Menu

Ďalšie

Oktagon MMA

Vlasto Čepo - Giovanni Melillo

Čepo

koniec udalosti

03.12.2022, 21:50 • Ostravar Aréna, Ostrava • Dávid Švec

Víťazom zápasu je TKO VLASTO ČEPO! (21:58:41)

02:40

Je koniec! VLASTO ČEPO je neskutočný pekelník! Po doslova knockoutovom údere zatancoval, zaťal sa, rozbalil celú paletu úderov, ľavačka pretiahnutá do lakťa do celé začala a ľavačka do brady poslala Melilla k zemi! Wow, neskutočný zápas!

02:20

Melillo trafil tvrdo, Čepo zatancoval, ale následne rozbalil peklo úderov!

02:01

Akcia strieda akciu, Melillo je však trošku presnejší.

01:39

Melillo sa ponoril do plaváku, ale následne inkasoval tvrdú kombináciu úderov.

01:14

Melillo skúsil lowkick, Čepo si počkal a potrestal ho dobrou zadnou.

00:55

Znovu tvrdá zadná od Melilla.

00:34

Melillo však okamžite vystrkuje rožky a triafa tvrdú zadnú.

00:22

Melillo si okamžite po štarte kole zaliezol ku pletivu, Čepo, pohodlne drží stred klietky.

00:01

Začalo sa prvé kolo!
Ako druhý vstupuje na bojisko Vlasto Čepo.
Ako prvý vstupuje do klietky Giovanni Melillo.
Hezký sobotní večer, všechny formy života, máme tu další svátek MMA! Předposlední turnaj organizace Oktagon opět zamířil do Ostravy a naše oddělení bojových sportů vybralo několik zápasů, které by nemělo utéct našemu i vašemu oku!

Začneme ve slámové váze, která přinese jediný ženský zápas večera mezi Monikou Chochlíkovou a Němkou Katharinou Dalisdaovou. Od jednatřicetileté držitelky černého pásu v judu se čeká, že Slovenku přejede. Je přeci jen komplexnější a hlavně dominantnější na zemi, zatímco Monika je spíše postojářka. Dalisdaová navíc na minulém galavečeru porazila ex-UFC zápasnici Mallory Martinovou a i Chochlíková se proti ní vidí jako outsider.

V domluvené váze do 73 kg ukončí prelims kartu Ronald "Rony" Paradeiser a jeden z několika Brazilců, kteří se dnes představí, Felipe Da Silva Maia. O slovenském borci je známo, že poslední dobou rád chodí na zem, tady by to ale byla jeho smrt. Maia je totiž držitelem černého pásu v BJJ a dokázal uškrtit například Matúše Kohouta. Už jen rychlý pohled na rozdělení výher podle způsobu ukončení (3x KO, 10x submise) dávají jasně najevo, že pokud bude chtít OFA získat cenný skalp, bude muset udržet zápas v postoji. Sázkaří ale vidí slovenskou výhru jako velkou jistotu.

V rámci hlavní karty uvidíme middleweight souboj Vlasta Čepa s Giovannim Melillem. Sedmatřicetiletý Ital toho má za sebou už hodně, včetně dvou zápasů v Bellatoru. Ty ale oba skončily už v prvním kole a od té doby jeho kariéra pomalu upadá. Zapas sice jednu výhru, v posledním utkání v dubnu ale s Matějem Peňázem prohrál na body. Přesto mu ale hodně lidí věří. Pokud přežije první kolo nebo zápas půjde na zem, jeho šance budou velmi vysoké.

A pak jsou tu titulové fighty. Co-main event přinese souboj o pás v pérové divizi, který musel uvolnit Ivan Buchinger pro vážnější zranění. Šanci porvat se o něj dostali trojka a čtyřka divize, respektive Mate Sanikidze a Jakub Tichota.
Prvně jmenovaný je zkušenější, oba mají sérii pěti výher v řadě, pro Tichotu to ale byly jediné zápasy v profi kariéře, takže ještě nepoznal porážku. Ačkoliv je podle kurzů vnímán jako lehký favorit, veřejnost to vidí spíše naopak. Zmiňuje se malá fyzička, horší soupeři a také wrestling. Na druhou stranu ukazuje maximální soustředění a bude zajímavé sledovat, jak dobře ho Andre Reinders připraví.

Třešničkou na dortu bude souboj o titul král welteru mezi dnes už legendou Oktagonu Davidem Kozmou a vyzyvatelem z Brazílie Kaikem Britem. Brito má v organizaci skóre 4:1, zatímco prohra s Knížetem přišla až na body, výhry nad Borárošem, Bryczkem a naposledy Kalašnikem získal pokaždé už v prvním kole. Ostatně jen tři utkání v celé jeho kariéře došly až do třetího kola. Kozma ale dokáže soupeře v postoji rychle utavit a jakmile ho hodí na zem, už se z ní většinou do konce kola nedostane. Pro Brazilce bude důležité zachovat si chladnou hlavu a držet Kozmu od těla. To se ale nepovedlo ani větším dlouhánům.

Po oznámení duelu mezi Václavem Mikuláškem a Petrem Bartoňkem jsme i tyto bojovníky zařadili do našeho výběru. Bohumínská „Baba Jaga“ se představí před ostravským publikem, tedy v podstatě doma. Vítěz bitvy o Ostravu má za sebou nepříjemnou šňůru čtyř porážek, od duelu s Karlosem Vémolou zažil Mikulášek pocit úspěchu jen v boxerském klání proti Michalu Kotalíkovi. Bartoněk má profesionální skóre 0:3, zvítězil jen v Undergroundu a naposledy zápasil před dvěma lety.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 22:00.

Vlasto Čepo - Giovanni Melillo

Čepo

koniec udalosti