Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji pěkné páteční ráno. (07:17:05)

Karel Vejmelka (ARI) – 27 zákroků, 4 OG, úspěšnost 87,1 %, odchytal 59:31
Kdo se postavil do brankoviště?

Jonathan Quick (LAK) – 18 zákroků, 3 OG, úspěšnost 85,7 %, odchytal 60:00
Statistiky

Střely na bránu: 32 – 21 | Přesilová hra: 2/4 – 0/3 | Trestné minuty: 8 – 10
Los Angeles mělo velmi dobrý vstup do utkání, ale nedokázalo ho přetavit do úvodní branky a poté ho mírně přibrzdila čtyřminutová přesilovka Arizony, která však využitá nebyla. První branky zápasu padly až v přesilovce LA Kings. Nejprve se v oslabení prosadil ze samostatného úniku Christian Fischer a o vyrovnání se pak z té samé přesilovky postaral ani ne o minutu později Anže Kopitar.

Druhá třetina začala mnohem lépe pro Arizonu, která si vytvořila dvoubrankový náskok, když se prosadil nejprve rookie Matias Maccelli a po něm Nick Bjugstad. Hosty poté podržel několika výbornými zákroky Vejmelka, ale i ten nakonec přeci jen inkasoval. Nejprve ho z přesilové hry překonal Trevor Moore a v závěru druhé třetiny pak ještě ze situace dva na jednoho Carl Grundström.

Třetí třetinu pak zvládli lépe domácí. O vítěznou branku na 4:3 se postaral svým druhým gólem v utkání Anže Kopitar a tečku za utkáním přidal gólem do prázdné branky Kevin Fiala. Arizona za celou třetí třetinu vstřelila jen jednou na branku.
Los Angeles se raduje z domácího vítězství 5:3 nad Arizonou, je to pro ně první výhra po třech domácích porážkách v řadě.

59:19

Hosté se ještě snaží zvrátit osud a usazují se v útočném pásmu.

58:02

58:02 Kevin FIALA - 5:3

58:02

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Před chvílí trefil KEVIN FIALA a teď už se raduje z gólu, poté co trefil puk do prázdné branky. Puk mu předložil Kempe. Los Angeles už je velmi blízko k důležitému vítězství. Asistence: Adrian Kempe.

57:20

Kevin Fiala se díky své rychlosti dostal za obranu Arizony, ale musel střílet bekhendem. Přesto zvonila za zády Vejmelky tyč!

56:01

Nick Ritchie si zpracoval puk bruslí a poté vypálil, puk však opět dokázal zastavit skvělý Quick.

55:08

Los Angeles je teď pod velkým tlakem, někteří hráči Kings už jsou na ledě opravdu dlouho.

54:47

Shayne Gostisbehere se dostal k zajímavé střele od modré čáry, Quick ale dokázal kotouč vyrazit.

53:35

Kopitar nedokázal předat puk Kempemu a Arizona se tak dostala k puku a mohla ho posunout pryč z obranného pásma.

52:18

Matt Roy napřáhl ke tvrdé střele od modré čáry, ale Vejmelku nepřekonal, ten si připsal další úspěšný zákrok.

51:44

Puk mají na hokejkách hráči Los Angeles a oba týmy střídají.

5:3

Góly a asistencie: 14. Kopitar (Vilardi, Fiala), 30. Moore (Arvidsson, Durzi), 39. Grundström (Fagemo, Anderson-Dolan), 46. Kopitar (Doughty, Björnfot), 59. Fiala (Kempe) – 13. Fischer, 25. Maccelli (Stecher, Guenther), 28. Bjugstad (Guenther, Maccelli)

Los Angeles Kings: Quick (Copley) – Doughty (A), M. Anderson, M. Roy, Björnfot, Durzi, Edler – Kempe, Kopitar (C), Fiala – Arvidsson, Danault (A), Moore – Vilardi, Lizotte, Kaliyev – Fagemo, Anderson-Dolan, Grundström.
Tréner: McLellan

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Gostisbehere, Chychrun, Moser, J. Brown, Stecher, Nemeth – Schmaltz, Boyd, Keller (A) – Maccelli, Bjugstad, Guenther – Fischer (A), McBain, O'Brien – Kassian, Hayton, N. Ritchie.
Tréner: Tourigny

Rozhodca: Pollock, Brenk – Murchison, Apperson