22.01.2023, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • Tomáš Kubečka cz

Střely na bránu: 27 – 27 | Přesilová hra: 0/2 – 0/2 | Trestné minuty: 4 – 4

Philipp Grubauer (SEA) – 26 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,7 %, odchytal 65:00
Pavel Francouz (COL) – 26 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,7 %, odchytal 65:00

Česká a slovenská stopa

Tři hvězdy utkání
1. Nathan MacKinnon (COL) 0+0
2. Pavel Francouz (COL) – 26 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,7 %, odchytal 65:00
3. Philipp Grubauer (SEA) – 26 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,7 %, odchytal 65:00 (06:46:11)
Je konec! Colorado nakonec ovládlo samostatné nájezdy. Pavel Francouz v nich vynuloval všechny tři domácí střelce! Naopak za hostující celek se prosadil Nathan MacKinnon. Colorado tak ovládlo páté utkání v řadě!

Nathan MACKINNON - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Colorado Avalanche. Autorem vítězného nájezdu je NATHAN MACKINNON!

3. séria 0:1

Daniel Sprong svůj nájezd vůbec nezakončil a hosté vítězí!

2. séria 0:1

Nathan MacKinnon zamíchal kotoučem a posílá hosty do vedení!

2. séria 0:0

Jordan Eberle dojel blízko k Francouzovi a minul branku.

1. séria 0:0

Rodrigues zkusil bekhendový blafák, ale Grubauer vykopl pravý beton.

Jako první se rozjel Ryan Donato, který na Francouze nevyzrál.

Samostatné nájezdy začínají.
O vítězi dnešního souboje nerozhodlo ani prodloužení! Obrovskou šanci v něm měl Girard, který jel sám na domácího brankáře, ale nedokázal jej prostřelit. O vítězi tak rozhodnou až nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:32

Domácí se nikam neženou a raději drží kotouč na hokejkách. Vše zatím nasvědčuje tomu, že uvidíme nájezdy.

64:00

Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:26

Tanev měl ve středním pásmu dobrou rychlost, jenže si netroufl na průnik do pásma útočného. Domácí nechtějí chybovat při rozehrávce.

63:06

Dunn uklidnil rozehrávku Seattlu v obranném pásmu. Domácí se poté dostali do pásma útočného, ale nepřesnou přihrávkou se vyhnali.

62:35

Beniers se dostal do útočného pásma, našel Eberleho, jenže jeho zadovku hosté vypíchli do středního pásma.

62:00

Girard jel sám na branku, ale musel zakončovat blízko Grubauera, který vytáhl fantastický zákrok!

61:42

Domácí se znovu dostali do útočného pásma, ale nedokázali zakončit.

61:00

Nathan MacKinnon si sjel mezi kruhy, odkud zakončil zápěstím, ale Grubauer jeho ránu skvěle vytěsnil.

60:35

Dunn nechtěl riskovat zakončením od modré čáry a raději vyjel s kotoučem do středního pásma.

60:10

Hosté uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Ihned po vhazování se ale o kotouč bojuje u hrazení.

60:01

Střely na branku: 27 – 27
Šedesát minut hry o vítězi dnešního souboje nerozhodlo! Ve třetí části už oba týmy hrály výrazně opatrněji. Rantanen střílel ve 44. minutě těsně vedle branky V 53. minutě na přihrávku před poloodkrytou klec těsně nedosáhl Toews. V 56. minutě mohli rozhodnout domácí, ale Oleksiak napálil tyč. O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.

60:00

59:23

Další rozehrávka se domácím vůbec nepovedla a nahození propadlo na zakázané uvolnění. Hra se přestěhuje před Grubauera.

59:02

Tolvanen se bekhendem opřel do odraženého kotouče, ale v pádu jej nedokázal usměrnit za Francouzova záda.

58:15

Donato se chtěl vytočit zpoza branky do střelecké pozice, jenže neudržel balanc a Francouzovu pozornost vůbec neprověřil.

58:00

Dvě minuty před koncem třetí třetiny si do střelecké pozice sjel Oleksiak, jehož ránu přizvedl Compher a Francouz puk schoval v lapačce.

