koniec (3:1, 1:0, 2:0)

01.12.2022, 18:30 • MSH Mladá Boleslav • 12. kolo • MCh cz

Tipsport: 1.03 14.0 19.0

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornsot. (20:18:56)
Je konec! Mladá Bolslav zvládla roli favorita a porazila v předehrávce 12. kola Sokoli Pardubice 6:1. Utkání mělo sice favorita, ale hosté svého soupeře celý zápas trápili. Ještě v 57. minutě to bylo to bylo o tři banky, domácí pak rozhodli gólem do prázdné branky a následným rychlým brejkem Bíny.
Nejlepší hráči: Tomáš Týc (Florbal MB) – Ivo Teichman (Pardubice)
Branky a nahrávky: 7. D. Šebek (Gruber), 8. Suchánek (Beneš), 13. Tokoš (Týc), 35. D. Šebek (Sládek), 59. Krebner (Tokoš), 59. Bína (Seibert) – 20. Ďopan (Teichman). Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Zásahy brankářů: 7:19. Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
Střely celkem: 24 – 8.
Střely na bránu ve třetí třetině: 6-1

59:01

Poslední minuta, zápas se nám už evidentně dohrává.

58:28

58:28 Jakub BÍNA - 6:1

58:28

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí přidávají další branku a to po rychlé akci zásluhou JAKUBA BÍNY, který se prosadil střelou pod horní tyč. Asistence: Jakub Seibert.

58:16

58:16 Matyáš KREBNER - 5:1

58:16

Je rozhodnuto! Domácí vybojovali míček a střelou do prázdné branky se prosazuje MATYÁŠ KREBNER. Asistence: Martin Tokoš.

57:01

Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

56:22

Hosté to zkouší bez brankáře!

56:22

Oddechový čas pro tým Sokoli Pardubice.

56:22

Haleš teď na dvakrát podržel své sploluhráče.

55:13

Oddechový čas pro tým Předvýběr.CZ Florbal MB.

54:23

Zozulák Týce teď překonat nedokázal.

54:05

Na druhé straně se teď ukázal i Haleš.

53:00

Týc teď výborným zákrokem drží spoluhráče.

51:05

Hra se nám opět přesunula do středu hřiště, k vidění je dost nepřesnosti.

50:01

Třetí třetina se nám dostala do své druhé poloviny.

49:37

Šebek teď zastavil výborným blokem útok hostí.

47:30

Sledujeme teď aktivní hru, hra se nám přelévá ze strany na stranu.

46:00

K vidění jsou nepřesnosti na obou stranách.

44:45

Křivka teď zakončoval volný úder, který Týc na dvakrát dokázal zlikvidovat.

44:20

Hosté se drží na polovině soupeře a snaží kombinovat.

43:20

Odpískaný útočný faul domácím.

42:30

Domácí se teď soustředí spíše na obranu, do nějakých větších akcích se nepouští.

41:30

Pardubicím se teď daří držet balónek, ale přes dobře bránící obranu domácích se aktuálně prosadit nedokážou.

40:58

40:01

Buly ve třetí třetiny vyhráli domácí hráči.

40:01

Střely celkem: 18-7
Střely na bránu ve druhé třetině: 8:3
Skončila nám druhá třetina, ve které jsme viděli jedinou branku. Boleslav byla sice aktivnější, ale víc jak jedenkrát se prosadit nedokázala. Naopak hosté měli trestné střílení, které ale Martin Zozulák neproměnil.

40:00

39:01

Právě poslední minuta druhé třetiny.

37:17

Sládek teď před brankou Haleše překonat nedokázal.

36:00

Šmíd nepřekonal Týceho v domácí brance.

35:14

35:14 Martin Zozulák

35:14

Martin Zozulák neproměnil trestné stílení.

35:14

Trestné střílení pro Pardubice!

34:45

34:45 Daniel ŠEBEK - 4:1

34:45

Domácí prolomují střelecké trápení a překonávají skvělého Haleše. Po zpětné přihrávce zpoza branky se dokázal prosadit DANIEL ŠEBEK střelou pod horní tyč. Asistence: Michal Sládek.

32:00

Haleš stále drží Pardubicím naději. Domácí mají v posledních minutách ho prostřelit..

30:20

Domácí jsou stále aktivnější, ale přes dobře bránící hosty se v posledních minutách nedokážou dostat.

30:01

Zápas se nám dostal do své druhé poloviny.

