3:0

koniec (1:0, 2:0, 0:0)

30.11.2022, 18:00 • 19. kolo • Daniela Mesíková

Tipsport: 1.56 4.65 4.09

V tretej tretine sme gól nevideli, Modré Krídla zdolali gólmi Deja, Fetkoviča a Bezáka Brezno 3:0. (20:03:45)

59:15

Tvrdý príklep Kaščáka z ľavého kruhu už musel Baroš vyrážať, puk skončil na ochrannej sieti.

59:00

Strela z osi klziska od modrej neprešla na Barošovu bránu.

57:39

Hrá sa dlho bez prerušenia, z jednej strany na druhú bez výraznejších šancí.

56:20

Baroš opäť nemusel zasahovať, pomohli mu spoluhráči v obrane, ktorí zablokovali strelu Jasenca.

54:42

Adamčíkov pokus bol zblokovaný, následne sa hostia sami vyhodili z útočného pásma.

52:44

Hostia stratili puk pri rozohrávke, Ožvald hneď zakončoval, ale minul vzdialenejšiu žŕdku.

51:19

Múčka si to s pukom namieril sám medzi viacerých protihráčov, ktorí mu puk uchmatli.

40:01

Domáci strelili v záverečných minútach druhej tretiny dva góly, nad Breznom vyhrávajú 3:0.
Tretia tretina sa začne o 19:38.

40:00

39:20

Šanca aj na druhej strane, Surový však trafil ľavé rameno Baroša.

38:15

Modré Krídla Slovan dávajú gól!
Brezno sa len pomaly vracalo pred bránu, Kukumberg výbornou prihrávkou naservíroval puk Bezákovi a ten ho z prvej poslal do siete. Modré Krídla vyhrávajú už 2:0.
Asistencie: Roman Kukumberg, Dávid Mrva

37:07

Múčka nastreľoval puk pred bránu, ĽUBOMÍR FETKOVIČ nastavil svoju hokejku a usmernil puk za chrbát Andrisíka. Modré krídla potrestali vylúčenie Frídela.
Asistencie: Mário Múčka, František Dej

36:20

Dej to skúsil z ostrého uhla, bekhendom nahadzoval puk na bránu, trafil bočnú sieť.

35:22

Vylúčenie v tíme HK Brezno Knights:
Frídel – 2 min., nedovolené bránenie.

35:14

Na druhej strane sa Bača natlačil pred bránu, ale zakončil iba do Baroša.

34:18

Klučiar vykorčuľoval s pukom spoza brány, hľadal spoluhráča v predbránkovom priestore, Brezno situáciu ustálo.

3:0

Góly a asistencie: 13. Dej (Fetkovič), 38. Fetkovič (Múčka), 39. Bezák (Kukumberg, Mrva)

Modré Krídla Slovan: Baroš (Noskovič) – Žabka, Demo, Hauser, Myšiak, Březák, Mrva, Bubica – Ožvald, Bezák, Kukumberg – Dej, Lipiansky, Fetkovič – Múčka, Petráš, Klučiar – Matoušek, Polák, Trubač – Lopuchovský

Brezno Knights: Andrisík (Gabriš) – Kuboš, Zubák, Kaščák, Biro, Bača, Česánek, Frídel, Hudák – Surový, Zemko, Jasenec – Huhdanpää, Jamrich, Ďuriš – Tomala, Adamčík, Krasničan – Rákoš, Fungáč, Nespala

Rozhodca: Píšťanský, Mĺkvy – Danko, Kováčik