Tipos Extraliga (SR)

HC MIKRON Nové Zámky – HKM Zvolen

3:6

koniec (1:2, 1:2, 1:2)

05.02.2023, 18:30 • Zimný štadión Nové Zámky, Nové Zámky • 36. kolo • Matej Valkár (@matejovnik)

Tipsport: 2.87 4.24 2.09

Z tohto duelu je to všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (20:57:02)
Všetky tri tretiny sa napokon skončili výsledkom 1:2, tretiu otvoril znížením v presilovke domáci Richard Ondrušek už po dvoch minútach. Zvyšok patril Marošovi Jedličkovi, ktorý najskôr v päťdesiatej minúte skóre navýšil, aby v posledných sekundách stretnutia duel uzavrel do prázdnej bránky. Právom mu patrí označenie "muž zápasu", zakončil ho s bilanciou 2+2.

60:00

59:24

Tím HKM Zvolen skóroval! Kombináciu Novozámčanov v útočnom pásme vystihol aktívne napádajúci Bondra, následne poslal do nájazdu na prázdnu bránku MAROŠA JEDLIČKU. 3:6. Asistencia Radovan Bondra.

58:46

Langkow vyhodil puk do stredného pásma, Zvolenčania stihli vystriedať.

58:17

Tím HC MIKRON Nové Zámky si vzal oddychový čas. Vhadzovať sa bude pred bránkou Zvolena.

58:17

Hatala strieľal od modrej čiary, najaktívnejší bol pred zvolenskou bránkou útočiaci Tomáš Mikúš. Gól z toho napokon nebol.

58:00

Nové Zámky hrajú so šiestimi korčuliarmi a prázdnou bránkou.

57:35

Brankár Kantor sa chystá odkorčuľovať na hráčsku lavicu, jeho spoluhráči sa ale nedokážu usadiť v útočnom pásme.

57:04

Bezúch pádom posunul bránku Trenčana, rozhodcovia vykázali vhadzovanie do stredného pásma.

56:48

Hra bola prerušená po páde Faitha na ľad, po zasiahnutí pukom ostal mierne otrasený.

56:33

Ondrušek v obrovskej príležitosti delovkou minul hosťujúcu bránku.

54:56

Zuzin a Sládok sa mierne nepochopili, pramenil z toho zvolenský ofsajd.

54:10

Stupka neprestrelil brániaceho Mamčicsa, puk opustil hraciu plochu.

53:11

Zverenci trénera Majorossa už útočia o poznanie viac aj za vyrovnaného stavu hráčov na ľadovej ploche, pokus Faitha ale extrémne nebezpečný nebol.

52:42

Obe mužstvá hrajú v plnom počte.

52:22

Jackson pálil druhýkrát za poslednú polminútu, v oboch prípadoch ho zneškodnil Trenčan.

51:59

Lee ohrozil Trenčana skrytou strelou od modrej čiary, opäť došlo k úspešnému zákroku.

51:20

Kozákov tečovaný pokus skončil napokon mimo zvolenskej bránky, ofenzívny tlak si pomaly ale isto vytvárajú domáci.

3:6

Góly a asistencie: 7. Jackson (Lee, Farley), 30. Ondrušek, 42. Ondrušek (J. Bezúch, Klempa) – 5. R. Bondra (Hanna, Zuzin), 10. Langkow (Jedlička, R. Bondra), 23. Zuzin (Stupka), 36. Csányi (Jedlička), 50. Jedlička (R. Bondra, Langkow), 60. Jedlička (R. Bondra)

HC MIKRON Nové Zámky: Kantor (Ovečka) – Hatala, Kozák, Ma. Chovan (A), Lee, Ligas, Mamčics, Ružek, M. Laurenčík – Jackson, Johnson (A), Farley – J. Bezúch, T. Mikúš, Loggins – R. Faith, Ondrušek, Klempa – Hajnik, J. Mikúš (C), Múčka
Tréner: Gergely Majoross

HKM Zvolen: Trenčan (Petrík) – Messner, Hain, Mudrák, Hanna, Kubka (A), Sládok – Jedlička, Langkow, R. Bondra – Sideroff, Huntebrinker, Hecl – Stupka, Viedenský (C), Zuzin (A) – Marcinek, Šiška, Csányi
Tréner: Peter Oremus

Rozhodca: Baluška, Crman – Orolin, Drblík

Diváci: 1 621