koniec (1:0, 2:0, 1:2)

22.01.2023, 17:00 • Enteria arena, Pardubice • 40. kolo • Zuzana Miřatská cz

Tipsport: 1.35 6.0 7.1

To je ode mě vše a přeji vám hezký zbytek večera. (19:22:31)
Dynamo počtvrté poráží Kladno. Rytíři dali ve třetí třetině dvě branky, ale zásluhou Matěje Pauloviče šlo Dynamo opět do dvoubrankového vedení. Pardubice tak zvítězily 4:2.

58:53

Plekanec vystřelil od modré, ale střela šla mimo.

58:34

57:48

Radil vyhodil puk, ale mimo prázdnou kladenskou branku.

55:36

Musil byl sražen na mantinel, rozhodčí ale nevylučují.

55:03

Kladno hraje v plném počtu.

54:09

Cienciala střílel z pravého kruhu jen ale do tyčky, tam se snažil dorážet ještě puk Sedlák, to se mu ale nepodařilo.

53:16

Dvořák nepřesně přihrál Sedlákovi, puk vyrazil až ke Kloučkovi Bláha.

52:18

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Jakub Babka – 2 min., nedovolené bránění.

51:17

51:17 Matej PAULOVIČ - 4:2

51:17

Dynamo právě vstřelilo branku!
Pardubice jdou opět do dvoubrankového vedení! Vondráček nahrál mezi kruhy MATĚJI PAULOVIČOVI, který z kleče vystřelil Bowovi mezi betony a dal tak svůj druhý gól večera.

50:48

Z levého kruhu střílel Kubík a trefil tyčku pardubické branky.

49:24

Dvojice Sedlák – Hyka ujela až do útočného pásma, kde první jmenovaný nahrával druhému, a ten vystřelil, ale puk šel mimo kladenskou bránu.

48:27

Musil zkusil z otočky vystřelit, ale Bow to čekal a střelu zastavil.

48:11

Hra je přerušena a následuje komerční přestávka.

46:02

46:02 Adam KUBÍK - 3:2

46:02

Kladno právě vstřelilo branku!
Rytíři snižují! Nejdříve Plekanec nahrával Dotchinovi, ten naznačil střelu, ale přihrál na pravý kruh ADAMOVI KUBÍKOVI, který vystřelil a Kloučkovi propadl puk až za jeho záda.

45:05

Lukáš Radil – 2 min., podrážení.

44:21

Sedlák projel až do útočného pásma a střílel, Bow střelu vyrazil betony.

43:34

Kubík vystřelil z mezikruží na Kloučka, ale přestřelil.

42:28

Dvořák nahrával Musilovi do středu kluziště, Musil ale přihrávku nezpracoval.

41:03

41:03 Matěj BERAN - 3:1

41:03

Kladno vstřeluje svou první branku. Beran z pravého kruhu nahrával před branku MATĚJOVI BERANOVI, a ten nenápadnou střelou překonal Kloučka.

40:12

Hned po vhazování se puku ujímají Pardubice a zaváží ho před Bowa, kde ale nevystřelily.

40:01

Dynamo ve druhé třetině přidalo dvě branky a obě vstřelil Lukáš Sedlák a to v přesilové hře. Ke konci třetiny měl velkou šanci hostující Procházka, ale Klouček předvedl skvělý zákrok.

40:00

39:34

Vondráček vyslal střelu na Bowa, ten kotouč vyrazil do rohu.

38:27

Procházka střílel z bekhendu, ale Klouček byl připraven a puk vyrazil.

37:37

Mandát dostal pěknou přihrávku od Zohorny, ale Bow jeho střelu zastavil.

34:41

Procházka si sjížděl před Kloučka a vystřelil, pardubický brankář předvedl skvělý zákrok.

33:05

33:05 Lukáš SEDLÁK - 3:0

33:05

Dynamo vede už o tři góly, kdy se opět prosadilo v přesilovce. Cienciala nejdříve vystřelil na Bowa, ten ale střelu vyrazil a puku se ujal LUKÁŠ SEDLÁK, který se trefil k pravé tyčce a dal tak svůj druhý gól v zápase.

