Ligue 1 McDonald’s

AJ Auxerre – Toulouse FC

0:5

koniec (0:3)

11.01.2023, 19:00 • Stade del´Abbé deschamps, Auxerre • 18. kolo • Rostislav Králik cz

Tipsport: 2.97 3.47 2.49

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 9:1. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 22:13. (21:00:19)
Jasná první půle ukázala jednoznačně jak se zápas bude vyvíjet. Toulouse FC svůj tříbrankový náskok dokázalo ještě efektivně navýšit.

Dvacetjedna minut před koncem dokázal brankář Costil zakončujícího Ratão vychytat. Ale o šest minut později již skóroval Abúchlál!

Heinova rána, který by znamenala, alespoň čestný gól skončila pouze na břevně!

A tak zkázu Auxerre v nastaveném čase dovršil Dallinga. Kromě tří bodů muže být vedení Toulouse spokojeno, že o pět branek svého týmu se podělilo pět různých hráčů, což se často nevidí – Chaibi, Rouault, van den Boomen (penalta), Abúchlál, Dallinga.

90+3

90+1

90+1. Thijs DALLINGA - 0:5

90+1

Toulouse právě vstřelilo branku!
Tak jasný debakl potvrzuje svou brankou THIJS DALLINGA, který je na hřišti nějakých dvanáct minut – 0:5! Asistence: Zakarjá Abúchlál.

90

VAR zkoumá celou situaci po které skončil míč v síti!

90

Rozhodčí nastaví dvě minuty!

89

Rychlé nohy sice ukázal Thijs Dallinga, ale vše končí pouze odpískaným ofsajdem.

88

Žlutá karta pro tým AJ Auxerre (Jubal) za faul.

87

Spolupráce střídajících hráčů Heina vedla až k Da Costovi jehož pokus končí vysoko nad brankou soupeře.

86

Hlavičkový pokus Juliana Jeanviera končí pouze těsně vedle tyčky branky brankáře dupého.

85

Následně bude rohový kop Auxerre rozehrávat právě Gauthier Hein.

85

Střelecký pokus Da Costy končí pouze na obranném valu připravené obrany soupeře.

84

Centr Nuno Da Costy rozhodně nebyl pro soupeře ničím nebezpečný.

83

Projektil velmi aktivního Gauthiera Heina končí pouze na břevně branky Toulouse FC!

81

Kapitán Auxerre Birama Touré dostal od rozhodčího Batty generální pardon se slovním varováním, že přiště už to bude za žlutou kartu.

81

M'Changama našel centrem pouze opět velmi jistého brankáře Toulouse.

80

AJ Auxerre si připisuje dílčí úspěchy pouze ve sbírání rohových kopů ve druhém poločase.

79

Střídání v týmu Toulouse FC:
ze hřiště odchází Ado Onaiwu, přichází Thijs Dallinga,
ze hřiště odchází Branco van den Boomen, přichází Naatan Skyttä.

0:5

Góly: 4. Chaibi (van den Boomen), 33. Rouault (M. Diarra), 41. van den Boomen (pen.), 75. Aboukhlal (M. Diarra), 90+1. Dallinga (Aboukhlal)

Karty:   43. Niang (AUX), 55. Mensah (AUX), 88. Jubal (AUX) – 44. Sylla (TOU)

Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 9:1. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 22:13.

AJ Auxerre: Costil – Raveloson, Jubal, Jeanvier – Zedadka (46. G. Perrin), Sakhi (67. Hein), B. Touré (C), Mensah (78. I. Touré) – Sinayoko (67. Da Costa), Niang – Abline (46. M'Changama).
Náhradníci: Léon – Autret, Dugimont, Danois.

Tréner: Christophe Péllissier

Toulouse FC: Dupé – M. Diarra, Nicolaisen, Rouault, Sylla (72. Kamanzi) – van den Boomen (79. Skyttä), Spierings, Dejaegere (C) (60. Aboukhlal) – Ratão (73. Birmančević), Onaiwu (79. Dallinga), Chaibi.
Náhradníci: Haug – L. Costa, Mawissa, Begraoui.

Tréner: Philippe Montanier