koniec (1:1, 2:1, 4:1)

10.02.2023, 19:00 • MSH Mladá Boleslav • 23. kolo • Adam Náhončík cz

Tipsport: 1.06 23.2 15.5

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (21:01:08)
Je konec! V dnešním kvalitním utkání nakonec vyhrávají domácí, kteří utíkají Bohemians na rozdíl devíti bodů. Liberec o místo v play-off ještě bude muset zabojovat.
Branky a nahrávky: 12. Punčochář (Krebner), 21. Suchánek (Sládek), 37. Tomašík (Hemerka), 41. Gašparík (Natov), 53. D. Šebek (Sládek), 54. Natov (Gašparík), 60. Gašparík (Tomašík) – 16. Ferdan (Stránský), 33. Stránský (Wiener), 52. Janeček (Kárník). Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Zásahy brankářů: 23:13. Diváci: 260. Rozhodčí: Přemysl Bališ a Peter Varga.

59:51

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Mladá Boleslav dává gól do prázdné branky! Autorem branky je RONALD GAŠPARÍK. Asistence: Milan Tomašík.

59:47

Liberec hraje v šesti!

59:26

Mladá Boleslav je na míčku a dnes si připíšou už jistě tři body.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:00

Petr Chlad vytáhl další skvělý zákrok!

57:22

Chlad už se hlásí, ale trenéři ho ještě neodvolávají, což trochu nechápu, protože ztrácejí tři branky a toho času už moc není.

56:40

Gašparík hrál možná hru na zemi a může být rád, že to rozhodčí nevylučují.

55:50

Mladá Boleslav hraje na balónku a nechtějí pustit hosty ke hře bez brankáře.

55:03

Hosté hrají v plném počtu.

54:34

Macháč výborně zasáhl proti střele Tokoše!

53:56

Liberec zatím brání skvěle oslabení a po něm můžeme asi očekávat brzy hru bez brankáře.

53:03

Vyloučení v týmu FBC Liberec:
Šimon Stránský – 2 min., Hrubost.

53:03

Mladá Boleslav odskakuje do vedení o tři branky! JAN NATOV skvěle presoval a získal balónek se kterým následně provedl to co má každý útočník! Ronald Gašparík.

52:24

Mladá Boleslav rychle odpovídá! Michal Sládek předal balónek DANIELI ŠEBKOVI, který ze středu hřiště se vytočil a procedil míček až za Petra Chlada! Asistence: Michal Sládek.

51:51

Liberec právě vstřelil branku!
Liberec snižuje na rozdíle jediné branky! Po nepřehledné situaci se míček odrazil k VOJTĚCHU JANEČKOVI, který se napřáhl až ke stropu a propálil Bauera! Asistence: Jakub Kárník.

51:12

Zakonov v dobré pozici před hostující brankou minul. Mladá Boleslav ale zůstává stále na míčku.

50:48

Natov vybojoval balónek za brankou Petra Chlada a Mladá Boleslav tak může kombinovat na útočné polovině.

50:01

Domácí hrají v plném počtu.

49:53

Adam Hemerka v oslabení trefuje horní tyč Chladovy branky!

49:25

Oddechový čas pro tým FBC Liberec.

49:25

Stránský se skvěle vytočil kolem Tokoše a vystřelil do Bauera, který jen míček vyrazil a ještě dorážel Ferdan, ale ten přestřelil!

49:16

Jan Natov zablokoval nahrávku a osvobozuje svůj tým.

48:22

Vojtěch Wiener poslal nahození před Bauera, které nikdo netečoval a tak se míček dostal až k domácímu gólmanovi, který míček vyráží.

48:01

Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB:
Lukáš Punčochář – 2 min., nadzvedání hokejky.

47:17

Další střela Ronalda Gašparíka, který ale poslal ránu jen do Kárníka, který tak zablokoval jeho střelu.

