25.09.2022, 23:00 • Tucson Arena, Tucson • Martin Augustin (@ogy_16) cz

Karel Vejmelka (ARI) – 15 zákroků, 3 OG, úspěšnost 83,3 %, odchytal 40:00
Ronald Knot (ARI) – 0+0, -2 účast, 1 střela na bránu, TM 0
Lukáš Klok (ARI) – 0+0, -1 účast, 0 střel na bránu, TM 0
Miloš Kelemen (ARI) – 0+0, -1, 0 střel na bránu, TM2

Lukáš Dostál (ANA) – 24 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,3 %, odchytal 60:00
Pavol Regenda (ANA) – 1+0, +1 účast, 3 střely na bránu, TM 0 (01:46:46)
Střely na branku – 26:22
Hokejisté Arizony prohráli i druhý přípravný zápas. Anaheimu podlehli 2:3. Domácí přitom vedli po trefě Liama O'Briena, ovšem hosté ještě do první přestávky otočili skóre brankami Pavola Regendy a Tristana Luneaua. V úvodu druhé části Ducks podržel brankář Dostál, který chytil O'Brienovi trestné střílení. Ve 36. minutě naopak zvýšil na 3: výborně hrající Isac Lundeström. V závěrečné dvacetiminutovce se ještě Kojoti snažili s utkáním něco udělat. Kontaktní gól přišel až v čase 58:35 při hře bez brankáře, kdy se prosadil Christian Fischer. Vyrovnat už však domácí ani přes opětovné odvolání gólmana už nestačili.

58:35

Arizona právě vstřelila branku!
Domácí při hře bez brankáře snižují! Dostál ještě vyrazil střelu z mezikruží, ale na dorážku CHRISTIANA FISCHERA už nedosáhl – 2:3.

57:08

Domácí střídačka si vyžádala oddechový čas. Brzy asi můžeme očekávat i hru bez brankáře.

55:10

Do konce schází posledních pět minut. Arizoně se tedy už začíná krátit čas.

54:34

A je tu poslední reklamní přestávka.

54:31

Přesilovka domácích zůstala nevyužita. Kačeři drží dvougólové vedení.

52:30

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks:
Isac Lundeström – 2 min., podrážení.

50:43

Další z reklamních přestávek.

49:59

Hosté dobře brání a nepouštějí Arizonu do vyložených šancí. Do konce schází deset minut.

47:13

Čas na první reklamní přestávku v závěrečné třetině.

45:15

Utkání je teď hodně kouskováno. Na zakázané uvolnění nyní zahráli domácí.

43:40

Zakázané uvolnění Anaheimu. Vhazuje se tedy v útočném pásmu Arizony.

43:11

Kojoti se snaží něco udělat s výsledkem. Lukáš Dostál se v těchto chvílích určitě nenudí, ale odolává.

42:20

Lukáš Dostál dokázal vytěsnit mimo branku tečovaný kotouč. Dnes zatím chytá velmi dobře.

41:22

Domácí jsou již v plném počtu.

40:02

Hosté ještě dohrávají přesilovku. Na trestné lavici sedí Dylan Guenther.

2:3

Góly a asistencie: 8. O’Brien (Fischer, Timmins), 59. Fischer – 16. Regenda (Grimaldi, Lundeström), 19. Luneau (Lundeström, Grimaldi), 36. Lundeström (Grimaldi, Luneau)

Arizona Coyotes: Vejmelka (41. Thornton) – Timmins, Gostisbehere, Brown, Kolyachonok, Knot, Klok – Chiasson, Bjugstad, Crouse – Fischer, McBain, O’Brien – Carcone, Geekie, McCartney – Guenther, Smith, Kelemen.
Tréner: André Tourigny

Anaheim Ducks: Dostál (Eriksson Ek) – Warren, Beaulieu, Strand, Minťukov, Luneau, Vaakanainen, Benoit – Gaucher, Gawdin, Jones – Perreault, Groulx, Tracey – Grimaldi, Lundeström, De Leo – Osipov, O'Regan, Regenda.
Tréner: Dallas Eakins