Jeremy Swayman (NOS) – 27 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,4 %, odchytal 60:00
Andrej Vasilevskij (TBL) – 25 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,0 %, odchytal 58:46

David Krejčí (BOS) – 0+1, +1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 16:32
David Pastrňák (BOS) – 0+0, 0 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 18:46
Tomáš Nosek (BOS) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 12:00
Pavel Zacha (BOS) – 0+1, 0 účast, 3 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 14:43
Erik Černák (TBL) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 20:51

Tři hvězdy utkání

1. Taylor Hall (BOS) – 2+0
2. Jeremy Swayman (BOS) – 27 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,4 %
3. Hampus Lindholm (BOS) – 0+0 (03:44:51)
Tampa dělala co mohla, ale na gól z úvodu třetí třetiny nedokázala odpovědět. Boston pak trefil prázdnou branku a pojistil si vítězství. K tomu ještě protáhl sérii domácích výher od začátku sezóny na třináct a dostal se zpět do čela konference.

59:19

59:19 Brad MARCHAND - 3:1

59:19

Boston právě vstřelil branku! Je hotovo, Tampa ani tentokrát proti Bostonu body nezíská, protože BRAD MARCHAND trefil odkrytou branku a definitivně rozhodl o vítězství Bruins 3:1. Asistence: David Krejčí.

58:54

Marchand to udělal hodně šikovně. Donutil Tampu se vrátit ke své brance. Kotouč pak obdržel i Carlo, který mohl pálit, ale chystal se dlouho.

58:33

Sergačjov pálil od modré, jeho ránu nebezpečně někdo z jeho spoluhráčů tečoval, ale Swayman kotouč za záda nrepustil.

58:02

Patrice Bergeron to zkoušel z pravé strany, Vasilevskij ale branku uzavřel a přerušil hru.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42

Swayman po zákroku lapačkou rychle puk vyklepal, aby se hra zbytečně nepřerušovala u něj.

57:23

Čas ubíhá a Boston tráví čas přesně tam, kde chce. Tedy daleko od vlastní branky.

56:26

Sudí prapodivně odpískali ofsajd až několik sekund poté, co se Tampa dostala do pásma. Colton ještě pálil, ale netrefil se.

56:16

Do útočného pásma posunul kotouč Colton, Forbort měl k němu ale blízko a tak ho rychle z třetiny zase vyhodil.

56:01

Tampa velice špatně rozehrála a bylo z toho zakázané uvolnění.

55:35

Pavel Zacha pálil z první ze střední vzdálenosti poté, co mu nabil Pastrňák. Jeho ránu ale zastavila tyčka branky Vasilevského.

55:06

Killorn se uvolnil v mezikruží a velice dobře pálil. Jeho ránu ale vychytal Swayman.

54:40

Domácí vyhodili kotouč za branku Tampy a jeli vystřídat. Mezitím ale vyslali Halla napadat.

54:25

Bellemare poslal k ledu jednoho z domácích, hraje se ale bez přerušení dále.

53:58

Boston se dostal do útočné třetiny, kde ale za dvacet sekund nevymyslel vůbec nic.

3:1

Góly a asistencie: 2. Hall (Carlo, Frederic), 43. Hall (Zacha, N. Foligno), 60. Marchand (Krejčí) – 39. Stamkos (Kučerov, Point)

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy, H. Lindholm, Carlo, Grzelcyk, Clifton, Forbort – DeBrusk, Bergeron, Marchand – Pastrňák, Krejčí, Zacha – Frederic, Coyle, Hall – Greer, Nosek, N. Foligno.
Tréner: J. Montgomery

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Černák, Hedman, Perbix, Sergačov, Bogosian, Cole – Kučerov, Point, Hagel – Killorn, Paul, Stamkos – Perry, Namestnikov, Bellemare – Maroon, Colton, Koepke.
Tréner: J. Cooper

Rozhodca: K. Sutherland, B. Blandina