46:45

Rozhodčí teď dost přerušují hru, což se asi hráčům Liberce úplně nelíbí.

46:25

Beneš na druhé straně z otočky těsně minul Chladovu branku.

45:55

Neskutečný zákrok Lukáše Bauera, který tygřím skokem znemožnil Stránskému dát gól!

44:58

Další střela Gašparíka, ale tentokrát Dlesk zasáhl proti jeho střele a pomohl svému brankáři. Následuje buly v rohu hřiště za hostujícím gólmanem.

44:17

Další střela Gašparíka, ale tentokrát se nevešla mezi tři tyče.

43:42

Tokoš nedokázal zkrotit míček na polovině hřiště a na míčku tak budou opět hosté.

43:14

Na druhé straně znemožnil Chlad skórovat Krebnerovi!

42:46

Skvělá kombinace Liberce na jejímž konci byl Šimon Stránský, ale z bezprostřední blízkosti minul!

42:29

Nedovolený zákrok Suchánka hosté budou opět na míčku.

41:58

Chybná rozehrávka Gašparíka, ale Balatka toho nedokázal využít a byl zahnán až do rohu hřiště.

41:26

Liberec je na míčku, ale zatím jen na své polovině a k Bauerovi se nemohou dostat.

40:44

Pro Liberec tohle je studena sprcha a už jim schází dva góly na vyrovnání.

40:14

A je tu další skvělý vstup do třetiny! RONALD GAŠPARÍK si vyjel do středu hřiště a zakončil přesně ke vzdálenější tyči a prosazuje se poprvé v mladoboleslavském dresu! Asistence: Jan Natov.

40:01

Úvodní buly vyhráli domácí.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 20:20.
Je za námi druhá třetina, která byla trochu pomalejší než ta první, ale přinesla o jednu branku více. Hned z kraje třetiny se domácí prosadili v přesilovce a vedli 2:1. Liberec srovnal po trase Wiener – Stránský na 2:2. Mladá Boleslav do konce třetiny se dostala znovu do vedení po střele Tomašíka. Stav je tedy po druhé třetině 3:2.

40:00

39:57

Liberec rozehrává a do konce třetiny se už nic nestane.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:18

Milan Tomašík zkusil střelu z otočky, ale s ní neměl Chlad žádný problém a úspěšně zasahuje.

37:45

Skvělý Lukáš Bauer proti střele Kopeckého!

37:02

A jakmile se Mladá Boleslav dostala do vedení, tak nikam nepospíchá a kombinuje na své polovině.

36:11

Tak jsem to zakřikl. Adam Hemerka se řítil do protiútoku a ještě předal na MILANA TOMAŠÍKA, který se konečně dnes prosazuje proti Chladovi, který loví míček potřetí v zápase z branky. Asistence: Adam Hemerka.

35:48

Další Tomašíkův projektil skončil pouze ve výstroji Petra Chlada, který zatím v zápase chytá skvěle!

35:09

Kárníkovo nahození skončilo pouze v moci Bauera, který ihned rozehrál.

34:21

Hráči už začínají být trochu nervózní a začíná se přiostřovat, rozhodčí zatím nic nevvylučují.

33:45

Tomašíkova nebezpečná střela skončila pouze na brankáři Chladovi, který drží svůj tým!

33:05

Rozhodčí branku neuznávají kvůli zasáhnutí vysoké holi! Stav zůstává tak 2:2!

33:05

Mladá Boleslav vstřelila branku, ale rozhodčí ještě vše budou zkoumat na videu!

32:34

A je znovu srovnáno! Vojtěch Wiener od levého mantinelu dokázal najít na druhé straně hřiště úplně volného ŠIMONA STRÁNSKÉHO, který bez problému dokázal vstřelit gól a srovnal stav utkání! Asistence: Vojtěch Wiener.

31:28

Petr Chlad měl problémy na brankovišti, ale nakonec vše zvládl a rozehrává.