57:26

Rantanen chtěl z levé strany útočného pásma najít spoluhráče v bílém, jenže trefil hůl domácího obránce.

57:01

Pavel Francouz vyjel za svou klec a rozehrál na rozjetého MacKinnona. Toho ale ve středním pásmu obral o puk Vince Dunn.

56:35

Geekie napadal Girarda v obranném pásmu Colorada, ale hostující zadák zvládl souboj na jedničku.

56:10

Logan O'Connor neustál souboj v rohu útočného pásma, ale podle rozhodčího se nejednalo o nedovolený zákrok.

55:40

Domácí nahodili kotouč za branku Colorada, ale obrana hostů puk vyhodila do bezpečí. Ani jeden z týmů už nechce chybovat.

55:06

Oleksiak mohl být hrdinou domácího celku, ale jeho projektil zápěstím jen zazvonil na brankovou konstrukci!

54:35

MacKinnon naložil soupeři v souboji u hrazení v obranném pásmu. Puk mu ale následně vzal důrazný Jordan Eberle.

54:10

Colorado se v závěru duelu tlačí do útočného pásma a snaží se strhnout vítězství na svou stranu. Nahození si Grubauer pohlídal.

53:26

Logan O'Connor se otočil na levé straně útočného pásma a přihrál mezi kruhy. Na jeho pobídku těsně nedosáhl Evan Rodrigues.

53:03

Domácí uklidňují rozehrávku v obranném pásmu. Nikdo v bílém dresu Colorada domácí akci neatakuje.

52:26

Devon Toews se před domácí klecí natahoval po přihrávce z pravé strany, ale k zakončení do poloodkryté klece mu pár centimetrů chybělo!

52:06

Oliver Bjorkstrand nahodil puk do útočného pásma, ale defenziva hostů opět stačila zasáhnout. Ani jeden z týmů se nyní nedostává do zakončení.

51:35

Ničuškin se chtěl individuálně dostat do útočného pásma, jenže trefil prvního obránce v tmavém dresu Seattlu.

51:02

Lehkonen z pravé strany přihrál před branku, kam spěchal spoluhráč v bílém dresu, jenže na prudkou pobídku těsně nedosáhl.

50:30

Hosté vyhodili kotouč tak šikovně, že neskončil na zakázaném uvolnění. Oba trenéři posílají na ledovou plochu čerstvé síly.

50:00

Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a stále čekáme na rozdílovou branku. V posledních minutách jsou aktivnější domácí.

49:50

Tanev si udělal prostor v útočném pásmu a zakončil. Pavel Francouz jeho pokus viděl a zasáhl pravým betonem.

49:02

McCann střílel z levé strany útočného pásma, ale Compher do jeho rány vložil hokejku a přizvedl kotouč do ochranné sítě.

48:27

Domácí museli vyklidit útočné pásmo kvůli signalizovanému ofsajdu. MacKinnon tak získal kotouč pro Colorado a rozjel další útok hostů.

48:10

Colorado se dostalo do útočného pásma. Ničuškin poté zkoušel prověřit domácího brankáře, ale jeho pokus byl hodně nepřesný.

47:34

Logan O'Connor se dostal do útočného pásma, kde si přehodil puk na forhend a vypálil. Jeho pokus ale minul vzdálenější tyčku.

47:02

Andreas Englund byl příliš netrpělivý a projel do útočného pásma ještě před kotoučem. Postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

46:38

Geekie se dral do útočného pásma, jenže neměl dostatek prostoru pro zakončení. Seattle se jen těžko dostává do střeleckých pozic.

46:09

Soucy nahodil puk od modré čáry na branku Colorada, ale Francouz po bloku obránce vůbec nemusel zasahovat.

45:36

Wennberg za brankou vypíchl kotouč Ničuškinovi a odehrál kotouč do bezpečí. O něco aktivnější je v závěrečné periodě Colorado.

45:03

Sprong nahodil puk za branku Colorada, jenže tam získali kotouč jen hokejisté v bílém. Vpřed se dostal MacKinnon, ale jeho ránu zápěstím Grubauer opět zneškodnil.