32:49

Dvořák od modré vyslal dělovku, ta ale jen trefila zadní mantinel.

32:06

Jaromír Jágr – 2 min., podrážení.

32:06

Následuje komerční přestávka a po ní bude následovat přesilová hra Pardubic.

31:33

Melka vystřelil na Kloučka, střela se jen odrazila od jeho betonů.

29:42

Sedlák vyslal přihrávku před branku, kde stál Cienciala, ten ale puk nezpracoval a Bow ho vyrazil betony.

29:00

Hra je přerušena kvůli zakázanému uvolnění.

27:49

Zeman si najížděl před Bowa, ale byl natlačen jedním z hostujících hráčů na mantinel.

26:21

26:21 Lukáš SEDLÁK - 2:0

26:21

Pardubice jdou do dvoubrankového vedení! Dvojice Hyka se Sedlákem ujela před Bowa, kde předvedla krásnou akci, kdy Hyka nahrával LUKÁŠI SEDLÁKOVI na pravý kruh a ten propálil kladenského brankáře.

25:11

Od modré vyslal střelu Musil, Bow byl připraven a puk schoval do lapačky.

23:50

Do útoku šel Plekanec s Jágrem, ale první jmenovaný si nahodil puk za pardubickou bránu, kde si ho vzal Dvořák.

22:18

Poulíček se prokličkoval mezi obránci a ocitl se sám před Bowem a zkusil vystřelit, ale puk na poslední chvíli kladenský brankář vyrazil.

21:17

Radil přihrál Bučkovi na modrou a ten střílel, ale Bow puk vyrazil betony.

20:26

Sedlák nahrával Hykovi, ale přihrávka neprošla přes kladenskou obranu.

20:01

Pardubice mohly už v první minutě jít do vedení, ale Cienciala netrefil odkrytou branku. Jeden z kladenských hráčů byl potom vyloučen a tuto přesilovku Dynamo využilo a to jmenovitě Matěj Paulovič. Domácí tak po první třetině vedou 1:0.

20:00

19:33

18:30

Melka mohl jít v oslabení do útoku, ale na modré ho zastavil Sedlák.

17:32

Matyáš Filip – 2 min., podrážení.

16:42

16:42 Matej PAULOVIČ - 1:0

16:42

Pardubice jdou do vedení, kdy využívají přesilovku! Čerešňák nahrál na levý kruh MATĚJI PAULOVIČOVI, který z první vypálil a prostřelil tak kladenského Bowa. Asistence: Čerešňák

16:08

Antonín Melka – 2 min., krosček.

16:08

Domácí Hyka byl tvrdě naražen na mantinel a bude se tak vylučovat.

15:30

Cienciala jel sám na Bowa, ale v poslední chvíli, kdy chtěl vystřelit, nechal puk za sebou.

15:19

14:34

Pardubice se osvobozují.

13:48

Jágr vypálil z pravého kruhu, ale Klouček střelu vyrazil do rohu.

13:18

Patrik Poulíček – 2 min., hákování.

12:39

Sedlák si s kotoučem objel hostující branku a přihrával některému ze spoluhráčů, ale před brankou nikdo nebyl a puk si vzalo Kladno.

11:16

Pardubičtí hráči se usazují v útočném pásmu. Vondráček chtěl dorážet puk do branky, ale Bow se na poslední chvíli přemístil.

10:00

Hostující Cibulskis vystřelil od modré, ale střela skončila v ochranné síti.

08:42

Radil ujížděl po levé straně ke kladenskému brankáři a na levém kruhu vystřelil, ale trefil vzdálenější tyč kladenské branky.

07:43

U kotouče je Hyka, který čeká za brankou, až mu vystřídají spoluhráči a s nimi pak ujížděl na Bowa, kdy Mandát vystřelil na brankáře, ale ten střelu zastavil.

07:00

Hra je přerušena a bude následovat první komerční přestávka.

05:49

U puku je Kladno, které jde do útoku, kdy Bláha vystřelil na Kloučka a ten puk vyrazil betony.

04:48

03:30

Kladenský Jágr chtěl přihrát Plekanci před branku, ale nahrávka neprošla před bránící pardubické hráče.

