6:0

koniec (3:0, 3:0, 0:0)

08.03.2023, 03:00 • Ball Arena, Denver • Jan Matúš (@honzashepp) cz

Tipsport: 1.46 5.24 5.55

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:46:28)
Dnešní utkání sledovalo 18 092 diváků.
Colorado Avalanche tedy ukončilo svou sérii porážek, když si na svém ledě poradili ve velkém stylu se San Jose Sharks. Avs o svém vítězství rozhodli během úvodních dvou třetin, ve kterých svému soupeři nastříleli šest branek.

V závěrečné třetině už jsme žádnou branku neviděli, a tak utkání mezi Coloradem a San Jose už skončilo 6:0.

59:22

Sharks se ještě pokusili o jednu útočnou snahu, ale na Georgijeva neletěl žádný střelecký pokus.

58:43

Hostující hokejisté ještě poslali puk na zakázané uvolnění.

58:27

Makar si opět velmi dobře počíhal na Labanca, kterého znova vytlačil až do středního pásma.

58:07

Jack Johnson si sjel pro přihrávku do levého kruhu, odkud poté zkusil své střelecké štěstí, ale Reimer zasáhl svou lapačkou.

57:30

Karlsson se svým nahozením z modré čáry trefil hned prvního bránícího hráče Colorada.

57:05

Akce Colorada skončila na útočné modré, kde se domácí hokejisté dostali do ofsajdu.

56:57

Gregor se snažil vystřelit zpoza domácího obránce, ale svou střelu nasměroval právě do něj.

56:39

V závěru přesilové hry se ještě ke střele dostává Newhook, ale jeho pokus letí přímo do středu brány, kde je připravený Reimer.

56:02

Ani Coloradu tato přesilová hra nijak zvlášť nejde, když se hosté opět osvobozují.

55:42

Couture byl první u nahozeného kotouč, a tak jej následně odpaluje co nejdále od brány Sharks.

6:0

Góly a asistencie: 5. Makar (D. Toews, Ničuškin), 13. MacKinnon (D. Toews, Ničuškin), 18. Rantanen (Girard), 22. Ničuškin (Makar, MacKinnon), 23. Malgin (Nieto, Makar), 39. Lehkonen (Makar, Ničuškin)

Colorado Avalanche: Georgijev (J. Johansson) – D. Toews, Makar, Girard, Byram, MacDermid, J. Johnson – Lehkonen, MacKinnon, Ničuškin – Rodrigues, Compher, Rantanen – Cogliano, Eller, L. O'Connor – Nieto, Newhook, Malgin.
Tréner: Jared Bednar

San Jose Sharks: Kähkönen (23. Reimer) – Knyžov, E. Karlsson, Vlasic, Benning, Ferraro, MacDonald – Johnsson, Couture, Barabanov – Eklund, Hertl, Zetterlund – Gregor, Sturm, J. Svečnikov – Lindblom, Lorentz, Labanc.
Tréner: David Quinn

Rozhodca: Dwyer, Syvret – Murchison, Toomey

Diváci: 18 092