Chance Liga (CZ)

HC Dukla Jihlava – LHK Jestřábi Prostějov

3:6

koniec (0:1, 1:2, 2:3)

01.02.2023, 17:30 • Zimní stadion Pelhřimov • 44. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86) cz

Tipsport: 2.2 4.2 2.61

38:30

Mimo záběry veškerého dění zůstal před Beranovou brankou ležet Erik Meluzin, kterého zřejmě fauloval Jan Slanina, neboť je sudím poslán na dvě a dvě minuty ven za vysokou hůl. Tohle je dobrá šance pro domácí, aby se vrátili do zápasu.

15:03

Další svízelná situace první třetiny pro Duklu kvůli dvěma minutám pro Filipa Hamana za vysokou hůl.

06:57

Dukla bude moct srovnat v přesilovce, za podrážení jde ven Filip Jansa.

3:6

Góly a asistencie: 23. Menšík (Miškář, Karabáček), 47. Skořepa (T. Havránek), 48. Chlubna (Cachnín, Miškář) – 7. Poledna (Jandus, T. Jáchym), 29. Bartko (Illéš, Ostřížek), 34. Valenta (Ostřížek), 47. Poledna (Hašek, V. Burian), 58. Jandus, 60. Pěnčík (Hašek)

HC Dukla Jihlava: Beran (Chaloupek) – Dundáček, Haman, D. Kolář, Vala, Bilčík, Kachyňa, Chvátal – T. Havránek (A), Skořepa (C), Handl – Harkabus, Menšík, Karabáček – Meluzin, Miškář, Chlubna – Cachnín, Juda, Tecl.
Tréner: Viktor Ujčík

LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (J. Němeček) – Bartko, Valenta, Malák, Poledna, Staněk, Pěnčík – Jiránek, T. Jáchym, Jandus – V. Burian, Ostřížek, Hašek – Slanina, Venkrbec, Jansa – Veselý, Vlach, Illéš – Maruna.
Tréner: Aleš Totter

Rozhodca: Hucl, Květoň – Jindra, Maňák