7:6

koniec po predl. (0:4, 2:0, 4:2 - 1:0)

06.12.2022, 04:40 • Rogers Arena, Vancouver • Kalo (@kalnicky22)

Tipsport: 1.72 4.53 3.87

Odo mňa to je na dnes všetko. Prajem krásne dobré ráno a príjemný štart do dňa. (07:12:17)
Šialenú prestrelku dnes máme za sebou. Stretnutie medzi Vancouverom a Montrealom prinieslo až trinásť gólov. V dueli plnom zvratov triumfovali napokon domáci pomerom 7:6 po predĺžení.

60:13

60:13 Elias Pettersson (VAN) - 7:6

60:13

Vancouver Canucks dáva gól!
Tak toto bola obrovská chyba! V obrannom pásme puk stratil Mike Matheson a ELIAS PETTERSSON sa už zoči-voči Montembeaultovi nemýlil. Domáci si tak pripíšu triumf 7:6 po predĺžení!

60:01

Začalo sa predĺženie.
Tretia tretina priniesla až šesť gólov! Domáci sa dostali do vedenia 5:4, následne však prišli dva fantastické záblesky Montrealu a všetko bolo inak. Kosatky spasil až Andrei Kuzmenko v predposlednej minúte, ktorý vystrelil predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:59

Zakázané uvoľnenie hostí!

59:30

Matheson sa už nikde neponáhľa. Drží puk na hokejke v obrannom pásme.

59:00

Dostávame sa do záverečnej minúte základnej hracej doby.

58:35

58:35 Andrej Kuzmenko (VAN) - 6:6

58:35

Neuveriteľná dráma pokračuje ďalej. Domáci tím vyhral buly, Hughes si potiahol puk po modrej čiare, našiel Millera, ktorého prihrávku pred bránou tečoval ANDREI KUZMENKO a vyrovnal na 6:6!
Asistencie: Miller, Hughes

58:28

Domácich po oddychovom čase čaká druhá presilová hra v zápase. Dá sa očakávať, že Delia ostane na striedačke a bude sa jednať o početnú výhodu v pomere 6 na 4.

58:28

Oddychový čas pro tím Vancouver Canucks.

57:54

Domáci s prázdnou bránou!

57:54

Teraz už sa k nej dostal, puk končí na ochrannej ssieti.

57:30

Pettersson s pukom v útočnom pásme. Ekman-Larsson sa však ku strele nedostane.

57:00

57:00 Josh Anderson (MTL) - 5:6

7:6

Góly a asistencie: 37. Garland (Kuzmenko), 39. Michejev (E. Pettersson, Boeser), 45. Horvat (Höglander, Stillman), 46. Michejev (E. Pettersson, Stillman), 49. Studnicka, 59. Kuzmenko (J. Miller, Q. Hughes), 61. E. Pettersson – 8. Caufield (Harris), 13. Suzuki (Guhle), 15. Monahan (Suzuki, Matheson), 17. Pezzetta (Harris, Evans), 56. Dvorak (Dadonov, Armia), 57. J. Anderson

Vancouver Canucks: S. Martin (17. Delia) – Q. Hughes, L. Schenn, Ekman-Larsson, Bear, Stillman, T. Myers – Höglander, Horvat, J. Miller – Michejev, E. Pettersson, Boeser – Kuzmenko, Dries, Garland – Studnicka, Aman, Lazar.
Tréner: Bruce Boudreau

Montreal Canadiens: Montembeault (Allen) – Matheson, Kovacevic, Xhekaj, Harris, Edmundson, Guhle – Caufield, Suzuki, Dach – Slafkovský, Monahan, J. Anderson – Dadonov, Dvorak, Armia – Pezzetta, Evans, R. Pitlick.
Tréner: Martin St. Louis