4:0

koniec (1:0, 2:0, 1:0) Stav série: 2:0

17.03.2023, 18:00 • ZŠ Dubnica nad Váhom • Štvrťfinále • Natália Poláčková

Tipsport: 1.65 4.45 3.66

Domáci vyhrávajú tento zápas 4:0. Patrik Lietava si udržal čisté konto. Dubnica sa ujíma vedenia v sérií 2:0. Žiarčanom tento zápas nevychádzal už od začiatku, keď v 2.minúte dostal trest 5+DKZ Martin Jakúbek za vrazenie na mantinel. Séria sa sťahuje do Žiaru, kde budú domáci bojovať o prvé víťazstvo. Séria pokračuje v pondelok 20.3.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zbytok večera. (20:29:44)

59:15

Vylúčenie v tíme MŠK Žiar nad Hronom:
Magdolen – 5 min. + DKZ, napadnutie.

59:00

Halamov nepresný strelecký pokus.

57:55

Suchý zakončoval z osi ihriska, ale tento pokus bol nepresný.

56:35

Dubnica dáva gól!
Domáci využívajú presilovú hru a vedú už o štyri góly. Zaťko sa dostal k zakončeniu na modrej čiary, jeho zakončenie ešte tečoval OLIVER ĎURIŠ.
4:0.
Asistencie: Martin Zaťko, Lukáš Tábi

55:51

Betákovo zakončenie od modrej vyráža vyrážačkou Petrík.

54:10

Pač – 2 min., hákovanie.

53:14

Lietava vyráža strelu Čulíka.

52:53

Gábor strieľal z osi ihriska, ale Lietava je úspešný.

52:13

Beták strieľal od pravého mantinelu, Petrík puk vyráža za bránu.

49:23

Pač skúšal strelu od modrej, ktorú ešte tečoval Tábi. Lietava naďalej drží čisté konto.

48:15

Szypula sa dostal k strele z pravého kruhu. Lietava si túto strelu pokryl.

47:48

Postavenie mimo hry na strane domácich.

46:53

Szypula skúšal strelu z uhla, ktorú dokázal Chatrnúch zblokoval.

45:07

Huhtela vyslal propagačnú strele, Petrík tento puk kryje v lapačke.

44:46

Postavenie mimo hru hostí.

44:03

Suchý to skúšal z veľkého uhla, Gábor skúšal ešte dorážať, ale puk nedostal za bránkovú čiaru.

43:00

Tatár skúšal puk zasunúť spoza brány za chrbát Lietavu. Domáci dokázali toto zakončenie zblokovať.

41:14

Chatrnúch strieľal Petrík puk vyrazil pred seba, kde bol Mikula, ale prekonať Petríka nedokázal.

40:26

Domáci v plnom počte.

40:20

Domáci vyhadzujú cez všetky čiary.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:48.
Po druhej tretine vedú domáci 3:0 a kráčajú k druhému bodu v tejto sérií. V 35.minúte zvyšoval na 2:0 Kristín a v 38. minúte využil presilovku Mikuš. Uvidíme, či sa hosťom podarí zápas ešte zdramatizovať.

40:00

39:14

Strela Suchého išla veľmi vysoko nad bránu.

38:26

Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica:
Tábi – 2 min., nedovolené bránenie.

37:16

Využitá presilová hra domácich. PETER MIKUŠ dostal puk na modrú čiaru, odkiaľ vystrelil a puk skončil až v sieti. Petrík nič nevidel pretože mu výborne clonil jeden z domácich.
Asistencie: Alex Géci, Michal Chatrnúch

36:54

Tatár – 2 min., podrazenie.

36:41

Zakázané uvoľnenie hostí.

36:30

Beták sa dostal do šance, strieľal ale Petrík puk kryje.

34:26

Zlé čítanie hry hostí. Chartnúch našiel MIROSLAVA KRISTÍNA, ktorý sa dostal do úniku. Najprv naznačil strelu, položil si brankára a následne si puk stiahol na bekhendovú stranu a zyšuje náskok na 2:0.
Asistencie: Michal Chatrnúch, Lukáš Škvarek

33:58

Géciho strelu švihom vyráža Petrík.

33:20

32:54

Ondrušova strela z pravého kruhu končí v náručí Petríka.

32:25

Kristín prihrával pred bránu Lunterovi. Lunter zakončiť nedokázal.

31:45

Čunderlík vyslal strelecký pokus od ľavého mantinelu, ale toto bol ľahký zákrok pre domáceho brankára.

31:07

Zakázané uvoľnenie domácich.

30:40

30:13

Szypula zakončoval z pravého kruhu, tento pokus bol vytečovaný na ochrannú sieť.

29:55

Hostia v plnom počte.

29:15

Václav sa dostal k blafáku, ale ani on neprekonal Lietavu.

29:00

Škvarek zakončoval z osi ihriska. Petrík drží svoj tím.

28:40

Géci – 2 min., hákovanie.

28:23

Ďuriš sa dostal k dorážkam pred bránou, ale Petríka neprekonal.

27:58

Strela od modrej čiary končí v lapačke brankára domácich.

27:55

Gabri – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

27:06

Magdolen strieľal z veľkého uhlu, ale úspešný nebol.

26:33

Magdolen zakončoval od modrej, Lietava bol pripravený.

25:16

Trška hľadal strieľanou prihrávkou pred bránou Ondruša, ale táto prihrávka neprešla.

23:57

Chatrnúchovo ľahké nahodenie domáci brankár radšej kryje.

23:19

Tábi zostal sám medzi kruhmi, puk sa k nemu dostal. Jeho strelu má Petrík v náručí.

22:34

Korbel strieľal spomedzi kruhov, domáci brankár puk vyráža.

