledních minutách lepším celkem na hřišti, ale vedoucí branku dát nedokázalo.

90

Střídání v týmu Slovensko:
ze hřiště odchází Hugo Pávek, přichází Nikolas Brandis.

89

Mexiko vybojovalo rohový kop z pravé strany. Byl z toho ovšem jen vysoký centr, na který nemohl nikdo dosáhnout, a to ani brankář slovenského celku.

88

Slovenský obránce musel rychle na zem, avšak svou úlohu zvládl. Hráčům v modrých dresech se ovšem absolutně nedaří udržet míč na svých kopačkách.

86

Mexičané se pustili do aktivního napadání a donutili svého soupeře jenom k dlouhému odkopu od brány.

85

Hráči v bílých dresech předvedli rychlou akci, když defenziva Slovenska se nedomluvila Vinařčík ovšem nakonec nemusel předvést žádný zákrok.

84

Záhradník z otočky hledal nabíhajícího soupeře a poslal mu celkem zajímavý pas. Lara ovšem ukázal dobrý odhad hry a stihl míč na poslední chvíli odpálit.

83

Slováci vybojovali rohový kop z pravé strany, ovšem s tím si obrana soupeře v pohodě poradila. Zatím to vypadá, že dospějeme k remízovému stavu.

82

Střídání v týmu Mexiko:
ze hřiště odchází Biscayzacú, přichází Téllez.

81

Hugo Pávek zůstává ležet na hřišti, když dostal křeče do nohy. Pomohl mu gólman a také jeden ze spoluhráčů. Slovenský hráč už je zase na nohou.

80

Do konce základní hrací doby nám chybí posledních deset minut! Vinařčík navíc musel hodně rychle na zem a vytáhl střelu na zadní tyč levou nohou! Velmi důležitý zákrok.

79

Hugo Pávek si skvěle pokryl míč tělem, jenže Slovensko se nakonec dostalo ani na dostřel brány. K míči se navíc rychle dostali mexičtí hráči.

78

Po chvilce ovšem přišel faul taktéž na druhé straně, a to rovnou dvakrát. Mexiko tak může útočit.

77

Petrik z první posunul míč na Záhradníka, jenž byl nedovoleně zastaven. Toho si sudí ovšem všiml, takže nedovolený zákrok je Mexiku na půlce odpískán.

76

V posledních minutách se sice gólmani často dostávají k dlouhým nakopávaným míčům, avšak nemusejí předvádět absolutně žádné zákroky.

Slovensko – Mexiko

1:1

koniec (1:0)

Späť na online

Góly: 17. Dulay – 53. Castro

Karty:   33. Hájovský (SVK), 54. Blaško (SVK), 68. Záhradník (SVK) – 20. Guerrero (MEX), 54. Bustos (MEX), 64. Medrano (MEX), 74. Castro (MEX)   90+4. Medrano (MEX)

Slovensko: Vinařčík – Mielke, Rýzek, Pávek (60. Brandis), Slanina (59. Záhradník), Murko, Blaško, Hájovský (C), Fiala (70. Holíček), Dulay (59. Petrik), Hodúr (59. Šimun).
Náhradníci: Zemko, Závacký, Záhradník, Lukáč, Brandis, Petrik, Šimun, Holíček, Obšivan.

Tréner: Branislav Fodrek.

Mexiko: Lara – Pérez, Bustos (60. Carillo), López (C), Castro, Méndez, Biscayzacú (82. Téllez), Benítez, Herrera (68. González), Guerrero, Alcalá (60. Herrera).
Náhradníci: Orantes, Carrillo, Téllez, Ramírez, Medrano, Vázquez, González, Valenzuela, Villal.

Tréner: Yasser Corona.

Rozhodca: Zaoral – Líkař, Mojžíš.