Střely na bránu: 29 – 40 | Přesilová hra: 0/2 – 1/1 | Trestné minuty: 2 – 4

Connor Ingram (ARI) 35 zákroků, 5 OG, úspěšnost 87,5%, odchytal 60:23
Vítek Vaněček (NJD) 25 zákroků, 4 OG, úspěšnost 86,2%, odchytal 60:23

Ondřej Palát (NJD) 0+1, +2 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 14:06
Tomáš Tatar (NJD) 0+0, -1 účast, 1 střela na bránu, TM 2, čas na ledě 15:27

Tři hvězdy utkání
1. Nico Hischier (NJD) 1+0
2. Jesper Boqvist (NJD) 2+0
3. Jack McBain (ARI) 1+1 (03:43:14)
New Jersey dokázalo zvítězit na ledě Arizony, nebylo to ale vůbec nic snadného. Devils šli do třetí třetiny s vedením 4:2, avšak o náskok přišli, když se ve 42. minutě prosadil Schmaltz a v 58. minutě McBain. Utkání dospělo do prodloužení, v němž ovšem hosté dokázali hned ze své první útočné akce rozhodnout zásluhou Nica Hischiera.

60:23

60:23 Nico HISCHIER - 4:5

60:23

New Jersey právě vstřelilo branku!
Hosté získali ve svém pásmu puk, vyrazili do útoku ve dvou proti jednomu a celou akci obstaral na pravém křídle NICO HISCHIER, který zavezl puk do útoku a přesně mířenou střelou rozhodl o vítězství New Jersey. Asistence: Dougie Hamilton.

60:12

Vaněček si musel poskočit po střele Kellera, aby se mu povedlo puk dostat plně pod kontrolu a nedovolit žádné dorážky.

60:01

60:00

59:46

New Jersey vytvořilo na obranu Arizony velký tlak. Obětavě se do střely soupeře vrhnul Brown, který schytal nepříjemnou ránu.

59:24

Seversonova rána zpoza pravého kruhu prosvištěla těsně vedle branky Arizony.

58:52

Oddechový čas pro tým New Jersey Devils.

58:52

Hischier zpoza levého kruhu vyzval Ingrama k přerušení hry.

58:00

58:00 Jack MCBAIN - 4:4

58:00

Arizona právě vstřelila branku!
A je vyrovnáno! Vaněček sice napřed zastavil střelu Crouse, jenže Devils nedokázali odpálit puk do bezpečí. Kotouč pak díky Valimakimu přílétl z pravé strany do levého kruhu, odkud okamžitě vypálil JACK MCBAIN! Vaněček se už nestihl přesunout a po letícím puku se natahoval marně. Asistence: Juuso Valimaki, Lawson Crouse.

56:47

Keller se na levé straně brankoviště dostal k puku a snažil se toho využít, branku Vaněčka ale netrefil.

55:30

Devils vedou na střely 38-26. V tuto chvíli však mají brankáři volno. Dál se hra odehrává především na mantinelech v nejrůznějších částech hřiště.

54:40

Na ledě je nyní k vidění úporný boj o puk. Arizona cítí šanci, New Jersey nechce zbytečně ztrácet body, a tomu odpovídá dění na hřišti.

53:45

Arizona si zahrávala s osudem! Přišla o puk před vlastním brankovištěm, k jejímu štěstí toho ale hosté nijak nevyužívají.

4:5

Góly a asistencie: 11. Maccelli (McBain, Söderström), 37. Kassian (O'Brien, Mackey), 42. Schmaltz (Keller, Välimäki), 58. McBain (Välimäki, Crouse) – 10. Meier (Hamilton, J. Hughes), 19. J. Boqvist (Severson, Haula), 25. Severson (Mercer, Haula), 40. J. Boqvist (Palát), 61. Hischier (Hamilton)

Arizona Coyotes: Ingram (Vejmelka) – Söderström, Välimäki, Nemeth, Moser, J. Brown, Mackey – Keller (A), Hayton, Schmaltz – Maccelli, Crouse (A), McBain – Boyd, Dea, Fischer (A) – O'Brien, Kassian, Dauphin.
Tréner: André Tourigny

New Jersey Devils: Vaněček (Schmid) – Siegenthaler, Hamilton, Graves, Marino, Severson, Bahl – Meier, J. Hughes (A), Bratt – Mercer, Hischier (C), Tatar – J. Boqvist, Palát (A), Haula – Wood, M. McLeod, Bastian.
Tréner: Lindy Ruff

Rozhodca: Dwyer, Joannette – Gawryletz, Baker