44:19

Newhook prověřil pozornost brankáře Grubauera nahozením ze středního pásma. Německý brankář se raději rozhodl přerušit hru.

44:03

Seattle se dral vpřed po levé straně. Puk na Francouze nahodil Matthew Beniers, ale slabý pokus český brankář s přehledem schoval v lapačce.

43:24

Rantanen si našel volný kotouč na levé straně útočného pásma, jenže jeho zakončení zápěstím skončilo vedle levé tyčky!

43:10

Ničuškin dostal přihrávku na modrou čáru, jenže pohotovou střelou trefil holeň prvního obránce v tmavém dresu Seattlu.

42:35

Larsson vybojoval kotouč v obranném pásmu, našel Donata, jenže autor vyrovnávací branky se nedostal až do zakončení.

42:06

Tanev vybojoval kotouč v rohu útočného pásma, ale Colorado se znovu bleskově dostalo ke kotouči. Hosté mohou zaútočit po pravé straně.

41:32

Brad Hunt protečoval kotouč ven z obranného pásma do pásma středního. V úvodu třetí části zatím sledujeme z obou stran opatrný hokej.

41:10

Beniers spěchal za vlastním nahozením do útočného pásma, ale Girard se před něj dostal tělem a odehrál puk do bezpečí.

40:35

Brandon Tanev projel středem do útočného pásma, jenže přihrávkou na pravou stranu našel jen obránce v bílém dresu Colorada.

40:10

Colorado uspělo na úvodním vhazování třetí části. Hosté se ihned vydali vpřed, ale obrana Seattlu puk ihned odehrála za modrou čáru.

40:01

Další třetina začne přibližně v 5:58.
Střely na branku: 22 – 21
Druhá třetina končí! I po čtyřiceti minutách platí nerozhodný stav. Hosty poslal do vedení ve 29. minutě Alex Newhook, jenže na jeho zásah o minutu později odpověděl Ryan Donato. Colorado se poté opět dralo vpřed, ale domácí dnes drží skvělý Grubauer.

40:00

39:25

MacKinnon dojel vlastní nahození do útočného pásma, ale důrazný obránce jej čistým způsobem poslal na mantinel za brankou.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:26

Artturi Lehkonen vybojoval kotouč za brankou soupeře, nicméně ani následné zakončení se Coloradu nepovedlo. Seattle poté vyhodil puk přes všechny čáry.

38:03

McCann se na pravé straně útočného pásma otočil kolem obránce, jenže už nestačil přesně přihrát na spoluhráče na opačné straně.

37:25

Eberle z levé strany nahodil puk bekhendem mezi kruhy, kam se tlačil Daniel Sprong, jenže jeho zakončení z těžké pozice Francouz lapil.

37:04

Rantanen zakončoval po rychlém přečíslení Colorada, jenže zakončení forhendem skončilo těsně nad horní tyčí!

36:26

Do útočného pásma spěchal Erik Johnson, ale obránce v tmavém dresu mu v bruslařském souboji nedal nárok a odehrál puk k mantinelu.

36:03

Donato vybojoval puk v obranném pásmu a vyhodil kotouč obloučkem do středního pásma. Ve druhé části pokračuje boj o každý metr ledu.

35:22

Až nyní se po hodně dlouhé době přerušuje hra. Pavel Francouz si totiž pohlídal nahození a ukryl puk v lapačce. Vhazuje se po jeho pravé ruce.

35:12

Geekie si v útočném pásmu hledal prostor pro zakončení, jenže nakonec se utopil v moři vlastních kliček.

34:35

Tanev projel po pravé straně do útočného pásma, nicméně neměl podporu svých spoluhráčů v tmavých dresech. Colorado získalo puk.

34:02

McCann svedl bruslařský souboj s Johnsonem, nicméně hostující obránce jej čistým způsobem odstavil od kotouče.

33:32

Jordan Eberle nahodil puk do útočného pásma a podobně jako jeho spoluhráči vyrazil na střídačku. Také Colorado posílá na led čerstvé síly.

33:06

Colorado opět zvýšilo tempo a častěji se tlačí do zakončení. Johnson nahodil puk od modré čáry, ale Grubauerovi tentokrát pomohla obrana.

