Šprint žien 7,5 km, Oberhof
Víťaz: Herrmannová-Wicková
koniec udalosti (H. Öbergová)
10.02.2023, 14:30 • DKB-Ski-Arena, Oberhof
•
Martin Kožiak
live na
:
0
0
0
live nastavte si na:
• Predzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
Šprint žien 7,5 km, Oberhof
Víťaz: Herrmannová-Wicková
koniec udalosti (H. Öbergová)
Späť na online
Rozhodca:
Diváci:
Listiny
...
- 1.
Denise Herrmannová-Wicková (GER)
21:19,7
- 2.
Hanna Öbergová (SWE)
+2,2
- 3.
Linn Perssonová (SWE)
+26,2
- 4.
Marte Olsbuová Røiselandová (NOR)
+31,3 (1)
- 5.
Lisa Vittozziová (ITA)
+45,8 (1)
- 6.
Markéta Davidová (CZE)
+50,5
- 7.
Sophia Schneiderová (GER)
+57,6 (1)
- 8.
Polona Klemenčičová (SLO)
+58,1
- 9.
Anna Magnussonová (SWE)
+58,8
- 10.
Julia Simonová (FRA)
+1:02,8 (2)
- 11.
Emma Lunderová (CAN)
+1:03,7 (1)
- 12.
Juni Arnekleivová (NOR)
+1:04,5
- 13.
Lisa Theresa Hauserová (AUT)
+1:08,7
- 14.
Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
+1:10,5 (2)
- 15.
Chloé Chevalierová (FRA)
+1:11,8 (1)
- 16.
Elvira Öbergová (SWE)
+1:13,6 (2)
- 17.
Hanna Kebingerová (GER)
+1:15,9 (1)
- 18.
Tereza Voborníková (CZE)
+1:17,5 (1)
- 19.
Dorothea Wiererová (ITA)
+1:25,1 (2)
- 20.
Aita Gasparinová (SUI)
+1:26,5
- 21.
Lotte Lieová (BEL)
+1:30,5
- 22.
Mona Brorssonová (SWE)
+1:31,1
- 23.
Janina Hettichová-Walzová (GER)
+1:33,1 (1)
- 24.
Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
+1:33,2 (2)
- 25.
Paulina Bátovská Fialková (SVK)
+1:34,4 (2)
- 26.
Lou Jeanmonnotová (FRA)
+1:35,1 (1)
- 27.
Sophie Chauveauová (FRA)
+1:35,3 (2)
- 28.
Lena Häckiová-Grossová (SUI)
+1:39,5 (2)
- 29.
Julija Džimová (UKR)
+1:40,3 (1)
- 30.
Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
+1:43,2 (2)
- 31.
Milena Todorovová (BUL)
+1:45,1 (2)
- 32.
Anastasia Tolmačevová (ROU)
+1:45,6 (1)
- 33.
Hannah Auchentallerová (ITA)
+1:46,2 (1)
- 34.
Rebecca Passlerová (ITA)
+1:48,5 (1)
- 35.
Suvi Minkkinenová (FIN)
+1:50,2 (1)
- 36.
Ragnhild Femsteineviková (NOR)
+1:52,1 (2)
- 37.
Karoline Offigstad Knottenová (NOR)
+1:52,3 (2)
- 38.
Maya Cloetensová (BEL)
+1:52,4
- 39.
Amy Basergaová (SUI)
+2:00,4
- 40.
Tuuli Tomingasová (EST)
+2:01,7
- 41.
Vanessa Voigtová (GER)
+2:05,7 (2)
- 42.
Ida Lienová (NOR)
+2:06,5 (3)
- 43.
Olena Bilosjuková (UKR)
+2:15,3 (1)
- 44.
Anastasija Merkušynová (UKR)
+2:17,4 (2)
- 45.
Dunja Zdoucová (AUT)
+2:18,7 (2)
- 46.
Samuela Comolová (ITA)
+2:21,3 (2)
- 47.
Ivona Fialková (SVK)
+2:22,1 (3)
- 48.
Nadia Moserová (CAN)
+2:23,4 (1)
- 49.
Anna Gandlerová (AUT)
+2:23,6 (3)
- 50.
Elisa Gasparinová (SUI)
+2:24,6 (2)
- 51.
Joanna Jakielová (POL)
+2:27,8 (2)
- 52.
Natalja Kočerginová (LTU)
+2:31,9 (1)
- 53.
Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
+2:35,5
- 54.
Anna Mąková (POL)
+2:36,2 (1)
- 55.
Deedra Irwinová (USA)
+2:38,8 (2)
- 56.
Kamila Żuková (POL)
+2:44,0 (3)
- 57.
Ukaleq Astri Slettemarková (GRL)
+2:44,0 (2)
- 58.
Anamarija Lampičová (SLO)
+2:46,5 (4)
- 59.
Lucie Charvátová (CZE)
+2:54,8 (4)
- 60.
Susan Külmová (EST)
+2:56,4 (3)
zviedla tesný súboj s Hannou Öbergovou, ktorú nakoniec dokázala zdolať o 2,2 sekundy. Bronozová medaila prekvapivo pripadla Linn Perssonovej zo Švédska.
Najlepšou Češkou bola Markéta Davidová, ktorá sa vďaka bezchybnej streľbe umiestnila na 6. mieste.
Zo Sloveniek bola najvyššie umiestnená Paulína Bátovská Fialková, ktorá skončila 25. Ivona Fialková bola 47.,
Mária Remeňová 70. a Julia Machyniaková 95. (15:47:08)
Cieľ
2. str
Cieľ
1. str
2. str
Cieľ
1. str
Cieľ
6 km
2. str
2. str
1. str
Cieľ
Cieľ
Cieľ
Cieľ
2. str
2. str