0:0

pred zápasom (-:-, -:-, -:-)

09.03.2023, 17:00 • Play-down • Jakub Piskoř cz

stavte si na: Tipsport

Karlovy Vary nakonec vítězí 4:2 a ujímají se tak vedení v sérii 1:0 nad BUTCHIS. (19:45:44)

59:55

Ještě je tady vyloučení, ale to už nic nezmění na výsledku

59:25

Domácí rozehrávají na útočné polovině a zápas spěje ke konci.

59:08

Draslar chytá střelu z dálky a hází míček daleko od své klece.

58:20

Opět tady byl Péc, který běžel na odkrytou bránu, proti byl znovu Kalina, který ho vychytal!

57:51

Hosté stále bez brankáře kombinují na své polovině a míří kupředu.

57:08

Rána z dálky prosvištěla kolem Draslarovi tyče.

56:44

BUTCHIS kombinují na útočné polovině, ale Draslar je zatím bez práce.

56:09

Péc mířil do prázdné brány. Míček zachytil Kalina!

55:40

Hosté to zkouší bez brankáře!

55:02

Rychlá kombinace Pražanů k tíženému snižujícímu gólu nevedla.

54:19

Strachota byl obrán o míček a dopředu můžou jít hosté.

53:44

Lebeda se ocitl proti samotnému obránci v dobré příležitosti, ale jeho klička byla dlouhá.

53:11

53:11 Erik PAPEŽ - 4:2

53:11

BUTCHIS získali míček na útočné polovině a Papež nic nevymýšlel, hned vystřelil a snižuje tak na 4:2

52:50

Strachota střílel nadvakrát, ale ani jedna neprošla za Hlináka.

52:18

Domácí rychle kombinují na útočné polovině, zatím bez střely.

51:38

Další parádní zákrok Draslara, který vychytal útočníka BUTCHIS z bezprostřední blízkosti!

51:22

Waldhauser se objevil ve velké příležitosti, ale těsně před brankářem netrefil míček ideálně!

50:53

Waldhauser faulován za bránou domácích.

50:27

Hlinák se lehce poradil s nahozením Péce.
Dnešní utkání sleduje 306 diváků.

50:00

Útok BUTCHIS byl zastaven a do útoku jdou domácí.

49:15

Brautferger se dostal do dobré střelecké pozice, ale Draslar ho vychytal!

48:52

Po faulu na útočné polovině teď budou rozehrávat hosté.

48:23

BUTCHIS zaváhali v rozehrávce a Hurikáni drží míček opět na svých holích.

47:20

Karlovarští se gólem zdá se uklidnili a drží míček na svých holích.

46:46

46:46 Marek HOZMAN - 4:1

46:46

Rychlá rozehrávka a skrytá střela Hozmana posouvá domácí do tříbrankového vedení!

46:11

Kún zabránil jasnému gólu! Střela Walda už letěla do odkryté brány, ale Kún tam vložil svou hůl!

45:37

Hra se momentálně odehrává v obranném rohu hostů, už podruhé v krátkém sledu je zde rozehrávka.

45:00

Domácí po špatné rozehrávce ztrácí míček a hosté jdou dopředu.

44:22

Velká šance pro BUTCHIS! Zcela sám před bránou se objevil jeden z útočníků, ale nedokázal propasírovat míček za brankáře!

43:35

Pohlednou kombinaci domácích nedokázal zužitkovat Strachota.

43:02

Novákovi se nepovedla střela a poté frustrovaně zbytečně dohrál jednoho z domácích.

42:20

Lebeda si položil Hlináka, ale zakončit pak nedokázal. Hosté hrají oslabení skvěle.

41:28

Petr Novotný zůstal zcela sám na brankovišti, ale s tutovkou si neporadil!

41:03

První střela přesilovky byla z velké dálky a končí nad bránou.

40:55

Vyloučení v týmu FB Hurrican Karlovy Vary:
Michal Strachota – 2 min., Bránění ve hře.

40:20

Po vyhrané buly kombinují domácí na své polovině.

40:01

Druhá třetina nabídla po gólu na každé straně. Karlovarští tak vedou 3:1, ale hráči BUTCHIS byli rozhodně konkurenceschopnější než v první třetině.

40:00

39:55

BUTCHIS se snažili ještě dostat dopředu, ale kazí přihrávku.

39:06

Situaci dva na jednoho teď nedokázali využít domácí, jelikož jejich přihrávky nebyly přesné!

38:37

Lebedova rána byla zblokována a po dlouhé době se vydávají dopředu také BUTCHIS

37:23

Rozehrávka domácích na útočné polovině nebyla úspěšná, ale Karlovarští stále kombinují alespoň na vlastní polovině.

36:46

Štěpán Novák po úniku z levého křídla trefuje pouze boční síť.

35:57

Černý v tísni nedokázal zamířit mezi tři tyče a stav je tak stále 3:1!

35:50

Hosté budou po přerušení rozehrávat v útočném levém rohu. Oba týmy také střídají.

35:24

Hráči BUTCHIS kombinují na své polovině.

34:37

34:37 Miloš TYL - 3:1

34:37

Rychlou přihrávku do před brankového prostoru zužitkovává Tyl!

34:09

Strachotova tečovaná rána končí nad

33:26

Draslar musel předvést skvělý zákrok, protože po špatné kombinaci se dostal jeden z hostí do brejku!

33:08

Vyloučení v týmu BUTCHIS:
Michal Václavík – 2 min., Držení.

32:45

Už to vypadalo, že se Tyl uvolní ke střele, ale v poslední chvíli byl zblokován a hosté míří do protiútoku.

31:35

Hlinák drží BUTCHIS. V úniku vychytal Péce!

