koniec (3:1, 3:5, 7:3)

25.09.2022, 13:00 • UNYP ARENA • 4. kolo • Adam Náhončík cz

Tipsport: 1.1 9.5 11.8

To je ode mě vše a děkuji Vám za pozornost. (15:03:18)
Je konec po utkání ve kterém padlo neuvěřitelných 22 branek si všechny body do tabulky připisují domácí klokani.
Branky a nahrávky: 1. Buršík (K. Petrák), 12. Malič (Forman), 20. Forman (Malič), 28. Kisugite (Řehoř), 30. Veleba (Čihák), 38. Kisugite (Řehoř), 43. P. Šebek (Forman), 44. Gajdoš (Rozkovec), 50. Malič (Forman), 51. Kisugite (Buršík), 54. P. Šebek (Forman), 57. Virga, 58. K. Petrák (Kawulok) – 3. Teichman (Kučera), 21. Teichman (Žáček), 23. A. Šmíd (Zozulák), 23. A. Šmíd, 38. Teichman (Kučera), 39. Kučera (Žáček), 52. Teichman (Ďopan), 54. A. Šmíd (J. Burian), 59. Prix (A. Šmíd). Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. Zásahy brankářů: 10:12. Diváci: 173. Rozhodčí: Přemysl Bališ a Peter Varga.

Pardubice právě vstřelily branku!
Pardubice ještě střílejí jeden gól. Adam Šmíd vybojoval míček za brankou Hyršla, předložil před branku na LUKÁŠE PRIXE, který zamířil přesně mezi nohy domácího gólmana. Asistence: Adam Šmíd.

58:14

Veleba fauloval na obranné polovině a Pardubice mají k dispozici volný úder.

57:30

57:30 Karel PETRÁK - 13:8

57:30

Bohemians právě vstřelili branku!
Přes celé hřiště se do prázdné branky prosazuje KAREL PETRÁK. Asistence: Ondřej Kawulok.

57:04

Pardubice znovu v šesti!

56:45

Kawulok vystřelil v běhu pouze do středu branky se byl Denemark.

56:30

56:30 Samuel VIRGA - 12:8

56:30

Do prázdné branky se prosazuje slovenský hráč SAMUEL VIRGA. Bez asistence.

56:11

Pardubice hrají v šesti!

56:11

Oddechový čas pro tým Sokoli Pardubice.

56:10

Další rychlá kombinace domácích a Pardubice už ani neví kde jim hlava stojí.

55:21

Hyršl se jen ohlédl za letícím balónek, který těsně minul jeho branku.

54:38

Pardubice dělají obrovské chyby a už to s nimi nevypadá dobře.

53:38

53:38 Patrik ŠEBEK - 11:8

53:38

Bohemians ale odskakují! Filip Forman v rohu hřiště míchal s balónkem až našel volného PARTIKA ŠEBKA na velkém brankovišti, který přináší do týmu opět trochu klidu. Asistence: Filip Forman.

53:14

53:14 Adam ŠMÍD - 10:8

53:14

Už osmnáctá branka utkání! Jakub Burian posunul balónek po mantinelu na ADAMA ŠMÍDA, který využil volného prostoru a střelou tahem upravuje skóre na 10:8! Asistence: Jakub Burian.

52:52

Kawulok dostal přihrávku do běhu na paty a střela tak díky tomu nebyla vůbec přesná.

52:21

Petrák střílel z první po Buršíkovém krosu, ale Denemark se stihl přesunout.

51:05

51:05 Ivo TEICHMAN - 10:7

51:05

Pardubice se ještě nevzdávají! Marek Ďopan nahrávkou z otočky našel na druhé straně hřiště IVO TEICHMANA, který už jen posunul míček do odkryté klece! Asistence: Marek Ďopan.

50:19

50:19 Martin KISUGITE - 10:6

50:19

Řekl bych, že už je hotovo! Jakub Buršík v běhu předložil na nabíhajícího MARTINA KISUGITEHO, který završuje hattrick! Asistence: Jakub Buršík.

49:22

49:22 Jan MALIČ - 9:6

49:22

Tohle už s Pardubicemi vypadá špatně! Filip Forman našel před brankou JANA MALIČE, který bez problému zavěsil míček do hostující branky. Asistence: Filip Forman.

48:57

Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice:
Lukáš Prix – 2 min., Bránění ve hře.

48:39

Pardubicím se pomalu ale jistě krátí čas a měly by začít něco dělat.

48:28

Rychlé protiútoky na obou stranách, ale chybělo jak na jedné straně tak i na druhé zakončení.

47:36

Kawulok nahodil před branku na Petráka, který netrefil balónek.

46:28

Patrik Šebek prošel téměř celou obranou Pardubic, ale se zakončením to bylo mnohem horší, protože se mimo branku.

