3:0

koniec (0:0, 1:0, 2:0)

09.12.2022, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 22. kolo • Natália Poláčková

Tipsport: 1.65 4.5 3.66

Skalica dokázala nakoniec doviezť tento zápas do víťazného konca. Slovan sa snažil zo všetkých síl vyrovnať, ale skvele chytajúceho Branislava Bernáta prekonať nedokázali. Víťazný gól strelil v druhej tretine v čase 33:50 obranca Adam Jombík. Záhoráci si víťazstvo poistili dvomi gólmi v samom závere. Najprv do prázdnej brány Janáč, a 45 sekúnd pred koncom prekonal strelou od modrej čiary hosťujúceho brankára VIdovič. Skaličania si teda pripisujú do tabuľky ďalšie tri body.
Prajem Vám ešte pekný zbytok večera. (19:27:51)

59:15

Skalica dala gól!
FILIP VIDOVIČ dostal prihrávku od Nemca, napálil puk od modrej čiary, a prekonal bezmocného Samuela Baroša. Skalica dvoma gólmi v posledných minútach tohto zápasu rozhodla o svojej výhre.
Asistencie: Richard Nemec, Michal Šátek

58:18

Skaličania vybojovali puk v útočnom pásme. PATRIK JANÁČ strelou do prázdnej brány rozhoduje tento zápas.
Asistencie: René Jarolín

57:26

Skalica v plnom počte.

56:34

Šiesti hostia proti štyrom domácim.

56:24

Preisinger hľadal hokejku Lipianského, ale Bernát je naďalej neprekonaným mužom.