30:59

První třetina byla o dost aktivnější a ve druhé třetině zatím sledujeme pomalejší a rozvážnější hru z obou stran.

30:24

Faul Krebnera na jednoho z hostí. Rozehrávat tak bude Liberec na polovině domácích.

30:01

Přesunuli jsme se do druhé poloviny zápasu.

29:02

Gašparík nepřesně nahrál na Suchánka, který si musí doběhnout pro míček až na svou polovinu.

28:24

Liberec je v hlubokém bloku a domácí nemají šanci jak se dostat blíže k brankáři hostů.

27:44

Po rychlém gólu na začátku třetiny se nám hra opět uklidnila a je vidět, že ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

27:02

Hosté se snaží držet delší dobu míček na svých holích na polovině domácích a zatím se jim to daří.

26:26

Šebek v dobré pozici na pravé straně pouze nastřelil výstroj Chlada, který drží svůj tým!

25:58

Domácí s míčkem nikam nespěchají a čekají na zaváhání Liberce.

25:20

Liberec přežil oslabení a to by mu mohlo dodat síly do další fáze zápasu.

24:53

24:41

Tomašík skvěle našel Jana Natova, který v jasné gólovce přestřeluje!

24:04

Domácí zatím jsou bez větší šance v přesilové hře a Chlad toho zatím nemá moc na práci.

23:44

Petr Chlad poprvé zasahuje v oslabení proti Šebkovi.

23:23

Mladá Boleslav zatím kombinuje kolem čtyřky Liberce, ale zatím je to bez střely.

22:53

Prokop Ferdan – 2 min., Nedovolené vrážení.

22:27

Daniel Šebek ze středu hřiště střílel, ale ta skončila pouze za mantinelem hostující branky.

21:45

Skvělý zákrok Lukáše Bauera, který si zkušeně povyjel proti střele a zasahuje.

21:13

Liberec byl v dobré šanci, kdy míček poskakoval v brankovišti, ale ani jeden z hostů ho nedokázal zasáhnout holí.

20:52

Skvělý start do třetiny od Mladé Boleslavi, která se opět usadila na polovině Liberce a kombinuje.

20:16

Mladá Boleslav využívá přesilovou hru! Michal Sládek narýsoval krosovou přihrávku PATRIKU SUCHÁNKOVI, který z první propálil Petra Chlada a dostává svůj tým znovu do vedení! Asistence: Michal Sládek.

20:01

20:01

Další třetina začne přibližně v 19:38.
Je za námi první třetina, která přinesla dvě branky. Jako první se prosadili domácí po skvělé a pohotové dorážce Punčocháře. Liberec ve vlastním oslabení srovnal stav na 1:1, který platí i po první dvacetiminutovce.

18:36

Tokoš skvěle drží míček na polovině Liberce a šetří tak cenné vteřinky.

18:10

Tomašík zlomil svou hůl a musel rychle na střídačku.

17:45

Patrik Suchánek – 2 min., Držení.

17:13

16:55

Liberec bez brankáře bude se vylučovat i na druhé straně.

16:16

Nebezpečná střela Suchánka končí těsně mimo branku!

15:42

Liberec v oslabení srovnává na 1:1! PROKOP FERDAN upaloval po levé straně a zkušeně si Bauera prohodil a srovnává skóre dnešního zápasu! Asistence: Šimon Stránský.

15:30

Vysoká hůl jednoho z hráčů domácích a rozehrávat bude Liberec.

15:13

Jan Baudisch – 2 min., Nesportovní chování.

15:11

Dobrá střela od Balatky, ale Bauer opět zasahuje.

14:53

Světlík byl jasně seknut Tomašíkem a Liberec bude rozehrávat z poloviny hřiště.

14:14

V dnešním utkání se nepískají žádné drobné fauly a hra má díky tomu spád.

13:29

Liberec má šance z protiútoků, ale zatím mají problém s překonáním domácího gólmana.

