2:0

koniec (1:0, 0:0, 1:0)

25.01.2023, 18:00 • ZŠ Dubnica nad Váhom • 34. kolo • Klaudia Kadlecová

Tipsport: 1.69 4.58 3.41

Dubnica si poistila víťazstvo ešte jedným gólom v poslednej tretine a vyhráva nad Levicami 2:0. O góly sa postarali Tábi a Huovinen. Zo zápasu a z tohto online prenosu je to všetko, ďakujem za vašu pozornosť a želám pekný večer. (20:11:16)

59:24

Domáci si dnešné víťazstvo už udržia, keďže hostia nie sú ani v útočnom pásme.

58:40

Hostia v plnom počte.

57:50

Kristín čakal so svojou strelou, a keď sa k nej odhodlal, tak bránu ani netrafil.

56:54

Ondruš sa snažil natlačiť puk medzi betóny navrátilca do brány Nagya.

56:39

Vylúčenie v tíme HK Levice:
Moksunen – 2 min., nedovolené bránenie.

55:40

Dubnica dáva gól! Domáci vybojovali puk pri mantineli, dostal sa k nemu Tábi, ktorý videl medzi kruhmi NIKIHO HUOVINENA a ten svojou strelou prestrelil brankára hostí.
Asistencie: Tábi, Škvarek.

54:43

Hostia vystriedali brankárov, ale nevedno prečo.

54:43

Striedanie v tíme HK Levice:
z ihriska odchádza Nagy, prichádza Adámik.

54:34

Zakázané uvoľnenie na strane Levíc.

53:48

Dubničania sa držia v pásme a výbornú prácu urobil Škvarek, ktorý sa dostal s pukom až pred brankára, ale puk prešiel tesne povedľa ľavého betónu vedľa brány.

52:24

Leshchenko nabral rýchlosť, ale pošmykol sa a tam jeho šanca upadla.

52:11

51:32

Ondruš spred brány poslal puk vysoko nad.

50:20

Trška zaváhal na modrej čiare a puk získal Suľovský, ale ani on a ani následná strela Tužinského neprešla za brankára.

50:10

Leshchenko – 2 min., sekanie.

49:25

Do konca tretej tretiny ostáva niečo cez desať minút a Levičania po svojom úvodnom tlaku na začiatku tretieho dejstva už nič nevymysleli.

48:21

Hosťom sa nedarí dostať do pásma Dubnice.

46:32

Hra je prerušená, pretože Leshchenko zostal ležať na zemi, ale vylučovať sa nebude.

45:06

Korenko chyboval pri vlastnom brankárovi, domácim sa to ale nepodarilo využiť.

44:20

Intenzívny boj o puk pri mantineli, ktorý nakoniec vyhrali Levičania a poslali strelu na Lietavu.

43:08

A ďalšie zakázané uvoľnenie hostí.

42:33

Levičania vyhodili puk cez všetky čiary a je odpískaný icing.

41:28

Hostia sú v tlaku a na Lietavu posielajú jednu strelu za druhou.

40:21

Lietava s úspešnou prácou, keď si dal pozor na nepríjemnú strelu.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:41.
Aj po druhej tretine držia tesný jednogólový náskok domáci, ktorí mali možnosť ho navýšiť, ale nevyužili presilovú hru o dvoch hráčov.

40:00

39:36

Domáci v plnom počte.

38:54

Novák to vyskúšal sprava, Lietava podržal svoj tím.

38:13

Puk skončil mimo ľadovú plochu, keď strieľal Rais.

36:21

Nagy neudržal puk, ale žiaden pokus neskončil v bráne.

36:09

Už skoro z uhla poslal strelu domáci hráč, ale Nagy sa nenechal nachytať.

35:26

Dubničanom nevyšla kombinácia prihrávok v útočnom pásme.
Oddychový čas TSS GROUP Spartak Dubnica.

35:15

Huna Ró. – 2 min., podrazenie.

34:53

Nagy vyrazil puk, aj keď úplne naň nevidel.

34:33

Suľovský – 2 min., sekanie.

34:00

Róbert Huna po zisku puku okamžite vystrelil z pravého kruhu. Lietava prerušil hru.

32:15

Lietava s dobrým zákrokom, keď sa strelu snažil tečovať Zahradník.

31:50

Domáci vystriedali a opäť zavelili k útoku.

