koniec (11:12)

21.01.2023, 16:00 • hala Milana Prokeše Lázně Kynžvart • 13. kolo • Vít Káňa cz

Tipsport: 2.98 8.25 1.55

To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (17:48:23)
První dějství v Kynžvartu nabídlo festival nepřesných přihrávek a nevyužitých šancí pro domácí. Západočešky sice šly do vedení, ale Iuventa otočila a vytvořila si až čtyřbrankový náskok. Ten se ale Kynžvartu podařilo v závěru poločasu skoro vymazat. Jenže ve druhém dějství se domácím hráčkám lepila smůla na ruce. Nedařilo se jim v přihrávkách i zakončení. Iuventa ukázala svou kvalitu a několika slepenými brankami získala konečný devítibrankový náskok. Slovenský tým si domů oprávněne veze plný počet bodů. Katka Dresslerová vstřelila nejvíce branek za Kynžvart a sice pět. Na druhé straně vstřelily po šesti brankách Alena Dvorščáková a Anastasij Krivokapićová.
Házená Kynžvart – Iuventa Michalovce 22:29 (11:12)
Nejvíce branek: Dresslerová 5, Vávrová 4, Patrnčiáková 4 – Krivokapićová 6, Dvorščáková 6/1, Štefaníková 4. Rozhodčí: Kichner Petr, Vacula Michal. Sedmimetrové hody: 2/1 – 5/4. Vyloučení: 3:5. ČK: Dvorščáková (MIC).

Konec zápasu. (22:31)

60

Anastasij Krivokapićová v poslední vteřině uzavřela skóre zápasu. (22:31)

60

Katka Dresslerová svou pátou branku snižuje na rozdíl šesti branek. (22:30)

60

Bibiana Štefaníková dává slovenskému týmu devítibrankové vedení. (21:30)

59

Bibiana Štefaníková Ruka byla nahoře, ale Bibiana Štefaníková to stihla last-minute. (21:29)

58

Katka Dresslerová napravila své předchozí střelecké zaváhání. (21:28)

57

Oddechový čas pro tým Iuventa Michalovce. (20:28)

57

Iryna Kompajinecová teď minula zařízení. (20:28)

57

Iuventa bude zahrávat sedmičku! (20:28)

57

Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Veronika Dvořáková). (20:27)

56

Katka Dresslerová snížila na rozdíl šesti branek. Domácí se nevzdávají, ale čas se jim už hodně krátí. (20:27)

56

Jevgenija Kohučová dala Iuventě náskok sedmi branek z rychlého brejku. (19:27)

55

Veronika Vávrová dostala domácí tým na rozdíl šesti branek. Jenže na vyrovnání zbývá Kynžvartu už jen pět minut. (19:26)