19.03.2023, 17:00 • Play-down • Adam Černý cz

stavte si na: Tipsport

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů napočtenou! (21:19:00)
Black Angels – Sokoli Pardubice 4:3
Branky a nahrávky: 7. Hromada (Renčín), 30. V. Novotný (Jan Kopecký), 57. R. Hanák (Hromada), 59. Doležal (M. Fryš) – 22. Drba (Prix), 46. Pakosta (Kaluža), 53. Pakosta (Žáček). Rozhodčí: Jiří Šedivý – Radek Štengl. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:2. Diváci: 228. Zásahy brankářů: 17:16. Po třetinách: 1:0, 1:1, 2:2.
Je dobojováno! Třetí perioda začala skvěle pro hosty, kteří se dvěma brankami Přemka Pakosty dokonce dotali do vedení. Black Angels ale nesložili zbraně, v posledních pěti minutách nejprve srovnal Radek Hanák a o vítězi pražského celku rozhodl následně necelé dvě minuty před koncem Vilém Doležal!

Black Angels se tak ujímají vedení v sérii 3:2, mají tak k dispozici matchball, který mohou proměnit už tento pátek, kdy se série stěhuje do Pardubic!

Střely na branku: 20:16.
Nejlepší hráči: Jakub Hromada – Přemek Pakosta

59:18

Vysoká hůl odpískána Doležalovi, hostům se čas ale rychle krátí.

58:43

Po rychlé kombinaci pálil Kaluža pouze do blokujícího zadáka Black Angels. Hosté však pokračují v tlaku v šesti na útočné polovině.

Black Angels právě vstřelili branku!
Velká radost na straně domácích! Fryš našel zpoza branky VILÉMA DOLEŽALA, který svojí brankou posílá domácí opět do vedení! Asistence: Marek Fryš.

57:00

Dnešní utkání sleduje 228 diváků!

56:23

56:23 Radek HANÁK - 3:3

56:23

Máme opět vyrovnáno! RADEK HANÁK se díky zvýšenému důrazu dostal k volnému balonku a propálil Haleše! Asistence: Jakub Hromada.

55:51

Další střela Renčína končí na bloku hostů, kteří teď v obraně ukazují opravdu velkou obětavost.

54:41

Obuškevič vyhrál souboj v rohu, což využil k přihrávce na volného Bočka. Útočník domácího celku ale v dobré pozici opět promáchl míček.

53:03

Ludvík našel volného Renčína, který pálil bez přípravy. Domácí útočník těsně minul branku hostů. Black Angels ale po inkasované brance pochopitelně zvětšili svoji útočnou aktivitu.

52:30

Boček si převzal přihrávku a rychle to zkusil po otočce, Haleš ale opět připraven a vyráží do rohu.

52:09

52:09 Přemek PAKOSTA - 2:3

52:09

Pardubice právě vstřelily branku!
Hosté jdou poprvé do vedení! Žáček našel před brankou PŘEMKA PAKOSTU, který pohotovou ranou obrací stav! Asistence: David Žáček.