45:50

Bohemians se nikam neženou a kontrolují míček na své polovině.

45:36

Nyní to zkusil Buršík, ale jeho střela byla zablokovaná mimo hřiště.

44:47

Karel Petrák vyslal do úniku Martina Kisugiteho, který těsně míjí branku Denemarka.

43:59

Domácí jsou při chuti a chtějí dát další gól.

43:26

43:26 Matúš GAJDOŠ - 8:6

43:26

Domácí vedou 8:6! Patrik Rozkovec nahrál zadovkou na MATÚŠE GAJDOŠE, který umístil přesně balónek do levého horního rohu branky.

42:50

Lukáš Kučera v obranném zákroku zlomil hůl a musí ihned odběhnout na střídačku.

42:08

42:08 Patrik ŠEBEK - 7:6

42:08

Bohemians opět odskakují do vedení! Filip Forman dostal míček do běhu a skvěle našel PATRIKA ŠEBKA na velkém brankovišti, který nekompromisně zakončil do levého horního rohu hostující branky! Asistence: Filip Forman.

41:54

41:33

Pakosta vystřelil ze středu hřiště pouze do bloku domácích.

41:08

Pardubice stále kombinují na polovině Bohemians.

40:15

Zozulák dostal přihrávku k levému mantinelu a vystřelil, ale vedle branky.

40:01

Úvodní buly vyhráli hosté.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 14:23.
Je za námi druhá třetina, která přinesla osm branek. Pardubice na začátku druhé třetiny otočily skóre na 3:4, poté třemi góly si vedení vzali zpět domácí a vedli 6:4, jenže se Pardubicím podařilo do konce třetiny ještě srovnat a navíc na začátku třetiny budou mít k dispozici přesilovku, která bude trvat skoro celé dvě minuty. Stav je tedy po druhé třetině vyrovnaný 6:6.

Střídání v týmu FbŠ Bohemians:
ze hřiště odchází Jakub Zavřel, přichází Tomáš Hyršl.

38:31

38:31 Lukáš KUČERA - 6:6

38:31

A možná jsem to trochu přivolal! David Žáček skvěle posunul míček na volného LUKÁŠE KUČERU, který zavěsil míček do horního rohu branky Zavřela! Asistence: David Žáček.

38:18

Pardubice na míčku a ještě se budou snažit o vyrovnání do konce druhé třetiny.

37:36

37:36 Ivo TEICHMAN - 6:5

37:36

Pardubice velmi rychle snižují! Lukáš Kučera nahrál krosem na IVO TEICHMANA, který nalezl cíl a rozvlnil síť! Asistence: Lukáš Kučera.

37:25

37:25 Martin KISUGITE - 6:4

37:25

Bohemka jde do dvoubrankového vedení! MARTIN KISUGITE běžel dlouho sám nikdo mu nebránil v cestě k brance a toho využil. Nejdříve si přehodil míček na bekhend a dostává svůj tým do vedení 6:4! Asistence: Jan Řehoř.

36:48

Velice dobrá akce hostů na jejímž konci byl Zozulák, který byl obtěžován Kisugitem a nestihl tak dobře vystřelit.

36:01

Denemark skvěle na brankové čáře zastavil míček!!!

35:35

Pakosta se dostal do slovní přestřelky s Filipem Formanem, ale rozhodčí opět oba rozdělují a nebudou vylučovat.

35:01

Šmíd pokukuje po hattricku a měl k němu teď blízko, ale to by se musel trefit lépe do balónku.

34:15

Zozulák získal balónek a vyslal Adama Šmída do protiútoku, ale ten trefil blok domácích.

33:34

Buršík nahodil balónek k Denemarkovi, ale nikdo z klokanů před brankou nestál.

32:41

Gajdoš ve velké příležitosti sám před brankou netrefil!

32:09

Potyčka mezi Teichmanem a Formanem, ze které nic velkého nebude.

31:51

Forman chtěl vystřelit, ale promáchl a do útoku se hnaly Pardubice, které skončily na polovině hřiště.

30:54

Domácí nyní takticky drží balónek na svých holích a snaží se nedat žádnou možnost hostům srovnat.

29:48

29:48 David VELEBA - 5:4

29:48

Bohemians si berou své vedení zpět! Pavel Čihák dostal balónek na velké brankoviště a ještě posunul doleva DAVIDOVI VELEBOVI, který už to měl velmi jednoduché a zavěsil míček do domácí branky! Asistence: Pavel Čihák.

29:26

Forman střílel vysoko nad branku hostů.

29:16

Nyní si domácí moc nerozuměli na své polovině a Pardubice získaly míček.

28:28

Rozkovec se dostal k odraženému balónku a byl sám úplně volný před Denemarkem, který kryje další velkou příležitost!

