17:4

koniec (7:0, 4:1, 6:3)

26.01.2023, 19:00 • MSH, Mladá Boleslav • 21. kolo • Mateo cz

Tipsport: 1.01 15.5 22.5

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji za pozornost a těším se zase někdy příště. Na počtenou! (21:02:09)
Mladá Boleslav nakonec opanovala tohle utkání celkem jasně a zvítězila 17:4. Rozhodla hlavně první třetina, ve které domácí skórovali hned sedmkrát. Kapitán domácích Jan Natov se trefil v zápase čtyřikrát. Mladá Boleslav se tak dobře naladila na další utkání, které jí čeká v neděli na hřišti Sparty Praha. Karlovy Vary po nepovedené první třetině už v dalších třetinách dokázaly skórovat a daly celkem čtyři branky, dvakrát se trefil Jiří Lebeda. Vary musí zmobilizovat síly a nachystat se na další zápas, který je čeká v neděli doma proti pražskému Chodovu. Další zápasy 21. kola pokračují ještě zítra.
Nejlepší hráči utkání: Jan Natov (Mladá Boleslav)
Jan Zavadil (Karlovy Vary)

59:56

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Autorem branky je JIŘÍ LEBEDA, který využil zaváhání boleslavské obrany, uběhl obraně domácích a jednoruč zakončil přesně. Bez asistence.

59:30

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Domácí v závěru nepolevují. Krebner předložil míček TADEÁŠI CHROUSTOVI, který trefil odkrytou bránu. Asistence: Matyáš Krebner.

58:01

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Pěnička nahrával před bránu a z těžké pozice ze vzduchu sklepnul míček do branky JAKUB SEIBERT. Asistence: Jakub Bína.

57:14

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Další branka! Chroust znovu nahrával před bránu, kde míček tečoval do sítě JAKUB GRUBER. Asistence: Tadeáš Chroust.

55:47

Karlovy Vary právě vstřelily branku! Hned po buly ale Vary znovu skórují. Mladá Boleslav se nedohodla v obraně a JIŘÍ LEBEDA využil toho, že gólman Týc vyjel z brány a pod jeho nohou dostal míček do branky. Asistence: Jan Zavadil.

55:42

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Mladá Boleslav ale rychlé odpovídá. Chroust přihrál JAKUBU GRUBEROVI, který se ze strany trefil přesně ke vzdálenější tyči. Asistence: Tadeáš Chroust.

55:13

Karlovy Vary právě vstřelily branku! Gašparík udělal chybu na půlící čáře a míčku se chopil MATYÁŠ VELC, který běžel sám na Týce a překonal ho povedenou kličkou. Asistence: Jan Lang.

54:18

Zoufalý fauloval a rozehrávat budou Karlovy Vary.

53:08

Punčochářova rána míří vedle.

52:54

Velc se dostal k míčku, ale nedokázal si ho dobře zpracovat a o míček přišel.

52:25

Suchánek střílel, ale Váradi předvedl další skvělý zásah.

52:06

Zoufalý faulován. Boleslav bude rozehrávat.

50:38

Chroustovu ránu vyrazil Váradi.

49:18

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Teď už ale gól platit bude. Beneš vyzval ke střele MATĚJE PĚNIČKU, který dostal míček za Váradiho zřejmě s přispěním jednoho z bránících hráčů hostů. Asistence: Dominik Beneš.
Branka nakonec neplatí kvůli tomu, že si Hemerka pomohl faulem.
Ještě se ale prohlíží video na základě trenérské výzvy od Karlových Varů.

47:21

Korych měl další dobrou šanci, ale Váradi se proti jeho ráně natáhl a pokus vyrazil.

47:14

Seibert fauloval Zahraje, ale vylučovat se nebude.

46:42

Týc má další zásah a poradil si i s následnou dorážkou.

45:47

Chroust nahrával Sládkovi před prázdnou bránu, ale ke střele nedošlo, protože se dobře ke Sládkovi stáhnul Zavadil.

44:45

Zahraj zkoušel zakončovat na zadní tyč, ovšem Týc předvedl další skvělý zákrok.

44:34

Míček mimo hřiště. Rozehrávka pro domácí.

43:50

Týc znovu předvedl dobrý zákrok, tentokrát proti střele Lebedy.

43:35

Zavadil se dostal k zakončení, které ale bylo nakonec zblokováno.

42:16

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Další kombinace domácích znamená další gól. Pěnička našel před bránou JANA ZOUFALÉHO, který trefil odkrytou část brány. Asistence: Matěj Pěnička.

41:36

Korbel se objevil úplně sám před Týcem, ovšem mladoboleslavský brankář vytáhl skvělý zákrok.

41:00

V úvodu třetiny se drží na míčku Karlovy Vary.

