07.12.2022, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Dávid Švec

Tipsport: 4.8 4.73 1.57

61:56

61:56 Ryan STROME - 4:3

61:56

Anaheim právě vstřelil branku! Andrej Svečnikov jel ve špatnou chvíli střídat a už se nestíhal vrátit, čehož pak RYAN STROME využil, když nádhernou střelou zápěstím zamířil z pravého kruhu pod vyrážečkou Pjotra Kočetkova ke vzdálenější levé tyči! Ducks konečně vítězí a doma. Asistence: Cam Fowler a Frank Vatrano.

59:50

Pjotr Kočetkov musel zasahovat proti několika střelám z blízkosti, všechny zákroky ale zvládl a na opačné straně mířil do lapačky Johna Gibsona z levého kruhu Sebastian Aho! Hra přerušena.

57:26

57:26 Adam Henrique mohl rozhodnout po zadovce Terryho

57:26

Adam Henrique si najel v pravém kruhu na zadovku od Troye Terryho a dobře mířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány, puk ale skončil na vyrážečce Pjotra Kočetkova – 3:3!

51:21

Hostující Pjotr Kočerkov vyrazil pravou rukou nebezpečnou střelu Troye Terryho z mezikruží nad bránu a na opačné straně mířil do ochranné sítě Seth Jarvis. Krátká komerční přestávka.

39:30

Martin Nečas dohrál souboj v levém rohu útočného pásma a dostal dvě minuty za krosček. Přesilová hra.

35:49

35:49 Jordan STAAL - 3:3

35:49

Carolina právě vstřelila branku! Brent Burns vypálil na pravém křídle od modré čáry a na přední tyči usměrnil puk nad lapačku Johna Gibsona skvěle clonící JORDAN STAAL! Znovu je vyrovnáno. Asistence: Brent Burns a Jesper Fast.

30:59

30:59 Brett LEASON - 3:2

30:59

Anaheim právě vstřelil branku! Mason McTavish na levém křídle chytře podržel puk na holi a na vzdálenější pravé tyči skóroval po jeho nádherné přihrávce do prázdné brány BRETT LEASON! Je to 3:2. Asistence: Mason McTavish a Max Jones.

30:16

30:16 Sebastian AHO - 2:2

30:16

Carolina právě vstřelila branku! Jaccob Slavin vypálil na ose útočného pásma bez přípravy od modré čáry a jeho rána trefila hokejku clonícího Setha Jarvise, čehož využil SEBASTIAN AHO, a pod teploměrem Johna Gibsona zamířil k přední levé tyči! Asistence: Seth Jarvis a Jaccob Slavin.

29:00

Tamní hlasatel oznámil doplnění druhé asistence u úvodního gólu Adama Henriquea. Asistenci si připsali Jakob Silfverberg a také Troy Terry.

22:19

22:19 Pjotr Kočetkov vleže senzačně zasáhl svou pravou rukou

22:19

Pjotr Kočetkov ležel na čáře a zdálo se, že bude potřetí překonán, jenže Ducks ho z blízkosti v nevýhodné pozici překonat nedokázali! Brankář Caroliny vleže senzačně zasáhl pravou rukou.

21:14

Jordan Staal se řítil během oslabení sám na bránu, mezi betony ale Johna Gibsona překonat nedokázal! Všichni si mysleli, že puk opustil hrací plochu a hra byla zastavena, jenže ale nebyla.

21:00

Andrej Svečnikov zbytečně fauloval ihned po vhazování v útočném pásmu a dostal dvě minuty za podrážení.

20:57

20:57 Sebastian Aho se natlačil před bránu a poté trefil tyč!

20:57

Sebastian Aho se nádherně natlačil z pravého křídla před bránu a na přední tyči orazítkoval bekhendem brankovou konstrukci! Velká šance.

19:59

19:59 Max Jones se řítil krátce před přestávkou sám na bránu!

19:59

Max Jones se řítil v posledních sekundách první třetiny sám na bránu a málem skóroval, Pjotr Kočetkov ale dokázal s pomocí lapačky a levé brusle jeho pokus zastavit! Obrovská šance!

16:57

16:57 Sebastian Aho nevyužil slibnou brankovou příležitost

16:57

Sebastian Aho dostal u pravé tyče přihrávku zpoza brány a bez přípravy vypálil, John Gibson byl ale připraven a nadvakrát puk zastavil!

16:47

Dmitrij Kulikov fauloval ihned po vhazování Sebastiana Aha a dostal dvě minuty za podrážení. Přesilová hra.

15:32

Jesperi Kotkaniemi nahodil puk z levého rohu útočného pásma před bránu a John Gibson předvedl skvělý zákrok proti střele zblízka!

12:41

Adam Henrique na levém křídle nahodil puk z ostrého úhlu před bránu a na vzdálenější pravé tyči málem skóroval Maxime Comtois! Kotouč skončil těsně nad. Další snažení nic nepřineslo.

11:13

11:13 Maxime COMTOIS - 2:1

11:13

Anaheim právě vstřelil branku! Jakob Silfverberg ukradl za bránou o kotouč Jaccoba Slavina a MAXIME COMTOIS zamířil po jeho přihrávce zpoza sítě z blízkosti ke vzdálenější levé tyči! Asistence: Jakob Silfverberg a Sam Carrick.

07:01

Sebastian Aho číhal před bránou a po přihrávce z levého rohu málem skóroval, John Gibson ho ale skvěle vychytal levým betonem! Velká šance!

06:49

Carolina si zahraje po krátké reklamní přestávce první přesilovou hru utkání. Vyloučen byl Simon Benoit.

05:38

05:38 Brady SKJEI - 1:1

05:38

Carolina právě vstřelila branku! BRADY SKJEI nádherně zakončil kombinační akci Hurricanes, když střelou z levého kruhu vymetl přesně vzdálenější pravý horní roh brány! John Gibson máchl lapačkou naprázdno a je rychle vyrovnáno na 1:1. Asistence: Jack Drury a Paul Stastny.

03:59

03:59 Adam HENRIQUE - 1:0

03:59

Anaheim právě vstřelil branku! Kevin Shattenkirk na pravém křídle vystřelil od modré čáry a puk byl před bránou zablokován, čehož využil ADAM HENRIQUE, když střelou z otočky zamířil pod lapačkou brankáře Caroliny ke vzdálenější pravé tyči! Asistence: Kevin Shattenkirk a Troy Terry.

4:3

Góly a asistencie: 4. Henrique (Shattenkirk, Terry), 12. Comtois (Silfverberg, Carrick), 31. Leason (McTavish, Max Jones), 62. R. Strome (Fowler, Vatrano) – 6. Skjei (Drury, Stastny), 31. S. Aho II (Jarvis, Slavin), 36. J. Staal (Burns, Fast)

Anaheim Ducks: Gibson (Stolarz) – Kulikov, Fowler (A), Benoit, Vaakanainen, Shattenkirk, Beaulieu, White – Terry, Zegras, Henrique (A) – Silfverberg (A), R. Strome, Vatrano – Leason, McTavish, Max Jones – Comtois, Carrick.
Tréner: Dallas Eakins

Carolina Hurricanes: Kočetkov (Raanta) – Burns, Slavin (A), Pesce, Skjei, Chatfield, de Haan – Nečas, Aho, Jarvis – Teräväinen, Kotkaniemi, A. Svečnikov – Fast, J. Staal (C), Martinook (A) – Noesen, Stastny, Drury.
Tréner: Rod Brind'Amour

Rozhodca: Chris Lee, Justin St. Pierre. Čároví: Shandor Alphonso, Travis Toomey

Diváci: 14576