6:3

koniec (1:0, 2:2, 3:1)

31.01.2023, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • 29. kolo • Števo Lasab

Tipsport: 1.68 4.67 4.02

V druhej tretine vyrovnaný zápas končí jasným víťazstvom domácich, ktorý potvrdili svoje výborné tretie domáce tretiny. Za najlepších hráčov boli vyhlásení Maroš Jedlička za Zvolen a Roman Žitný za Michalovce. Výsledok pre hostí možno až príliš krutý, ale tretiu tretinu zverenci Romana Stantiena proste nezvládli. Príjemný večer a Ďakujem za pozornosť. Dočítania v piatok. (20:34:55)

59:34

Rýchly protiútok domácich. Marcinek si so Stupkom dvakrát vymenili puk, aby nakoniec Marcinek napálil puk do Škorvánkových betónov.

59:05

Hecl stratil puk a Bjalončík sa načahoval na teč.

58:13

Valentini zachytil rozohrávku Messnera a mieril na ľavý horný roh, ale Trenčan sa po vlažnom začiatku už tiež celkom solídne rozchytal.

57:26

Zvolen dal gól! Čo nevyšlo z ľavej strany Jedličkovi sa teraz podarilo PATRIKOVI MARCINEKOVI, natlačil sa tvrdo telom cez Glazkova, vyhral tento súboj a zasunul puk do prázdnej brány. Rozhodnuté 6:3.
Asistovali Radovan Bondra a Shane Hanna.

56:35

Domáci puk získali, no Jedlička od ľavého mantinelu míňa bránu.

56:25

Hostia odvolali gólmana z brány.

56:05

Kubka teraz pekne hľadal krížnou prihrávkou spoluhráča na modrej. Rovno však prihral na hokejku Pereskokova. Ten v obrovskej šance ale zaváhal respektíve Trenčan ho vychytal.

54:58

Domáci kolektív HKM Zvolen v obrovskej šanci. Zuzin získal puk a poslal ho Marcinekovi pred bránu. Marcinekov pokus ale gólman hostí kryje. Fantastický hosťujúci gólman Stanislav Škorvánek.

54:40

Hra sa nám aktuálne dosť kúskuje, zakázané uvoľnenie hostí.

54:34

Huntebrinker vyslal po pravom krídle do útoku Sideroffa. Ten vyskúšal strelu švihom, ale Škorvánek si jeho strelu k bližšej tyči postrážil.

54:06

Prerušená hra v útočnom pásme Zvolena, domáci si prihrali nedovolene rukou.

53:46

Kolenič na modrej číhal na Mudrákovu prihrávku do samostatného nájazdu, bol ale v pásme skôr ako puk, ofsajd.

53:15

Hostia v plnom počte.

53:08

Zvolen až teraz poriadne vystrelil na bránu, ale strelu Zuzina z prvej Škorvánek vyráža vyrážačkou.

51:43

Messner v ťažkej pozícii na modrej stráca puk a hostia ho vyhadzujú.

51:15

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce:
Pereskokov – 2 min., sekanie.

51:07

Dukla Michalovce dala gól! Hostia znižujú. DÁVID BUC sa najlepšie zorientoval v skrumáži pred Trenčanom. Vydoloval puk a poslal ho ponad betón ležiaceho Trenčana – 5:3.
Asistoval Roman Žitný.

6:3

Góly a asistencie: 8. R. Bondra (Hain, Jedlička), 28. Csányi (Mudrák, Kolenič), 37. Langkow (Hanna, Jedlička), 50. Sideroff (Langkow, Huntebrinker), 51. Jedlička (Langkow, R. Bondra), 58. Marcinek (R. Bondra, Hanna) – 33. Žitný (Chalupa), 34. Pavlovs (Pereskokov, Osburn), 52. Buc (Žitný)

HKM Zvolen: Paterson (Trenčan) – Hain, Messner, Hanna, Mudrák, Sládok, Kubka (A), S. Barcík – R. Bondra, Langkow, Jedlička – Hecl, Huntebrinker, Sideroff – Zuzin (C), Marcinek (A), Stupka – Csányi, Šiška, Kolenič – A. Barcík
Tréner: P. Oremus

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Košarišťan) – Glazkov, Macejko, Hammond, Osburn, Mihalik (C), Michalčin – Buc (A), Valentini, Vašaš – Matúš Paločko, Pavlovs, Pereskokov – Suja (A), Bjalončík, Žitný – Chalupa, Galamboš, Zabusovs
Tréner: R. Stantien

Rozhodca: Hronský, Novák – D. Konc ml., Haringa (video – Kontšek)