28:20

Na hřišti se nám množí nepřesnosti na obou stranách.

26:30

Sledujeme teď klidnější pasáž, hraje se nám převážně ve středu hřiště.

25:25

Domácí uzavřeli hosty na jejich polovině a zkouší se prosadit kombinačně.

24:05

Haleš teď opět ve své bráně čaruje.

23:00

Domácí hráči jsou teď aktivnější, snaží se znovu prosadit před Halešem. Ten ale zatím veškeré jejich pokusy kryje.

21:47

Další útočný faul domácích. Hra se nám teď trochu kouskuje.

21:08

Domácím teď před Halešem odpískali útočný faul.

20:50

Oba týmy začaly i v druhé třetině hodně aktivně.

20:01

Hosté tentokráte uspěšní na úvodním buly.

Pardubice právě vstřelily branku!
Pardubice krátce před přestávkou snižují a to díky rychlému rozehrání volného úderu, kdy po křížné přihrávce z první snižuje MAREK ĎOPAN. Asistence: Ivo Teichman.

19:01

Právě probíhá poslední minuta první třetiny.

18:30

Zozulák z otočky nepřekonal domácího brankáře.

16:44

Sledujeme teď klidnější pasáž hry, bez nějaké té větší akce na jedné či druhé straně.

15:00

Hra se nám přesunula do středu hřiště, k vidění jsou teď nepřesnosti.

13:59

Pšeničkova střela nebyla vůbe přesná.

12:07

12:07 Martin TOKOŠ - 3:0

12:07

Domácí využívají rychlý brejk a daleké vyhození brankáře Týce. Ten našel na levé straně MARTINA TOKOŠE, který na půli dostal skvělou přihrávku, potáhnul si míček a chladnokrevně zakončil. Asistence: Tomáš Týc.

11:55

Oba týmy hrají hodně kombinačně, přliš se nám nepřerušuje.

11:42

Haleš opět podržel své spoluhráče výborným zákrokem.

10:59

Šebek z pravé strany trefuje jen výborný blok.

10:01

První třetina se nám dostala do své druhé poloviny.

08:22

Oba týmy pokračují v aktivní hře. Hra se nám přelévá ze strany na stranu.

07:47

07:47 Patrik SUCHÁNEK - 2:0

07:47

Domácí bleskurychle využívají přesilovou hru a opět to byla střela z dálky pod horní tyč. Tentokráte se prosadil dalekonosnou střelou PATRIK SUCHÁNEK. Asistence: Dominik Beneš.

07:39

Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice:
Jan Nezval – 2 min., nadzvedání hokejky.

06:47

06:47 Daniel ŠEBEK - 1:0

06:47

Domácí jdou v zápase do vedení, kdy se střelou z dálky dokázal prosadit pod horní tyč DANIEL ŠEBEK. Asistence: Jakub Gruber.

06:00

Tokoš nedokázal zamířit přesně.

04:00

Oba gólmani jsou v permanenci na obou stranách, jsou obstřelování ze všech možných pozic.

02:05

V zakončení na obou stranách nám to vázne.

01:05

Hraje se nám hodně aktivní hra z obou stran, oba týmy jsou hodně aktivní.

00:29

Oba gólmani v úvodní půlminutovce museli předvést výborné zákroky.

00:01

Mladá Boleslav uspěla na úvodním buly.

00:01

Předvýběr.CZ Florbal MB: Týc (L. Bauer) – Suchánek, Zakonov, Gruber, Punčochář, Fišera, Seibert – Beneš, Natov, Tokoš, Krebner, D. Šebek, Sládek, Korych, Pěnička, Bína, Tomašík, Chroust, Zoufalý.
Trenér: Petr Novotný

Sokoli Pardubice: Haleš (Denemark) – Nezval, Ďopan, Slabý, Kohoutek, Kaluža, Prix – Křinka, Zozulák, A. Šmíd, J. Burian, Žáček, L. Kučera, Teichman, Sákra, Černý, Viterna, Klein, Machatý.
Trenér: Ladislav Štancl

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

6:1

Góly a asistencie: 7. D. Šebek (Gruber), 8. Suchánek (Beneš), 13. Tokoš (Týc), 35. D. Šebek (Sládek), 59. Krebner (Tokoš), 59. Bína (Seibert) – 20. Ďopan (Teichman)

Využitie: 1:0. Zásahy brankárov: 7:19.

Tréner: Petr Novotný

Tréner: Ladislav Štancl

Rozhodca: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora