1:1

koniec (0:1)

22.02.2023, 21:00 • Red Bull Arena, Lipsko • Osemfinále • Lissko (@Lissko11)

Tipsport: 4.06 3.62 1.98

Dnešný zápas sa končí remízou 1:1. Domáci si za druhý polčas určite remízu zaslúžili. Prvý polčas patril hráčom City. Odveta v Manchestri bude určite ešte veľmi zaujímavá.

90+3

Rodi zakončoval hlavičkou, ale to pre Blaswicha nebolo nič nebezpečné.

90+2

Rijád Mahréz vybojoval rohový kop pre hostí.

90

Hlavný arbiter nastavuje 2 minúty.

90

Domáci hráč B. Henrichs dostáva žltú kartu.

89

Striedanie v domácom tíme. Z ihriska odchádza M. Halstenberg a na jeho miesto prichádza D. Raum.

89

Hostia zatlačili súpera na ich polovici. Domáca obrana ich však do šancí nepúšťa.

87

City sú teraz na lopte a snažia sa ukludnuť hru.

85

Prvý polčas patril hosťom zo City. Ten druhý jednoznačne domácim futbalistom.

82

Dvojité striedanie v domácom tíme. Z ihriska odchádza X. Schlager a na jeho miesto prichádza A. Haidara.

Z ihriska odchádza A: Silva a na jeho miesto prichádza Y. Poulsen.

80

Domácim futbalistom narástli po góle krídla a sú veľmi aktívni.

78

Bernardo Silva zahral lopru rukou. Domáci zostávajú pri lopte.

76

Silva stratil loptu a domáci vyrážajú opäť do útoku.

75

75. İlkay Gündoğan (MAC)

75

Gundogan zakončoval z vnútra pokutového územia a domáci brankár Blaswich teraz doslova chytil gól. Výborný zákrok.

72

Hráči Lipska hrajú v druhom polčase naozaj výborne. Hráči City nevedia kam skôr skočiť.

70

70. Joško Gvardiol (RBL) - 1:1

70

Tím RB Lipsko práve strelil gól! Domáci zahrávali rohový kop. Ederson ho podbehol. Najvyššie vyskočil JOŽKO GVARDIOL a loptu poslal do opustenej brány.