1:0

koniec (0:0)

02.12.2022, 10:30 • UMT Mladá Boleslav • Michal Heřman cz

Tipsport: 1.15 7.13 13.3

Rozhodčí zápas oproti očekávání nenastavil ani o minutu a Mladá Boleslav tak vítězí 1:0. Domácí stále díky výhře mohou pomýšlet na celkové prvenství v Tipsport lize. Druholigová Chrudim odehrála velmi slušný zápas a svému prvoligovému soupeři byla více než důstojným soupeřem. Jedinou branku utkání vstřelil v 79. minutě Tomáš Ladra
z pokutového kopu po ruce jednoho z obránců. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (12:14:18)

90

90

Chrudim vybojovala míč a zkusila to zleva. Špatná přihrávka ale končí v autu a vykopávat tak bude domácí gólman.

90

Začala poslední minuta základní hrací doby. Nastavovat se odhadem budou tak dvě až tři minuty. Míč drží zatím domácí.

89

... centr do vápna končí lehkým zakončením do autu.

89

Mladá Boleslav má výhodu v podobě rohového kopu...

88

Chrudim ale přišla o míč a do útoku jdou opět domácí.

88

... centr do vápna v pohodě stahuje brankář hostujícího týmu.

87

Domácí mají po faulu výhodu standardní situace...

86

Míč drží balon, hraje ale na své polovině.

85

Chrudim musí začít další akci až od svého brankáře. Boleslav dobře pokryla střed hřiště.

84

Zpoza vápna střílel jeden z domácích hráčů. Míč končí vysoko nad břevnem.

83

Mladá Boleslav kombinuje kolem pokutového území soupeře.

82

Další útok domácího týmu hosté zastavili těsně před vápnem.

81

Mladá Boleslav mohla vést o dvě branky! Ekpai po přihrávce zprava ale trestuhodně branku míjí!

80

Hosté zkusili rychle zahrozit, zastavuje je ale zdvižený praporek. Ofsajd.

79

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
TOMÁŠ LADRA si věděl rady a v pohodě posílá míč do protipohybu brankáře!

79

Jeden z chrudimských hráčů zahrál ve vápně po centru rukou a je tu penalta pro domácí!

78

... domácí se ale z rohu neprosadili a míč tak má Chrudim.

78

Domácí zahrozili a celou situaci musí řešit brankář. Je z toho roh...

76

Domácí faul na polovině hřiště, u míče je Chrudim.

75

... centr ale mířil jen na přední tyč, kde byl jeden z obránců.

74

Viděli jsme další rychlý přechod a roh má tentokráte Mladá Boleslav...

73

... vysoký balon si našel jeden z chrudimských hráčů a domácí mohou být rádi, že mu hlavička nesedla a není z toho vedoucí gól!

72

Chrudim se po delší době dostala před branku soupeře a vybojovala rohový kop...

71

Mladá Boleslav se dostala k vápnu soupeře, odkud ale postupně vracela míč zpět až ke svému brankáři.

70

Čas poměrně rychle utíká a oba týmy mají už jen 20 minut, aby se pokusily vstřelit góly.

68

Mladá Boleslav sice drží míč, hraje ale jen na své polovině.

66

Další domácí pokus o rychlý průnik končí v zámezí.

65

Hostující Sotorník zůstal ležet na hřišti. Hra je přerušena.

64

... rozehrála ale nakrátko a to k ničemu nevedlo. Míč mají hosté.

63

Mladá Boleslav vybojovala po rychlém protiútoku z pravé strany další roh...

62

Domácí šli do protiútoku 4 na 2. Situaci ale vyřešili špatně a centr odvrátil první obránce.

61

Domácím je pískán ofsajd.

60

... centrovaný míč pokutovým územím ale jen propadl.

59

Mladá Boleslav vybojovala rohový kop, který zahraje Ladra...

58

Další pokus chrudimského celku končí na připravené obraně.

57

Pokud chtějí oba týmy pomýšlet na celkové prvenství, musí zápas bezpodmínečně vyhrát. Na hřišti není znát rozdíl mezi první a druhou ligou, takže šance mají jak domácí, tak i hosté.

56

Na druhé straně se dostal do vápna Ekpai. Finální přihrávku ale poslal jen na obránce.

55

... po rohu se hosté neprosadili, ale zůstávají na balonu.

54

Viděli jsme zatím největší šanci zápasu, kterou si vybojovali hosté! Kodýtek si šikovně narazil se spoluhráčem a našel ve vápně Kejře, který pálil z penaltového puntíku. Brankář by pravděpodobně byl bez šance, ale ve skluzu mu pomohl zastavit balon jeden z obránců! Je z toho roh...

53

Ladrův špatný nákop končí až u brankáře.

52

Na druhé straně se do zakončení dostala Chrudim. Boleslav se ale ubránila.

51

Gólman Chrudimi bude v pořádku a může se tak pokračovat ve hře.

50

Oba týmy do druhého poločasu prostřídaly. Mezitím zůstal na hrací ploše ležet po souboji hostující brankář.

49

... Ladra to zkusil přímo na branku. Střela ale neměla gólové parametry.

48

Po faulu má domácí tým výhodu standardní situace z pravé strany...

47

Mladá Boleslav začala druhý poločas na balonu a kombinuje na polovině hřiště.