30:59

Aktívny Géci donútil k zákroku Nagya.

30:23

Ani Huovinen nedokázal puk dostať cez hŕstku brániacich hráčov.

29:24

Strelecký pokus domácim nevyšiel najlepšie a puk aj opustil ich útočné pásmo.

28:58

Šramaty – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

27:43

Traja Dubničania proti jednému Levičanovi neuspeli v ideálnej šanci! Trošku to prekombinovali.

26:27

Domáci vybojovali puk spoza svojho brankára.

25:14

Chatrnúchov pokus z hranice ľavého krídla rovno do náručia hosťujúceho brankára.

24:16

Dubničania sa teraz museli chvíľu brániť pred útokmi hráčov Levíc.

23:12

Zakázané uvoľnenie Levičanov, vhadzovanie pred Nagym.

21:41

Hostia vo svojom obrannom pásme podcenili situáciu a k puku sa dostal domáci hráč, hostia si ale vydýchli.

21:11

Ofsajdové postavenie na strane Levíc.

20:19

Kristín vypálil zľava a Nagy si hneď na začiatku druhej tretiny pripisuje dôležitý zákrok.

20:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 18:49.
Dubnica vedie po prvej tretine nad Levicami 1:0, keď sa presadil Tábi.

20:00

19:52

Tábi vystrelil z prvej na pravom krídle, ale Nagy sa stihol presunúť.

19:15

Lietava po dvoch strelách po sebe puk vyrazil.

19:00

Jedna minúta do konca prvej tretiny.

17:29

Na opačnej strane Richard Huna smeroval na bránu s Gubom, ale druhý menovaný nedokázal nadvihnúť puk, keď brankár Lietava už ležal na ľade.

15:40

Tábi mohol ísť sám na bránu, ale chcel to ešte vyšperkovať a prihral na druhú stranu Škvarekovi, ktorému táto prihrávka nesadla.

15:20

Lietava nemal problém so strelou a pohodlne puk chytil.

14:30

Levickému brankárovi vypadol puk po nahodení na jeho svätyňu, mal šťastie, že pred sebou nemal domáceho hráča na strelenie gólu.

13:32

Nagy si musel dať pozor na Géciho, ktorý mu chcel vypichnúť puk.

08:50

Dubnica dáva gól! Autorom gólu je LUKÁŠ TÁBI.
Asistencia: Škvarek.

06:13

Maniaček – 2 min., podrazenie.

00:01

TSS GROUP Spartak Dubnica: Lietava (Kristín Ma.) – Michálek, Trška – Mikuš, Švec – Cahtrnúch, Urban – Putala, Hruška; – Lunter, Ondruš, Kristín Mi. – Tábi, Škvarek, Mikula – Korbel, Géci, Huovinen – Hrušík, Haščák, Maniaček
Tréner: Dušan Gregor

HK Levice: Nagy (Adámik J.) – Rais, Novák – Korenko, Shishkov – Muskonen, Dvonč – Lauro, Zajko; – Volko, Huna Ró., Zahradník – Leshchenko, Solomonchak, Šramaty – Gubo, Tužinský, Suľovský – Huna Ri., Zold, Pohl
Tréner: Slavomír Chlebec

Rozhodca: Moller, Lesay – Holienka, Tichý.
Pekný hokejový podvečer prajem všetkých fanúšikom hokeja! Tipos Slovenská hokejová liga aj dnes pokračuje 34. kolom, v ktorom privíta TSS GROUP Spartak Dubnica na svojom ľade HK Levice.

Vzájomné zápasy v sezóne 2022/2023:

Levice 3:4 Dubnica
Levice 4:3pp Dubnica
Dubnica 4:3sn Levice

TSS GROUP Spartak Dubnica: Dubničania si naposledy poradili v považskom derby s Považskou Bystricou 4:2. V tabuľke sa nachádzajú na 6. priečke so ziskom 57 bodov. Najproduktívnejším Dubničanom je Šimon Beták s 28 kanadskými bodmi.

HK Levice: Levičania v minulom kole nestačili na silný Martin a podľahli mu 0:2. Sú na 11. mieste, keď sa im doposiaľ podarilo vybojovať 41 bodov. Ruský útočník Dmitri Vorobyev si pripísal za 13 gólov a 16 asistencií 29 kanadských bodov.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.