Menu

Ďalšie

Tlačové konferencie

Tisková konference SK Dynamo České Budějovice

koniec udalosti

24.01.2023, 12:30 • Václav Kucul cz

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:47:39)
Nikl: Cíle do jara jsou předvádět zajímavý fotbal, přilákat lidi a uhrávat dobré výsledky.
Zápotočný: Půjdeme zápas od zápasu a to je nejlepší. V Příbrami jsme také neměli dlouhodobé cíle.
Zápotočný: Pro nás bude základ vyhrávat hlavně doma, udělat tu nedobytnou tvrz. Máme dobré fanoušky. Budeme chtít hrát dobrý fotbal, abychom nalákali na stadion co nejvíce fanoušků.
Nikl: Určitě budeme chtít proti Hradci postoupit.
Čadek: Za normálních okolností by se šlo na hřiště v pátek, ale má opět sněžit. Poprvé na Střelecký ostrov půjdou kluci asi až v úterý před pohárem.
Králik: Poslední zápas byl psychická vzpruha. Dodalo nám to větší víru v to, že jsme na správné cestě. Asi to nepůjde hned, ale věřím, že když takto budeme pracovat dál, můžeme dokázat velké věci.
Králik: Atmosféra v týmu je dobrá. Kluci jsou pozitivní. Tréninky jsou náročné, ale víme, že tou dřinou a těžkými tréninky můžeme dosáhnout toho co chceme. A to je být úspěšný.
Nikl: Brankáře na starost má Zdeněk Křížek.
Zápotočný: Měli jsme nastavené v Příbrami s Radkem Sňozíkem to, že měl na starosti brankáře on. Tak tomu bude i tady.
Nikl: O sestavě máme nějakou představu. Může se to ovšem změnit. Ale nějaká představa je.
Zápotočný: Jsem rád, že máme anglický týden. Hrajeme hned pohár s Hradcem, může se to protočit.
Sportovní ředitel Čadek: Jako hlavní trenér je vedený Marek Nikl. Prrofesionální licenci má ukončenou, Tomáš je vedený jako asistent.
Nikl: Spolupráce s Tomášem nám ladí, doplňujeme se a funguje nám to.
Zápotočný: Tak jak to cítíme, tak si to řekneme. Nikdo nemá konečné slovo.
Záptočný: Čermák do kolektivu zapadl skvěle. Jsme rádi, že přinesl to, proč jsme si ho sem brali. Quadri nám pomůže určitě, bude to taková raketa.
Kapitán Králik: Jak říkali trenéři, jsme se vším spokojení, servis byl dobrý. Prvky tam byly vidět, snad se to přenese i do zápasů.
Marek Nikl: Jak říkal Tomáš, některé věci jsme si chtěli zkusit, vidět některé hráče. Chtěli jsme vyhrát všechny zápasy, povedlo se nám to až v tom posledním. Doufám, že tak budeme pokračovat i nadále.
Úvodního slova se ujal Tomáš Zápotočný: Soustředění hodnotím pozitivně. Tři zápasy nás prověřily, určitě nás nevystrašily. Vyzkoušeli jsme si to, čím se budeme chtít v sezoně prezentovat. Děkuji klubu, že nám tuto možnost poskytl. Vrátil jsem se do Turecka, kde jsem strávil pěkná léta. Účel to splnilo.
Dobrý den, vítejte u sledování online reportáže z tiskové konference SK Dynama České Budějovice před startem jarní části sezony. Zúčastní se ji sportovní ředitel Milan Čadek, trenéři Marek Nikl s Tomášem Zápotočným a kapitán Martin Králik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 12:30.

Tisková konference SK Dynamo České Budějovice

koniec udalosti