NHL

Philadelphia Flyers – Tampa Bay Lightning

1:4

koniec (0:1, 0:2, 1:1)

02.12.2022, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Jiří Polášek (@Pol45Jiri) cz

Steven Stamkos (TBL) 0+1 (03:36:23)
Zápas je u konce. V poslední třetině se prazvláštním způsobem trefil Cole, asistenci zapsal i Vasilevskij. Na druhé straně to trvalo něco málo přes dvě minuty, než Philadelphia odpověděla. To ale zvládla celkově jen jednou v duelu, a tak prohrává 1:4.

59:12

Tampa kontroluje konec zápasu a nyní už se jen dohrává.

58:36

Dlouhé vyhození Lightning minulo odkrytou branku soupeře.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty zápasu.

57:26

Další neúspěšný útok Flyers mohl dokonce skončit velký propadákem, když se Hagel zmocnil puku, a vyrazil na gólmana skoro sám. Toho ale neprostřelil.

57:01

Philadelphia se podle čárového sudího dopustila při vstupu do útočné třetiny ofsajdu.

56:51

Tampě se podařilo po vyhraném buly rychle kotouč vyhodit.

56:36

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning:
Ian Cole – 2 min., hrubost.

56:14

Tampa Bay se při přechodu přes modrou čáru dopustila ofsajdu a tak se hra přerušuje.

55:49

Philadelphii se podařilo projít přes střední do útočného pásma, rychle ale byla zase vyhnána pryč.

55:11

Po zákroku brankáře Philadelphie se vhazovalo před ním. Buly vyhrála Tampa a další střelou si rychle vymohla další vhazování.

51:23

51:23 Travis KONECNY - 1:4

51:23

Philadelphia právě vstřelila branku! Nedlouho poté se poprvé prosazují i Flyers. Krásná kombinace byla zakončena přihrávkou Sanheima křižně přes pásmo, až na TRAVISE KONECNYHO, který z pravého kruhu pálil nádherně přesně. Asistence: Travis Sanheim a Anthony DeAngelo.

49:19

49:19 Ian COLE - 0:4

49:19

Tampa právě vstřelila branku! IAN COLE právě skóroval opravdu bizarně, když nahodil kotouč, který se o mantinel za brankou odrazil k tyči, přeskočil brusli Harta, odrazil se od něj a zapadl do branky. Asistenci si dokonce připsal gólman Tampy. Asistence: Erik Černák a Andrej Vasilevskij.

49:10

Tampa začala akci odzadu. Na dva doteky se ale dostala až k pásmu soupeře.

47:57

Tampa se usadila v útočném pásmu, kde také dlouhou chvíli kombinovala. Nakonec ale akci překazil Carter Hart.

1:4

Góly a asistencie: 52. Konecny (Sanheim, DeAngelo) – 17. Paul (Perry, Killorn), 28. Paul (Cole, Stamkos), 40. Colton (Perry), 50. Cole (Černák, Vasilevskij)

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – Ristolainen, Provorov, Braun, Sanheim, Seeler, Zamula, DeAngelo – Hayes, Sedlák, Farabee – MacEwen, N. Cates, Laughton – Tippett, Frost, Deslauriers – Konecny, Laczynski, Willman.
Tréner: J. Tortorella

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Sergačov, Hedman, Černák, Cole, Bogosian, H. Fleury, Perbix – Kučerov, Point, Hagel – Killorn, Paul, Stamkos – Perry, Namestnikov, Colton – Maroon, Bellemare, Koepke.
Tréner: J. Cooper

Rozhodca: C. Syvret, T. Hanson