40:01

Střídání v týmu FB Hurrican Karlovy Vary:
ze hřiště odchází Jan Eckhardt, přichází Daniel Váradi.

40:01

Ve druhé třetině padlo pět branek, dvakrát se trefil kapitán Natov, čímž se trefil zatím čtyřikrát v tomto duelu. Karlovy Vary dokázaly snížit zásluhou Navrátila. Boleslav je ale zatím lepším týmem a ve třetí třetině se bude snažit hlídat vítězství.

40:00

39:58

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Dvě sekundy před koncem přichází ještě jeden gól. JAN NATOV se trefil po nahrávce Tomašíka přesně do horního růžku branky. Asistence: Milan Tomašík.

39:00

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Boleslav nakonec přesilovku využila. Po přihrávce Tomašíka se prosadil DOMINIK BENEŠ, jehož střela se zřejmě ještě od zad jednoho z bránících hráčů odrazila do brány. Asistence: Milan Tomašík.

38:40

Boleslav zatím v přesilovce kombinuje, ale střela zatím nepřichází.

37:52

Vyloučení v týmu FB Hurrican Karlovy Vary:
Matěj Korbel – 2 min., Sekání.

36:09

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Boleslav se přibližuje desátému gólu. Tentokrát se přesnou střelou prosazuje PATRIK SUCHÁNEK, který se trefil podruhé v utkání. Asistence: Adama Hemerka.

35:16

Lang znovu hrdinou Varů. Nyní zachránil střelu Seiberta do odkryté brány!

32:10

Karlovy Vary právě vstřelily branku! Hosté se poprvé dočkali. Klápa našel TOMÁŠE NAVRÁTILA, jehož první střelu Týc vyrazil. Míček se ale vrátil znovu právě k Navrátilovi, který se z dorážky nemýlil a trefil odkrytou část brány. Asistence: Michal Klápa.

31:47

Bína se dostal k zakončení, ale trefil jenom připraveného Eckhardta.

30:48

Eckhardt nyní zachránil Vary od skórování. Lang si málem srazil míček do vlastní brány, ale karlovarský brankář situaci zachránil.

30:24

Rozehrávku nyní mají k dispozici Vary.

30:00

Polovina zápasu je tady. Obraz hry se zatím příliš nezměnil.

29:06

27:56

Zahraj zachránil Karlovy Vary před inkasováním, když zblokoval střelu Suchánka.

27:06

Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB:
Daniel Šebek – 2 min., Hrubost.

26:50

Mladá Boleslav bude rozehrávat z rohu hřiště.

26:31

Boleslav nyní nikam nepospíchá a hraje s míčkem na svých hokejkách.

24:35

Zahraj si vytvořil další šanci, ale Týc proti němu dobře vyběhl a zneškodnil jeho šanci.

24:14

24:12

Punčochář v dobré šanci sám před bránou neuspěl.

23:20

Beneš při vlastním oslabení unikl a snažil se vyzrát na Eckhardta, ale hostující brankář zasáhl.

22:47

Klápa nebezpečně vypálil, ale branku minul.

22:14

Jakub Seibert – 2 min., Hrubost.

20:41

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Domácí využívají přesilovku! Sládek nabil kapitánu JANU NATOVOVI, který trefil přesně horní růžek branky. Asistence: Michal Sládek.

20:21

Vary vyhazují.

20:01

První třetina je za námi. Mladá Boleslav ji ovládla jednoznačně 7:0. Karlovy Vary měly největší šanci zásluhou Velce, který z dorážky Zahrajovy střely trefil břevno. Uvidíme, jestli bude Boleslav ve druhé třetině bude pokračovat v kanonádě nebo jestli hosté nějak utkání zdramatizují.

20:00

19:34

Suchánkova rána skončila jen vedle karlovarské brány.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:54

Michal Strachota – 2 min., Sekání.

17:00

Střela jednoho z karlovarských hráčů byla zblokována.

15:46

Proti Seibertovu pokusu dobře vystoupil jeden z hostujících hráčů, a tak míček nakonec skončil mimo.

14:11

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Karlovy Vary špatně rozehráli a míčku se zmocnil Tomašík, který se s ním rozběhl, a pak našel JANA NATOVA, který rychlou ranou navýšil vedení domácích. Asistence: Milan Tomašík.

14:05

Rozehrávat budou Vary.

13:35

Bína mohl přidat další gól, ale Eckhardt ukázal skvělý zásah!

12:32

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Další gól Boleslavi! Krebner si zpoza brány všiml volného MICHALA SLÁDKA, který se z pozice těsně před brankou nemýlil a překonal Eckhardta. Asistence: Matyáš Krebner.

12:17

Po faulu bude rozehrávat Mladá Boleslav.

11:08

Boleslavská kombinace nakonec skončila až u karlovarské branky a hosté rychle střídají.