31:04

Hlinák měl obrovské štěstí! Míček mu skákal po ruce nakonec ale končí mimo bránu!

30:42

Střelu Černého bez problému chytá Draslar a rychle rozehrává.

30:25

Hosty gól povzbudil. Čejka nahazoval míček před bránu, ale ze závaru nakonec nic nebylo.

29:45

29:45 Štěpán NOVÁK - 2:1

29:45

Štěpán Novák využil v signalizované výhodě křížnou přihrávku přes celou šířku hřiště a hosté tak snižují na 2:1

29:08

Adam Zahraj bude vyloučen. Hosté ale mají zatím výhodu.

28:19

Domácí vystihl rozehrávku. Macháček pak pálil z první, ale mimo bránu.

27:15

Do druhé vyložené příležitosti ve druhé třetině se dosatli také hráči BUTCHIS. Draslar zůstává nepřekonaný!

26:55

Další rána Korbela. Hlinák vyráží nohou.

26:23

Korbelova rána je zblokována do rohu, ve hře pokračují hráči BUTCHIS.

25:57

Draslar musel vytáhnout výborný zákrok proti střele z první, která už mířila do dokryté brány!

25:05

Hráči BUTCHIS jsou ve druhé třetině stále pod tlakem. Karlovy Vary opět kombinují.

23:47

Hozman hledal svou přihrávkou zcela osamoceného spoluhráče, který by uklidil míček do prázdné brány, ten ale netrefil!

23:47

Domácí kapitán mohl završit hattrick, proti byla ale horní tyč!

23:17

Karlovarští obléhají branku hostí. Strachotova rána neprošla až k bráně.

22:32

Lebeda se parádně uvolnil, ale blafák mu vystihl Hlinák!

22:04

Brautferger teď vyslal nepříjemnou ránu se kterou si ale Hlinák poradil.

21:19

Hosté stále kombinují, ale nedaří se jim propracovat blíže k bráně domácích.

20:08

BUTCHIS vyhráli vhazování a kombinují na své polovině.

20:01

První třetinu ovládli Karlovy Vary poměrem 2:0 a zatím poměrně jednoznačně kontrolují průběh utkání. Hráči BUTCHIS mohli klidně prohrávat i větším rozdílem.

20:00

19:56

Do obrovské šance se ještě dostal Lebeda, ale tváří v tvář proti Hlinákovi neuspěl!

19:27

Domácí kontrolují míček na své polovině a chtějí dohrát třetinu v klidu.

18:29

Hozmanova rána orazítkovala horní tyčku!! a to přesně ve chvíli, kdy se hosté dostali do plného počtu.

17:45

Hozmanovu ránu vyráží Hlinák levou nohou.

16:45

První rána přesilové hry se k Hlinákovi ale nedostala a hosté vyrazili do protiútoku, ten byl ale neúspěšný.

16:29

Jan Novotný – 2 min., Hrubost.

15:58

Hrbáček dvakrát střílel. Poprvé byla rána zblokována, podruhé šla mimo.

15:00

Domácí jsou při chuti. Ke střele se snažil dostat Švarc, ale trefil jen hráče před bránou.

13:59

13:59 Michal KLÁPA - 2:0

13:59

Po krásné kombinaci a přihrávce zpoza brány se opět prosazuje Michal Klápa!

13:35

BUTCHIS měli další šanci, ale míček skončil na břevně!

13:14

Hosté se dostali do slibné pozice, ale Šmajda míček zblokoval mimo!

12:33

Hosté spěchají s odpovědí. Draslar si připisuje zákrok.

11:42

11:42 Michal KLÁPA - 0:0

11:42

Michal Klápa ze slušné vzdálenosti vystřelil a jeho skrytá střela prošla až do sítě!

11:28

Zahraj vystihl rozehrávku hostů a měl obrovskou šanci, ovšem nedokázal ji zužitkovat!

10:36

Macháček se mohl dostat do slibné pozice, ale špatně zpracoval míček a Karlovarští kombinují na své polovině.

9:50

Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou v útoku jsou hráči BUTCHIS.

9:10

Draslerem musel zasahovat po jedné střele hostů, míček mu vypadl a ztěží ho dostával pod kontrolu

8:41

Tyl nedokázal zkrotit skákavý míček a budou tak z vlastní poloviny rozehrávat hosté.

8:16

Hráči BUTCHIS se ocitli až za Draslarem, ale byli vytlačeni opět až na svou polovinu.

7:05

K riskantní rozehrávce se teď odhodlali hráči BUTCHIS, míček končí u domácích.

6:50

Klápa vystřelil ze středu hřiště a pod nohama obránce vyslal střelu, která ale letí mimo.

6:15

Novák rychle vystřelil švihem, ale jeho rána prosvištěla vedle.

5:53

Korbel vyslal první střelu domácích, ale rána nedošla až k Hlinákovi.

5:20

Domácí stále kombinují na vlastní polovině. Zajímavé je, že byli k vidění pouze dvě střely, a to od Pražanů,

4:01

Domácí stále hledají marně cestu k domácí bráně. Hosté jsou na míčku jen sporadicky.

3:13

Karlovarští si vyměňují míček na vlastní polovině a nedaří se jim posunout se k bráně BUTCHIS.

2:33

Hra je přerušena. V rohu byl faulován domácí útočník.

1:95

Zatím sledujeme opatrné utkání, kdy jedinou šanci měl doposud Černý.
Draslar si připisuje první zákrok, prověřil ho Černý.
Domácí vyhráli vhazování a kombinují vzadu.

00:01

Vítám Vás u dnešního živého přenosu z barážového zápasu mezi Karlovými Vary a BUTCHIS, zápas za chvíli začne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00. (19:44:42)