1:4

koniec (1:3)

26.02.2023, 13:30 • Slavoj Trebišov • 18. kolo • Viktor Kalinács

Tipsport: 1.69 3.51 4.32

Slovanisti prehrávali už v šiestej minúte, ale zo zápasu odchádzajú ako jasní víťazi. Mladíci z hlavného mesta rozstrieľali Trebišov 4:1, hoci musíme podotknúť, že je to najmä zásluhou brankára Hrdinu, ktorý niekoľkokrát vychytal Danka, Nováka či Gálla.

Belasí sa posúvajú na štvrté miesto s 29 bodmi o bod za tretie Komárno, Trebišov padá na šiestu pozíciu s 27 bodmi. (15:19:57)

90+3

90+2

Nepodarený atak jedného z domácich futbalistov sprava. Gólman hostí zasahovať nemusel a už rozohráva z päťky.

90+1

Nadstavujú sa tri minúty, úplne by stačila aj jediná. O víťazovi je rozhodnuté.

90

Ani v poslednej minúte riadneho hracieho času neskórujú domáci po druhý raz. Danko zase z uhla, zase fantastický Hrdina... Hrdina hrdinom.

89

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava U21:
z ihriska odchádza Martin Schlossár, prichádza David Murár.

87

Dankovo zakončenie a ďalší bravúrny zákrok Adama Hrdinu. Neskutočný výkon mladíka.

86

Črtala sa ďalšia kontra celku z hlavného mesta. A hoci nevyšla, zverencov Vladimíra Gálu to mrzieť nemusí.

84

ŠK Slovan Bratislava B dáva gól! Je dobojované. GABRIEL HORNYÁK po štandardke a gólovej hlavičke upravuje na 4:1. Chválime Kušníra za center.

84

Jenat stiahol Čiernika k zemi, hostia sa nikam ponáhľať nebudú.

82

Neskóruje ani Vaľovčin. Dnes Trebišov dopláca na efektivitu.

80

Striedanie v tíme Slavoj Trebišov:
z ihriska odchádza Vladimír Rusnák, prichádza Tomáš Vaľovčin.

80

Nie, nie, nie, ani z tohto nie je gól! Kovalčin napálil loptu do Hrdinu, ktorý iba vyrazil pred seba. Szalma neodkopol do bezpečia a môže byť len rád, že Gáll prišiel s faulom.

79

Hostia sa tešia z gólu, ale radosť je okamžite prekazená! Ofsajd.

77

z ihriska odchádza Nino Marcelli, prichádza Patrik Čiernik,
z ihriska odchádza Marián Chobot, prichádza Alexej Maroš.

76

Marcelovi Novákovi nie je dopriate. Zase presný nákop z rohu, ale hlavička letí tesne vedľa tyče.

74

Belasí podržali loptu ďaleko od vlastnej šestnástky. Budeme zvedaví, či príchod Kovalčina oživí šance domácich na body.