10:00

Jsme přesně v polovině první části a Mladá Boleslav zatím jasně diktuje tempo hry.

09:21

Hurtova rána byla nepřesná, ale Týc ani nemusel zasahovat.

08:33

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Gašparík pěknou zadovkou našel před bránou PATRIKA SUCHÁNKA, který bekhendem skóroval přesně pod horní tyč. Asistence: Ronald Gašparík.

07:20

Zahraj vzal střelu na sebe a Týc předvedl skvělý zásah. Poté ještě dorážel Velc, který trefil břevno!

07:10

Bína vypálil z pozice před bránou, ale Eckhardt vyrazil míček rukou.

06:45

Hosté rozjíždí akci zpoza vlastní brány.

05:37

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Domácí pokračují ve střeleckém koncertu. Gašparík ve svém prvním utkání za Boleslav vyzval přesnou nahrávkou volného JANA NATOVA, který se trefil do odkryté klece. Asistence: Ronald Gašparík.

05:06

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Po další pěkné kombinaci je tu další gól. Na pravé straně zůstal volný JAKUB BÍNA, který se po nahrávce Beneše trefil do odkryté branky. Asistence: Dominik Beneš.

04:25

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Boleslavští zvyšují náskok! Šebek unikl směrem k brance a všiml si u tyčky lépe postaveného MICHALA SLÁDKA, který se nemýlil a zamířil přesně. Asistence: Daniel Šebek.

04:19

Hra přerušena kvůli faulu.

03:21

Navrátil vypálil z voleje, ale bránu minul.

02:47

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Domácí se dostávají do vedení! Bína zpoza brány vybídl ke střele DOMINIKA BENEŠE, který následně zamířil přesně. Asistence: Jakub Bína.

01:36

Boleslav zatím kombinuje a vyčkává na chybu soupeře.

00:50

Na druhé straně pálil Tomašík, ale Eckhardt si poradil.

00:36

První šanci měl Strachota, ale nemířil vůbec přesně.

00:01

Ještě jednou vítejte, utkání za pár minut startuje.

Předvýběr.CZ Florbal MB: Týc (L. Bauer) – Suchánek, Seibert, Gruber, Zakonov, Punčochář, Hemerka – D. Šebek, Tomašík, Chroust, J. Bína, D. Beneš, Korych, Zoufalý, Pěnička, Sládek, Krebner, Gašparík, Natov.
Trenér: Petr Novotný

FB Hurrican Karlovy Vary: Eckhardt (Váradi) – Korbel, Smolka, Zeman, Šimeček, Koubek, Kalaš, Lang – Nicklas, Lebeda, Velc, Zahraj, Navrátil, Tomčo, M. Klápa, Strachota, Torma, Hurt.
Trenér: Marek Mandler

Rozhodčí: Kropáček, Novák.
Zdravím všechny florbalové příznivce! Livesport Superliga pokračuje 21. kolem a my se zaměříme na souboj Mladé Boleslavi a Karlových Varů. Domácí tým z města automobilů v minulém kole na svém hřišti prohrál s pražským Chodovem prohrál 4:5. Ani Karlovým Varům minulé utkání nevyšlo, když na domácím hřišti padly se Sokolem Královské Vinohrady 4:8. Po dvou třetinách bylo skóre 1:3. ale poslední třetinu vyhráli Pražané 5:3 a dokráčeli pro vítězství. Mladá Boleslav je v tabulce na 3. pozici se ziskem 43 bodů, Západočeši jsou na posledním místě tabulky a mají na kontě jen 5 bodů. Favoritem utkání jsou domácí, uvidíme, zda tuhle roli opravdu naplní. Zápas startuje v 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

17:4

Góly a asistencie: 3. D. Beneš (J. Bína), 5. Sládek (D. Šebek), 6. J. Bína (D. Beneš), 6. Natov (Gašparík), 9. Suchánek (Gašparík), 13. Sládek (Krebner), 15. Natov (Tomašík), 21. Natov (Sládek), 37. Suchánek (Hemerka), 39. D. Beneš (Tomašík), 40. Natov (Tomašík), 43. Zoufalý (Pěnička), 50. Pěnička (D. Beneš), 56. Gruber (Chroust), 58. Gruber (Chroust), 59. Seibert (J. Bína), 60. Chroust (Krebner) – 33. Navrátil (M. Klápa), 56. Velc (Lang), 56. Lebeda (J. Zavadil), 60. Lebeda

Tréner: Petr Novotný

FB Hurrican Karlovy Vary: Eckhardt (41. Váradi) – Korbel, Smolka, Zeman, Šimeček, Koubek, Kalaš, Lang – Nicklas, Lebeda, Velc, Zahraj, Navrátil, Tomčo, M. Klápa, Strachota, Torma, Hurt, J. Zavadil.
Tréner: Marek Mandler

Rozhodca: Kropáček, Novák