32:23

Ničuškin si sjel na přihrávku zpoza branky, jenže z těsné blízkosti před Grubauerem vůbec netrefil branku domácího Seattlu!

32:06

Francouz si dal pozor na napadajícího soupeře a zvládl rozehrávku za svou brankou. Daniel Sprong ale získal puk pro Seattle ve středním pásmu.

31:26

Oliver Bjorkstrand z pravé strany přihrál před klec Pavla Francouze, jenže tam neměl spoluhráče v tmavém dresu.

31:03

Valerij Ničuškin chtěl najít dlouhou přihrávkou rozjetého spoluhráče, jenže jeho pobídka propadla na zakázané uvolnění.

30:18

Pavel Francouz si dal pozor na bekhendový pokus z pravé strany a udržel kotouč v lapačce. Vhazuje se po jeho levé ruce.

30:00

Je za námi polovina základní hrací doby a před malou chvíli se nám začalo hýbat skóre dnešního souboje. V hale navíc panuje výborná atmosféra.

29:26

29:26 Ryan DONATO - 1:1

29:26

Seattle právě vstřelil branku! Je vyrovnáno! Colaradu vydrželo vedení jen něco málo přes minutu! Hosté totiž nedokázali vyhodit kotouč ven z obranného pásma. Puk získal RYAN DONATO, který si jej připravil na forhend a zápěstím jej poslal za Francouzova záda! Bez asistence.

29:10

Geekie projel po pravé straně do útočného pásma, kde si obhodil obránce, jenže následně netrefil branku. Francouz se za pukem jen ohlédl.

28:33

Colorado se i po vstřelení úvodní branky nadále tlačí vpřed. Ničuškin pálil z levé strany, ale obránce Seattlu jeho ránu zablokoval.

28:18

28:18 Alex NEWHOOK - 0:1

28:18

Colorado právě vstřelilo branku! Colorado se v polovině základní hrací doby dostává do vedení! Nahození od modré čáry neudržel Grubaeur ve výstroji. K odraženému puku se dostal ALEX NEWHOOK, který jej ihned poslal do horního rohu! Asistence: Arturri Lehkonen, Jacob MacDonald.

28:06

Devon Toews poslal přihrávku na pravou stranu, odkud přiletělo nahození za branku Seattlu. Defenziva domácích rychle získala puk pro sebe.

27:28

Ani hostům se nyní nepovedl přechod do útočného pásma. Prudké nahození skončilo na zakázaném uvolnění. Hra se vrátí před Pavla Francouze.

27:12

Seattle získal kotouč na levé straně hrací plochy, jenže akce domácích skončila nahozením do rohu kluziště, kde uspěla obrana Colorada.

26:26

Johnson dostal nabito na modrou čáru, odkud pohotově vypálil příklepem, ale jeho ránu domácí gólman Grubauer vykopl betonem.

26:12

Domácím se nepovedla rozehrávka prudkou přihrávkou na levou stranu a puk skončil na zakázaném uvolnění.

25:43

Grubauer si poradil s tečovaným nahozením od modré čáry a schoval kotouč do lapačky. Vhazuje se po pravici domácího gólmana.

24:28

Girard nahodil puk po hrazení do útočného pásma, ale za brankou Seattlu vybojoval kotouč Tolvanen.

24:02

Pavel Francouz si dal pozor na nepříjemný průnik Benierse zpoza branky Colorada a udržel kotouč mezi betony. Vhazuje se po pravici českého gólmana.

23:29

Po další akci už se domácí dostali do útočného pásma, jenže Jordan Eberle přihrál spoluhráči před brankou v útočném pásmu rukou.

23:03

MacDonald sice upadl na modré čáře, ale dokázal se rychle zvednout a rozehrál na střed. Colorado stále drží kotouč a nepouští Seattle vpřed.

22:23

Na opačné straně zakončoval Nathan MacKinnon, jenže jeho teč špičkou čepele skončila mimo branku.

22:03

McCann nahodil puk do rohu útočného pásma, jenže tam neměl spoluhráče v tmavém dresu. Colorado okamžitě otáčí směr hry.