02:48

Tomáš Hyka – 2 min., hákování.

02:48

Bude se vylučovat i na domácí straně.

02:44

02:28

Vondráček chtěl přihrát Čerešňákovi, ale přihrávka skončila v hledišti.

01:16

Kladno se chtělo osvobodit, ale vyhozený puk zachytil na modré Čerešňák, který nahrál spoluhráči.

00:42

Tomáš Plekanec – 2 min., hákování.

00:03

Úvodní vhazování vyhrály Pardubice, které mohly už v první minutě dát gól, kdy Sedlák nahrával Ciencialovi před branku, ale ten netrefil skoro odkrytou branku.

00:01

Za malý okamžik padne úvodní buly.
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu.

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Will) – D. Musil, Čerešňák, T. Dvořák, Bučko, J. Kolář, Hrádek, Chabada – Cienciala, L. Sedlák, Hyka – Mandát, Zohorna, Radil – Paulovič, Poulíček, T. Zeman – Rohlík, A. Musil, Vondráček.
Trenér: Radim Rulík

Rytíři Kladno: Bow (Brízgala) – Kehar, Dotchin, Ticháček, Slováček, Cibulskis, Babka, Veber – Kubík, Plekanec, Jágr – Brodecki, Indrák, Filip – O. Bláha II, Pytlík, Beran – M. Procházka, Zikmund, Melka.
Trenér: Otakar Vejvoda

Rozhodčí: Stano, Vrba – Kis, Rampír.

Bude dnes Dynamo slavit?

Pardubice ve 40 kole extraligy přivítají podruhé v této sezóně na svém ledě Rytíře z Kladna. Do Enteria arény tak přijíždí soupeř z poslední příčky v tabulce. Dynamo už v tomto týdnu odehrálo zápas s Kladnem, tentokrát ale na hostujícím ledě, kde Východočeši vyhráli 4:1. Pardubice si drží opět šňůru neporazitelnosti, kdy čtyřikrát za sebou vyhrály, naposled v pátek vyhrály derby s Hradcem na domácím ledě před vyprodanou Enteria arénou 4:1. Dynamo tak bude chtít přidat proti Kladnu pátou výhru v řadě.

Všechny vzájemné zápasy vyhrály Pardubice nejdříve v prvním kole 5:4 po prodloužení, poté 6:2 a v posledním utkání 4:1. Dynamo je tak jasným favoritem na výhru.

Mezi nejproduktivnější hráče Pardubic patří Lukáš Radil, který zaznamenal 11 gólů a 22 asistencí, hned po něm je to Tomáš Zohorna se 14 góly a 17 asistencemi.
V této sezóně se v brance střídal Roman Will s Dominikem Frodlem, ale posledních deset zápasu odchytal Roman Will, jelikož je Dominik Frodl zraněn.

Kladenským Rytířům se v této sezóně nedaří. Momentálně se drží na poslední příčce tabulky se 41 body. Kladno v posledních třech zápasech prohrálo, nejdříve v Českých Budějovicích 6:2, poté doma s Pardubicemi 1:4 a v posledním utkání na ledě Karlových Varů, a to 4:2.

Mezi nejproduktivnější hráče Kladna patří Tomáš Plekanec s 11 góly a 23 asistencemi, po něm Adam Kubík s 13 góly a 11 asistencemi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:2

Góly a asistencie: 17. Paulovič (Čerešňák), 27. L. Sedlák (Hyka), 34. L. Sedlák (Cienciala), 52. Paulovič (Vondráček) – 42. Beran (Slováček), 47. Kubík (Dotchin, Plekanec)

Tréner: Radim Rulík

Rytíři Kladno: Bow (Brízgala) – Kehar, Dotchin, Ticháček, Slováček, Cibuļskis, Babka, Veber – Kubík, Plekanec, Jágr – Brodecki, Indrák, Filip – O. Bláha II, Pytlík, Beran – M. Procházka, Zikmund, Melka.
Tréner: Otakar Vejvoda

Rozhodca: Stano, Vrba – Kis, Rampír

Diváci: 10008