21:13

Magdolen to v prečíslení zobral na seba, ale Lietava je úspešný.

20:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 18:54.
Po prvej tretine vedú domáci 1:0 zásluhou Betáka. Prvú tretinu ovplyvnili vylúčenia, ktorých bolo množstvo. Hostia dokázai ubrániť 5-minútové oslabenie pri vylúčení Jakúbeka na 5+DKZ.

20:00

19:31

Pačova strela od modrej čiary, míňa bránu domácich.

19:22

19:07

17:34

Škvarek strieľal spomedzi kruhov, Petrík puk vyráža. Následne Škvarek prihrával na Mikuša, ktorý strieľal z pravého kruhu, ale Petrík bol úspešný.

17:22

Beták – 2 min., sekanie.

17:07

Halama – 2 min., nešportové správanie.

16:35

Gáborova tvrdá strela od modrej čiary, Suchý sa snažil dorážať, ale Lietava puk stihol vyraziť.

15:56

14:41

Lunter prihrával medzi kruhy, ale jeho spoluhráč túto prihrávku nespracoval.

13:41

Pekný individuálny prienik domáceho hráča. ŠIMON BETÁK si obhodil brániaceho hráča a následne bekhendovým blafákom prekonáva Petríka.
1:0.
Asistencie: Lukáš Tábi

13:17

12:49

12:10

Švecova strela od modrej bola tečovaná. Petrík puk radšej skryl do lapačky.

11:17

Chatrnúch – 2 min., nedovolené bránenie.

11:17

Szypula získal puk v strednom pásme, dostal sa do prečíslenia a svojou strelou vyskúšal pozornosť Lietavu.

10:49

Demiters – 2 min., podrazenie.

10:34

Chartnúch prihrával Mikulovi, ktorý bol sám pred brankárom, ale Petrík si pripisuje úspešný zákrok.

09:54

08:19

Szypula strieľal z pravého kruhu, strela bola nepresná. Domáci sa oslobodzujú.

07:54

Lunter – 2 min., sekanie.

07:13

Mikula strieľal švihom od ľavého mantinelu. Petrík puk vyráža do rohu ihriska.

06:12

05:59

Halama sa dostal pred Lietavu, jeho zakončenie likviduje domáci brankár.

05:21

Hostia sa oslobodzujú.

04:53

Chatrnúch pálil od modrej, puk sa odrazil na Betáka, ale ten dokázal prekonať ležiaceho Petríka.

04:08

Ďalší pokus Zaťka vyráža brankár hostí.

03:29

Zaťkova strela bola zblokovaná.

02:48

Chatrnúch strieľal od modrej, ale jeho pokus Petrík kryje.

01:50

Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

01:12

Jakúbek – 5 min. + DKZ, vrazenie na mantinel.

00:25

Prvá šanca hostí. Zaťko strieľal od modrej čiary a Lietava puk vyráža.

00:01

Oba celky sú na ľadovej ploche. Nasleduje hymna Slovenskej republiky.

TSS GROUP Spartak Dubnica: Lietava (Kristín) – Zaťko, Trška-Mikuš, Švec – Janík, Chatrnúch – Hruška, Maniaček – Tábi, Ďuriš, Beták – Géci, Škvarek, Mikula – Kristín, Haščák, Lunter – Korbel, Huhtela, Ondruš

Tréner: Dušan Gregor

MŠK Žiar nad Hronom: Petrík (Noskovič) – Pač, Čulík – Kobolka, Ganz – Demiters, Gabri – Lopejský, Čunderlík – Gábor, Suchý, Szypula – Gašpar, Magdolen, Jakúbek – Tatár, Halama, Václav – Barcík, Šeliga, Brumerčík

Tréner: Ján Šimko

Rozhodca: Krajčík, Crman – Hajnik, Ševčík.
1.zápas
TSS GROUP Spartak Dubnica 2:1 MŠK Žiar nad Hronom
20. Tábi (Zaťko) , 30. Ondruš (Ďuriš, Tábi) – 15. Halama (Gabor, Tatár)
Vítam Vás pri druhom zápase štvrťfinálovej série medzi TSS GROUP Spartak Dubnica a MŠK Žiar nad Hronom. Dubnica postúpila do play-off z druhého miesta tabuľky. Žiar musel bojovať a miestenku vo štvrťfinále v kvalifikácií v sérií z Považskou Bystricou, ktorú dokázali poraziť 3:2 na zápasy.
V prvom zápase tejto série dokázali zvládnuť hokejisti Dubnice tesným výsledkom 2:1. Víťazný gól strelil v 30.minúte v presilovej hre Filip Ondruš. Dubnica tak vedie v sérií 1:0 Uvidíme ktorí z celkov dovedie zápas do víťazného konca.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

4:0

Góly a asistencie: 14. Beták (Tábi), 35. Kristín (Chatrnúch, Škvarek), 38. Mikuš (Géci, Chatrnúch), 57. Ďuriš (Zaťko, Tábi)

TSS GROUP Dubnica: Lietava (Kristín) – Zaťko, Trška-Mikuš, Švec – Janík, Chatrnúch – Hruška, Maniaček – Tábi, Ďuriš, Beták – Géci, Škvarek, Mikula – Kristín, Haščák, Lunter – Korbel, Huhtela, Ondruš

MŠK Žiar nad Hronom: Noskovič (Petrík) – Pač, Čulík – Kobolka, Ganz – Demiters, Gabri – Lopejský, Čunderlík – Gábor, Suchý, Szypula – Gašpar, Magdolen, Jakúbek – Tatár, Halama, Václav – Barcík, Šeliga, Brumerčík

Rozhodca: Krajčík, Crman – Hajnik, Ševčík