27:11

27:11 Martin KISUGITE - 4:4

27:11

Bohemians srovnávají! MARTIN KISUGITE naznačil že bude střílet, ještě si vylepšil pozici a střílel mezi nohy po zemi a jeho střela nalezla cíl v brance hostů! Asistence: Jan Řehoř.

27:00

Další rychlý protiútok Pardubic. Teichman ze středu dával nalevo na Kučeru, který trefil Zavřela do masky.

26:24

Ivo Teichman po špatné nahrávce Formana se řítil sám na Zavřela, ale domácí obránci ho včas stačili zastavit.

25:35

Domácí nyní trochu uklidnili hru a snaží se v poklidu rozehrát.

24:51

Petrák se snažil vytočit, ale Kučera mu vystavil blok, který byl účinný.

24:13

Forman s provinil došvihem a přichází tak o balónek.

23:00

23:00 Adam ŠMÍD - 3:4

23:00

Pardubice se dostávají do vedení! ADAM ŠMÍD si udělal prostor na pravé straně kolem Dobisíka a udělal stejnou kličku jako před chvilkou a Zavřelovy míček propadl až za brankovou čáru. Bez asistence.

22:22

22:22 Adam ŠMÍD - 3:3

22:22

No a máme srovnáno! Martin Zozulák obehrál Buršíka následně bekhendem přihrál přes Kisugiteho na ADAM ŠMÍDA, který udělal kličku do forhendu a zavěsil míček do branky domácích! Asistence: Martin Zozulák.

21:51

Kawulok vystřelil švihem vedle pravé tyče hostující branky.

21:06

Buršík sám před Denemarkem minul branku!

20:48

20:48 Ivo TEICHMAN - 3:2

20:48

Výborná souhra Pardubic! IVO TEICHMAN dal přihrávku na střed na Davida Žáčka, který mu balónek sklepl zpět a dává gól do odkryté klece! Asistence: David Žáček.

20:33

20:11

První ve druhé třetině vystřelil Šebek, ale jeho střela šla vedle branku Denemarka.

20:01

Úvodní buly vyhráli domácí.

20:01

Další třetina začne přibližně ve 13:36.
Střely v 1. třetině 10 – 11.
Je za námi první třetina, která byla dost divoká. Nejdříve se prosadili domácí po 41 sekundách. Po 2 minutách odpověděli hosté a stav byl srovnán na 1:1. Poté své umění předvedl Filip Forman, který skvěle našel před brankou Jana Maliče. Kluci si to zopakovali 10 sekund před koncem třetiny ještě jednou akorát si prohodili pozice. Stav je tedy po první třetině 3:1.

20:00

19:50

19:50 Filip FORMAN - 3:1

19:50

Bohemians dávají gól ve vlastním oslabení! Stejná situace jako u druhého gólu! Jan Malič byl ve stejné pozici jako u druhého gólu FILIP FORMAN, který to udělal úplně stejně a to, že jen nastavil čepel před brankou Denemarka a vstřelil branku na 3:1! Asistence: Jan Malič.

19:33

Bohemians hrají ve čtyřech.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:59

Pardubice vstřelily gól, ale rozhodčí rozpažují kvůli vysoké holi!

18:27

David Veleba – 2 min., Špatné střídání.

18:10

Uvidíme přesilovku 5 na 3 pro Pardubice!

17:49

Buršík byl ve vlastním oslabení vyslán do samostatného úniku, ale mířil vedle levé tyče!

17:33

Filip Forman – 2 min., Bránění ve hře.

16:42

Virga byl sám před Denemarkem, ale jakoby se mu dnes nic nedařilo a ani nadvakrát nedokázal procedit míček za brankovou čáru.

15:50

Kohoutek se opřel do střely za půlící čárou hřiště, ale Zavřel vytasil svoji pravou ruku a zasahuje.

15:16

Křinka byl faulován za Zavřelovou brankou a bude tak rozehrávat z rohu hřiště.

14:58

Pardubice se po většinu času brání, ale Bohemians mají mezery v obraně čehož by mohli Pardubice využít.

14:24

Závar před brankou Zavřela, který si míček pohlídal a schoval pod svoji výstroj.

13:41

Kawulok zahrál vysokou holí za polovinou hřiště a rozehrávat budou Pardubice.

12:38

Prix měl dost prostoru na polovině domácích, ale nešikovně kopl do balónku a následně i o něj přišel.

11:35

11:35 Jan MALIČ - 2:1

11:35

Bohemians si berou své vedení zpět! Filip Forman u pravého mantinelu počkal až mu nastaví čepel hole před brankou JAN MALIČ, který se nemýlil a prosazuje se v přesilovce. Asistence: Filip Forman.

10:59

Výbornná kombinace domácích na jejímž konci dostal míček na hůl Šebek na středu hřiště, který mířil mezi nohy Denemarka, ale tam to měl hostující brankář pokryté.