46

Čeká nás krátká pauza, hráči neodchází do šaten.
Sudí nenastavil ani sekundu a první poločas je tak u konce. Gól jsme neviděli, stav je tak bezgólový. Diváci moc hezkých šancí neviděli, snad se to ve druhém poločase zlepší.

45

45

Základní hrací čas pro první poločas je u konce. Moc nastavovat se nebude.

43

Chrudim drží míč a hraje na své polovině.

42

Poslední dvě minuty se hrálo mezi vápny bez důležitější akce.

40

Boleslav už je opět natlačena na polovině soupeře a hledá skulinky ke střelbě.

39

Sotorník táhl dobrý protiútok Chrudimi. Z levé strany následně i centroval dobrý míč na malé vápno. Tam ho odhlavičkoval jeden z obránců.

38

Dobrá kombinace domácího celku končí střelou zpoza vápna, která šla ale hodně vedle.

37

Dobrou akci domácího celku zastavuje zdvižený praporek.

36

Matějovský byl faulován na polovině hřiště. Na balonu zůstává domácí celek.

35

... centr na přední tyč zakončil jeden z hostujících hráčů hodně nepřesně. Míč má Polaček.

34

... dobrý centr do vápna odhlavičkoval jeden z obránců. Akce ještě pokračovala a Chrudim má další roh...

33

Po faulu je tu na druhé straně standardní situace pro hostující tým...

32

Chrudim vybojovala míč na své polovině a bude vhazovat. Obrana si tak může oddechnout, protože teď měla Boleslav delší pasáž hry, kdy na ní tlačila.

31

Israel vybojoval míč proti Látalovi a Boleslav tak pokračuje v obléhání chrudimské branky.

30

Pech centroval do vápna, hosté ale neměli problém míč získat do držení. Centr byl totiž hodně nepovedený.

29

... centr na přední tyč někdo prodloužil a poté Chrudim zakončila nepřesně.

28

Chrudim má další rohový kop...

27

Další střelu vyslal Skalák. Míč ve skluzu zablokoval jeden z hostujících hráčů.

24

A další pokus od boleslavských hráčů. Mach byl opět pozorný.

23

Pokus domácích o rychlý průnik do vápna končí střelou, kterou vyráží brankář.

22

Domácí tým stále drží balon, ale kombinuje na své polovině hřiště nebo těsně za půlící čárou.

20

... Mladá Boleslav se ubránila a sama jde dopředu.

19

Teď má ale Chrudim po faulu výhodu standardní situace...

18

... ani tentokráte nedokázali centrovaný míč hosté zužitkovat.

17

Chrudim má k dispozici třetí rohový kop...

16

Sledujeme vyrovnanou hru, hraje se převážně mezi vápny.

14

Po delší době mají míč v držení domácí a kombinují na vlastní polovině.

12

Po faulu na polovině hřiště bude rozehrávat Chrudim.

11

Chrudim bude vhazovat na své polovině.

10

Hraje se kolem středové čáry. Daleko od střeleckých pozic.

9

Ani teď se ale hosté neprosadili a míč navíc získává Boleslav.

8

Chrudim je v úvodu zápasu více na balonu a má výhodu dalšího rohu.

7

Další pokus o útok Chrudimi končí míčem v zámezí. Vykopávat bude brankář.

6

Rohový kop má nyní i Chrudim. Centr do vápna ale domácí zvládli zneškodnit a navíc mají balon v držení.

5

Mladá Boleslav vybojovala rohový kop. Do zakončení se ale následně nedostala.

4

První střelu zaznamenali domácí. Balon ale stačila zablokovat obrana.

3

Míč v úvodu drží Chrudim, která hraje na své polovině.

2

Zápas začal s několikaminutovým zpožděním. Chrudim hraje v červených dresech, Mladá Boleslav v modrém.

1

FK Mladá Boleslav: Polaček – Rulc, Karafiát, Šimek – Pech, Israel, Matějovský, Fulnek – Ladra, Jawo, Skalák
Náhradníci: Král, Donát, R. Látal, Žitný, Mašek, Vojta, Ekpai, Kořán

MFK Chrudim: Mach – Sorotník, Hašek, Harušťák, Svoboda – Halász, Řezníček Bauer, Záviška, Kodýdek – D. Látal
Náhradníci: Floder, Gregovský, Sedlák, Juliš, Kejř, Kesner, Gerhart.

20. FC Spartak Trnava 2 0 0 2 2:8 0
Sledovat budeme druhé kolo základní skupiny A zimní Tipsport ligy. Do zápasu nastoupí v prvním kole neporažené týmy FK Mladá Boleslav a MFK Chrudim. Půjde o souboj prvoligového mužstva s druholigovým a favoritem zápasu tak bude Boleslav.

Mladá Boleslav v prvním kole deklasovala další ligový celek z Hradce Králové 5:2, kdy se o branky postaralo pět různých hráčů – Ekpai, Israel, Vojta, Mareček a Žitný. V tabulce je tak první, ale před Chrudimí jen o skóre. A jelikož letošní ročník se nehraje na play-off, ale pořadí se určí na základě porovnání základních skupin, je důležitý každý gól.

Chrudim v prvním kole porazila další druholigový celek Varnsdorf 2:0. Oba góly dala v prvním poločase, kdy se trefili Juliš a Látal.