21:31

Ničuškin si sjel na zadovku v útočném pásmu, připravil si kotouč na forhend a vypálil zápěstím. Grubauer jeho ránu udržel ve výstroji.

21:03

Colarado se dostalo do rohu útočného pásma, nicméně kombinace kolem hrazení nevyústila v přihrávku do střelecké pozice.

20:10

20:01

Další třetina začne přibližně v 5:02.
Střely na branku: 13 – 12
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme na branku čekali marně. Oba týmy přitom byly střelecky aktivní, jenže Francouz i Grubauer předvedli vynikající zákrok. Oba týmy si zahráli přesilovky,ale ani v nich nedokázali soupeře překonat. Do kabin se proto jde bez branek.

20:00

19:35

Další vyhození ze strany Colorado. Seattlu se tato přesilovka v závěru úvodní periody vůbec nedaří.

19:06

Andrew Cogliano získal volný kotouč před Francouzovou brankou a odrazem o hrazení puk poslal do středního pásma.

18:26

Colorado vybojovalo kotouč v obranném pásmu a bez váhání jej vyhodilo přes celé kluziště. Seattle musí začít od své klece nanovo.

18:10

Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
Evan Rodrigues – 2 min., nedovolené bránění brankáři.

17:35

Další nahození do útočného pásma poslal Brad Hunt, jenže za jeho pobídkou se nikdo v tmavém dresu nedostal. Obrana Colorada hraje skvěle.

17:05

Donato si hledal prostor pro zakončení, ale obránce v bílém dresu jej skvěle napadal a stačil mu přizvednout hokejku.

16:27

Colorado se dralo vpřed po levé straně hrací plochy, jenže obrana Seattlu se stačila vrátit a odehrála kotouč po hrazení do bezpečí.

16:03

Grubauer vyjel z branky a zrychlil rozehrávku domácího celku. Prudké nahození na levou stranu ale přizvedl soupeř na střídačku.

15:27

15:03

Oleksiak získal puk pro domácí celek a bez váhání jej poslal přes celé kluziště za Francouzovu branku. Oba týmy střídají.

14:25

Rantanen si na pravé straně našel kotouč, přihrál mezi kruhy, jenže Artturi Lehkonen ze skvělé pozice přestřelil domácí branku!

14:03

Colorado se během přesilovky zatím nemůže usadit v útočném pásmu. Domácí obránci hrají obětavým způsobem a vrhají se po kotouči.

13:27

Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
Yanni Gourde – 2 min., nedovolené bránění brankáři.

13:06

Erik Johnson projel po pravé straně na útočnou modrou čáru, nahodil puk za branku a podobně jako jeho spoluhráči odjel na střídačku.

12:35

Logan O'Connor napadal rozehrávku Seattlu ve středním pásmu, nicméně domácí hokejisté si na něj dali pozor a odehráli puk.

12:10

Francouz vyjel za svou branku, kde zastavil nahození po hrazení a vyhodil puk do středního pásma. Český brankář dnes vyjíždí z branky hodně často.

11:21

Až nyní se po dlouhé době přerušuje hra. Grubauer si dal pozor na nahození od modré čáry a raději schoval puk v lapačce. Vhazuje se po jeho pravici.

11:06

MacKinnon dostal přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže mu příliš nevyšlo zpracování. Defenziva Seattlu puk vypíchla do bezpečí.

10:26

Nathan MacKinnon se dostal do útočného pásma, ale příliš dlouho si hledal střelecký prostor. Domácí obrana jej stačila zablokovat.

10:00

Je za námi polovina úvodní periody a zatím sledujeme z obou stranu ofenzivní hokej. Oba gólmani už vytáhli několik parádních zákroků.

09:25

Rodrigues se mezi kruhy otočil s odraženým kotoučem, který ihned poslal směrem na branku, ale gólman Seattlu vytáhl skvělý zákrok!

09:01

08:37

Jamie Oleksiak si znovu splnil své defenzivní povinnosti, když získal za brankou odražený kotouč a po hrazení jej poslal do bezpečí.

08:00

MacKinnon střílel z levého kruhu po krátkém přiklepnutí, ale Grubauer jeho ránu viděl a stačil zasáhnout levým betonem.