10:44

Přemek Pakosta – 2 min., Sekání.

10:36

Gajdoš se dostal k odraženému míčku na středu hřiště a ze střely tahem trefil pouze zeď za brankou Denemarka.

10:25

Teichman šel do protiútoku, ale Zavřel výborně zasáhl maskou.

9:59

Kučera vystřelil z otočky těsně vedle levé tyče!

9:21

Po divokém úvodu nyní sledujeme trochu klidnější pasáž, u míčku je Teichman na své polovině.

8:32

Bohemians skvěle odehráli oslabení a k ničemu Pardubice nepustili.

7:46

7:44

Virga byl ve velké příležitosti na velkém brankovišti, ale Denemark se včas přesunul a drží svůj tým!

6:55

Kawulok ve vlastním oslabení mohl vstřelit gól, ale neudržel stabilitu a přišel o míček.

6:10

Prix kombinuje se Šmídem, zatím ale Bohemians skvěle vykrývají úhly.

5:46

Jan Dobisík – 2 min., Blokování soupeřovy hole.

5:39

Uvidíme první vyloučení v zápase!

5:27

Buršík získal balónek na své polovině a běžel na Hyršla, ale byl obklopen třemi hráči, kteří ho o balónek obrali.

4:41

Patrik Šebek byl před Denemarkem úplně sám, ale ani nadvakrát nedokázal skórovat!

3:21

Po srovnání skóre jsou na balónku domácí a snaží se ohrozit branku hostů.

2:49

2:49 Ivo TEICHMAN - 1:1

2:49

Máme srovnáno! Po výhozu Denemarka, který dal na Lukáše Kučeru a ten ihned přihrál na volného IVO TEICHMANA, který sám před brankářem domácích zamířil přesně. Asistence: Lukáš Kučera.

2:15

Kisugite mohl dát gól, ale Denemark skvěle zasáhl!

0:41

Hosté špatně rozehráli čehož využívá domácí JAKUB BURŠÍK, který se trefuje ke vzdálenější tyči a otevírá skóre zápasu! Karel Petrák.

0:01

00:01

Úvodní sestavy

Bohemians: Zavřel (Hyršl) – Zezulka, Kisugite, Řehoř, Čihák, Malič, Virga – Dobisík, P. Šebek, Kawulok, K. Petrák, Buršík, Rozkovec, Gajdoš, J. Petrák, Veleba, Forman.

Pardubice: Denemark (Haleš) – Kaluža, Kohoutek, Slabý, Prix, Ďopan – Pakosta, Zozulák, Viterna, Kučera, Teichman, Žáček, Klein, A. Šmíd, Křinka, J. Burian, Černý, Sákra.
Poslední vzájemné zápasy

FbŠ Bohemians – Sokoli Pardubice – 4:2 (3.10.2021) – základní část

Sokoli Pardubice – FbŠ Bohemians – 4:12 (13.2.2022) – základní část
Hezký den všem sportovním fanouškům. Vítáme vás u sledování online přenosu ze zápasu 4. kola Livesport Superligy, ve kterém se proti sobě představí hráči Fbš Bohemians a Sokoli Pardubice.

Proti sobě se představí hráči páté Bohemky, která má na svém kontě šest bodů a florbalisté Pardubic, kteří jsou předposlední se ziskem jednoho bodu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

13:9

Góly a asistencie: 1. Buršík (K. Petrák), 12. Malič (Forman), 20. Forman (Malič), 28. Kisugite (Řehoř), 30. Veleba (Čihák), 38. Kisugite (Řehoř), 43. P. Šebek (Forman), 44. Gajdoš (Rozkovec), 50. Malič (Forman), 51. Kisugite (Buršík), 54. P. Šebek (Forman), 57. Virga, 58. K. Petrák (Kawulok) – 3. Teichman (Kučera), 21. Teichman (Žáček), 23. A. Šmíd (Zozulák), 23. A. Šmíd, 38. Teichman (Kučera), 39. Kučera (Žáček), 52. Teichman (Ďopan), 54. A. Šmíd (J. Burian), 59. Prix (A. Šmíd)

Využitie: 1:0. Zásahy brankárov: 10:12.

FbŠ Bohemians: Hyršl (Zavřel) – Zezulka, Kisugite, Řehoř, Čihák, Malič, Virga – Dobisík, P. Šebek, Kawulok, K. Petrák, Buršík, Rozkovec, Gajdoš, J. Petrák, Veleba, Forman.

Sokoli Pardubice: Haleš (Denemark) – Kaluža, Kohoutek, Slabý, Prix, Ďopan – Pakosta, Zozulák, Viterna, Kučera, Teichman, Žáček, Klein, A. Šmíd, Křinka, J. Burian, Černý, Sákra.

Rozhodca: Přemysl Bališ a Peter Varga