Anglická Premier League

Nottingham Forest – Manchester City

1:1

koniec (0:1)

18.02.2023, 16:00 • City Ground (Kapacita: 30 445) • 24. kolo • Martin Penker cz

Tipsport: 11.9 5.94 1.28

Držení míče: 26 % : 74 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 2:11. Rohy: 0:10. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:6. (17:57:42)
Dnešní utkání je za námi. Manchester City byl dnes jasně lepším týmem, ale nakonec z dnešního utkání bere pouze bod. Ve druhém poločase měl na hlavě druhý gól utkání hned v úvodu Laporte, ale trestuhodně nedal. Dále to byl Haaland, který ani nadvakrát z bezprostřední blízkosti nedokázal rozvlnit síť za Navasem. Gündoğana z přímého kopu vychytal dnes fantastický Navas. Domácí tak v 84. minutě první střelou na branku v utkání srovnali na 1:1, a to zásluhou střídajícího Chrise Wooda.

90+5

90+4

Aké poslal do vápna centr z levé strany hřiště. Ve vápně se dostal k hlavičce Dias, ale míč poslal jen nad branku.

90+3

Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.

90+2

Felipe byl faulován uvnitř vlastního vápna a hrát tak mohou domácí.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90

Walker poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, ale míč skončil jen v rukavicích brankáře Navase.

89

Střídání v týmu Manchester City:
ze hřiště odchází Phil Foden, přichází Nathan Aké.

89

Haaland dostal příliš dlouhý pas za obránce a míč tak skončil pouze u Navase.

88

ze hřiště odchází Kevin De Bruyne, přichází Julián Álvarez.

87

Pep Guardiola už chystá první střídání v dnešním utkání.

86

Je rozhodnuto! Domácí vyrovnávají na 1:1 z ojedinělé šance dnešního utkání!

85

Celá situace se nyní ještě zkoumá u videa, neboť hrozí, že se Chris Wood nacházel v momentě přihrávky v ofsajdu.

84

Nottingham právě vstřelil branku! Domácí vyrovnávají na 1:1! Gibbs-White se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Následně skvělou přihrávkou našel na zadní tyči úplně volného CHRISE WOODA, který neměl problém poslat míč do sítě!

83

De Bruyne vypálil dnes již poněkolikáté z hranice vápna. Opět však jeho pokus míří mimo branku.