07:26

Oleksiak vybojoval skákavý kotouč za domácí brankou a pohotově jej poslal do středního pásma. Colorado musí rozjet novou přesilovkovou akci.

07:01

Eeli Tolvanen – 2 min., hákování.

06:45

Rodrigues se dostal na levý kruh, odkud zakončil forhendem, nicméně ani jeho pokus nemohl Grubauera překvapit.

06:25

Colorado se dostalo do útočného pásma, ale Matthew Beniers měl skvělé postavení a získal kotouč pro domácí celek.

05:32

Na levé straně zasáhl Rodrigues, který získal odražený kotouč a odrazem o mantinel jej poslal do útočného pásma.

05:06

Colorado se opět dralo vpřed, jenže Donato se skvěle vrátil do obranného pásma, kde získal kotouč pro domácí Seattle.

04:22

Domácím se nepovedl přechod do útočného pásma a nahození na pravou stranu skončilo na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před domácí klecí.

04:06

Seattle má obrovský tlak i po skončení přesilové hry. Oleksiak se zkoušel vytočit před Francouzovou klec, ale český brankář skvěle zapracoval holí.

03:27

03:00

Znovu se Coloradu podařilo vyhodit puk až za branku domácího Seattlu. Sprong se po kotouči na modré čáře natahoval marně.

02:30

Až nyní se hosté osvobodili vyhozením kotouče přes celé kluziště. Unavené kvarteto hokejistů v bílých dresech střídá.

02:03

Z pravé strany vypálil Dunn, ale Francouz přitiskl levý beton k levé tyči a nepustil kotouč za svá záda. Colorado ale nedokázalo vyhodit puk.

01:27

Mikko Rantanen – 2 min., sekání.

01:25

Domácí celek vlétl do dnešního souboje mnohem aktivněji a od úvodních sekund se tlačí vpřed. Obrana Colorada má plno práce.

00:32

Francouz vyjel za svou klec, kde zkrotil prudké nahození a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Český brankář našel Rodriguese.

00:10

Domácí Seattle uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal vpřed, ale nahození skončilo v moci obrany Colorada.

00:01

Ještě před úvodním vhazováním zazní americká hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Seattle bude hrát v zeleném, zatímco Colorado oblékne bílou sadu.
Předpokládané sestavy:

Seattle Kraken: Grubauer (Mar. Jones) – Dunn, A. Larsson, Borgen, Oleksiak, Soucy, C. Fleury – Eberle, Beniers, Burakovsky – Wennberg, McCann, Donato – Tolvanen, Gourde, Bjorkstrand – Geekie, Sprong, B. Tanev.

Colorado Avalanche: Francouz (Georgijev) – E. Johnson, D. Toews, Girard, B. Hunt, MacDermid, Englund – MacKinnon, Rodrigues, Lehkonen – Ničuškin, Rantanen, Compher – Cogliano, L. O'Connor, Newhook – Meyers, Blidh, MacDonald.
Seattle Kraken

Domácí Seattle po nepříliš povedené premiérové sezóny prožívá mnohem lepší ročník. Po čtyřiceti pěti odehraných duelech má Seattle na kontě padesát osm bodů a zatím mu patří třetí pozice Západní konference. Seattle dokonce vévodí Pacifické divizi před Vegas. Na svém ledě ale pravidelně ztrácí body. V posledním duelu Seattle zvítězil doma 4:3 v prodloužení nad New Jersey.
Colorado Avalanche

Obhájce Stanley Cupu letos neprožívá tak povedenou sezónu. Po čtyřiceti čtyřech odehraných duelech má Colorado na kontě padesát jedna bodů a zatím drží osmou pozici Západní konference. V Centrální divizi mu patří čtvrtá pozice. Ze zadních pozic ale dotírá St. Louis. Aktuálně se ale Colorado veze na vítězné vlně. Vyhrálo už čtyři duely v řadě. Naposledy zvítězilo 4:1 ve Vancouveru. Produktivitu Colorada táhne s padesáti osmi bodech Rantanen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

1:2

Góly a asistencie: 30. Donato – 29. Newhook (Lehkonen, MacDonald), rozh. náj. MacKinnon