12:56

Mádlo vystřelil ze středu hřiště a Lukáš Bauer předvedl další parádní zákrok!

12:22

Střela Patrika Suchánka šla těsně vedle pravé tyče Chladovy branky!

12:01

Domácí po vstřelení gólu jsou mnohem aktivnější a tlačí na Liberec.

11:27

Mladá Boleslav jde do vedení! Matyáš Krebner se vytočil na středu hřiště a vystřelil, jeho střelu Chlad vyrazil před sebe a pohotovou dorážkou ho překonal LUKÁŠ PUNČOCHÁŘ! Asistence: Matyáš Krebner.

11:04

Sládek je zatím velmi aktivní v dnešním utkání, ale ke střele se ještě nedostal.

10:38

Sládek se snažil napadat rozehrávku Liberce, ale bez úspěchu.

10:01

Přesunuli jsme se do druhé poloviny první třetiny.

9:46

Další skvělá série zákroků Chlada, který drží bezbrankové skóre.

9:02

Liberec se zatím drží svého plánu zbytečně nechodit do útoku, když nemají šanci na úspěch a Mladá Boleslav se bude muset více snažit, aby se dostala jako první do vedení.

8:20

Chlad musel řešit nepříjemnou střelu a ještě Tokoše před sebou, který byl připraven dorážet, ale hostující brankář mu nedal šanci.

7:54

Gruber vybojoval míček na středu hřiště pro svůj tým a odchází střídat.

7:18

Šebek pálil od levého mantinelu z první, ale minul branku a Chlad nemusel zasahovat.

6:42

Gašparík vystřelil ze středu hřiště, ale nebyl úspěšný. Následně se k němu míček odrazil a Mladá Boleslav zůstane na balónku.

6:10

Natov šel do rychlého protiútoku, ale Baudisch se poctivě vrátil a sebral mu šanci vystřelit.

5:50

Hra se nám nyní uklidnila a oba týmy si asi potřebují trochu odpočinout.

5:14

Oba gólmani zatím předvádějí skvělý výkon a čekáme tak na prvního úspěšného střelce.

4:42

Stránského dobrá střela ze středu hřiště končí jen za brankou domácích.

4:15

Hosté poprvé v zápase drží delší dobu míček na svých holích, ale vzápětí ho ztrácejí.

3:39

Další rychlý protiútok Liberce, ale Bauer vše řeší dobrým zákrokem.

3:11

Stále dobrá kombinační hra domácích na polovině Liberce, ale zatím je to bez střely.

2:43

Macháč šel do protiútoku a Lukáš Bauer vytáhl skvělý zákrok!

2:03

Domácí se drží na míčku a snaží se dostat do větší šance, ale zatím bez úspěchu.

1:24

Sládek se snažil vytočit od mantinelu a nakonec našel Grubera, který pouze našel výstroj Chlada, který si připisuje první zákrok.

0:48

Jde o velmi důležitý zápas pro Liberec a je vidět, že budou hrát trochu více do defenzivy.

0:18

První střela Mladé Boleslavi skončila v poctivém bloku hostů.

0:01

00:01

Úvodní sestavy

Florbal MB: L. Bauer (Hanuš) – Suchánek, Seibert, Gruber, Zakonov, Punčochář, Hemerka – Tomašík, D. Šebek, J. Bína, Chroust, D. Beneš, Tokoš, Korych, Zoufalý, Sládek, Krebner, Gašparík, Natov (C).
Trenér: Petr Novotný

Liberec: Chlad (Mück) – Kárník, Bitman, Dlesk, Stránský, Václavík, Pařízek – J. Kopecký, Mádlo, Baudisch, Ferdan, Šoltys, Macháč, Wiener (C), Balatka, Janeček, Světlík, Faksa.
Trenér: Petr Kološ
Vzájemný zápas týmů

FBC Liberec 3:9 Předvýběr.CZ Florbal MB (27.11.2022)