4:6

koniec (0:1, 1:1, 3:4) Stav série: 1:1

09.03.2023, 17:30 • 2. kolo • Daniela Mesíková

Tipsport: 2.01 4.04 3.16

Zápas bol divoký najmä v tretej tretine, v ktorej padlo až sedem gólov. Podstatný je však konečný výsledok, Trenčín zdolal Michalovce 6:4 a vyrovnal sériu na 1:1. (20:10:19)

59:36

Dukla Michalovce dala gól!
V samom závere ešte padá jeden gól, Michalovce znižujú na 4:6. Garreffa si položil brániaceho hráča Trenčína a naservíroval puk pred odkrytú bránu VADIMOVI PERESKOKOVOVI, ktorý sa nemýlil.
Asistencia: Joseph Garreffa

59:10

Tresty sa vykrátili, hra pokračuje v rovnovážnom stave.

59:06

Niekoľko hráčov sa do seba pustilo, najmä Valach a Chalupa, ešte sa v závere budú udeľovať tresty.

58:34

Trenčín dal gól!
Trenčania vystihli krížnu prihrávku Michalovčanov, ANDREJ KRAJČOVIČ poslal puk bekhendom od mantinelu do opustenej bránky Michaloviec.
Asistencie: Joakim Thelin, Tomáš Starosta

58:14

Brána Michaloviec je už prázdna, Škorvánek na striedačke.

57:05

Zabusovs vyštartoval na Tourignyho a odzbrojil ho, prihral na druhú stranu JOSEPHOVI GARREFFOVI, ktorý prudkou strelou napol sieť a odpálil aj fľašku LaCouveeho.
Asistencia: Patriks Zabusovs

56:56

Je rozhodnuté, Dukla Trenčín zvyšuje na 5:2. Pereskokov urobil chybu v útočnom pásme, ANDREJ KRAJČOVIČ korčuľoval potom sám na bránu, potiahol si puk na forhend a prestrelil Škorvánka.

56:29

Paločko lišiacky spoza brány prihrával Galambošovi na opačnú žŕdku, ten ale minul priestor troch žrdí.

55:59

Krajčovič posiela puk na zakázané uvoľnenie.

54:27

Trenčín v prečíslení, prihrávka ale prišla neskoro a hostia ani nedokázali zakončiť.

53:25

A vymysleli, bleskovo znižujú na 2:4! Po prihrávke Paločka strieľal od modrej Osburn, puk sa od brániacich hráčov odrazil, RADOVAN PULIŠ chrbtom k bráne dostal puk po ľade za bránkovú čiaru.
Asistencie: Zach Osburn, Matúš Paločko

53:00

Trenčania vyzerajú byť v pohode, zápas si strážia. Uvidíme, akých bude zvyšných sedem minút tretej tretiny, či Michalovce ešte niečo vymyslia.

52:07

Brániaca štvorica domácich nechala veľa priestoru Trenčanom na kombináciu. Thelin to skúsil krížnou prihrávkou, ktorá prešla na PETRA SOJČÍKA a ten trafil z prvej pod hornú žŕdku.
Asistencie: Joakim Thelin, Phil Pietroniro

51:44

Tourigny prekorčuľoval všetkých, zastavil ho až Škorvánek!

50:41

Suja vymyslel veľmi dobrú prihrávku na Osburna, ktorý si nakorčuľoval k tyčke, napokon sa k nemu puk nedostal, ale LaCouvee musel pohotovo zakročiť betónom.

50:04

Trenčania už usadení v útočnom pásme, Pietroniro nahadzoval puk od modrej, Škorvánek veľa nevidel, ale mal šťastie, puk mu trafil hokejku a zároveň mu ju vyrazil z rúk.

4:6

Góly a asistencie: 32. Puliš (Glazkov), 54. Puliš (Osburn, Paločko), 58. Garreffa (Zabusovs), 60. Pereskokov (Garreffa) – 19. Petráš (Tourigny), 28. Thelin (Starosta, Obdržálek), 43. Čacho (Valach, Pietroniro), 53. Sojčík (Thelin, Pietroniro), 57. Krajčovič, 59. Krajčovič (Thelin, Starosta)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Košarišťan) – Osburn, Hammond, Michalčin, Mihálik, Pišoja, Glazkov, Cibák – Puliš, Galamboš, Paločko – Pereskokov, Buc, Bjalončík – Garreffa, Suja, Zabusovs – Okoličány, Chalupa, Vašaš

HK DUKLA Trenčín: LaCouvee (Borák) – Starosta, Tourigny, Pietroniro, Nemčík, Ulrych, Ozols, Stahoň, Kupec – Petráš, Čacho, Valach – Thelin, Dalecký, Obdržálek – Šťastný, Sojčík Hudec – Sloboda, Jurík, Krajčovič

Rozhodca: Orolín, D. Konc st. – D. Konc ml., Šoltés