22.03.2023, 00:00 • KeyBank Center, Buffalo • Tomáš Reiner (@ReinyTom) cz

Tipsport: 2.0 4.29 3.02

57:37

57:37 Matt DUCHENE - 3:7

57:37

Nashville právě vstřelil branku! MATT DUCHENE zamířil od vlastní obranné modré čáry do středu prázdné brány a Predators vedou krátce před koncem duelu 7:3. Asistence: Ryan McDonagh.

48:32

Dylan Cozens mohl vstřelit svůj druhý gól v zápase, Juuse Saros ale ukryl jeho bombu z vrcholu mezikruží v náručí a následuje krátká komerční přestávka. Už tedy padlo devět gólů.

47:45

47:45 Jeff SKINNER - 3:6

47:45

Buffalo právě vstřelilo branku! JEFF SKINNER se sice z blízkosti neprosadil, jenže poté se dostal k dorážce a jemným obloukem přehodil ležícího Juuseho Sarose na břiše! Asistence: Alex Tuch.

44:31

Kevin Lankinen zastavil vkleče střelu od modré čáry a Henri Jokiharju byl vyloučen za vysokou hůl – 4 na 5.

39:52

Peyton Krebs se ocitl v blízkosti pravé tyče v obrovské šanci, jenže Juuse Saros předvedl senzační semafor, na kterém zasvítila červená!

37:17

37:17 Tage THOMPSON - 2:6

37:17

Buffalo právě vstřelilo branku! TAGE THOMPSON vypálil bez přípravy na bodu levého kruhu a jeho bomba vymetla vzdálenější pravý horní roh brány takovou rychlostí, že se od sítě odrazil puk rychle zpět do hry a vypadalo to, že to byla tyč! Sníženo 2:6. Asistence: Rasmus Dahlin a Victor Olofsson.

37:03

Colton Sissons zahodil hokejku a dostal dvě minuty za zahození hole nebo předmětu. Přesilová hra 5 na 3!

36:46

Dante Fabbro byl vyloučen na dvě minuty za hákování a po přerušení hry následuje komerční přestávka – 1:6.

35:52

Střídání v týmu Buffalo Sabres:
ze hřiště odchází Craig Anderson, přichází Ukko-Pekka Luukkonen.

35:52

35:52 Ryan MCDONAGH - 1:6

35:52

Nashville právě vstřelil branku! Útočník RYAN MCDONAGH se dostal v levém kruhu pro vhazování k odraženému kotouči a rychlou střelou zápěstím zamířil do vzdálenějšího horního rohu brány – 1:6! Asistence: Luke Evangelista.

32:19

Jeff Skinner se řítil sám na bránu, před kterou rychle zamíchal s pukem, jeho zakončení z blízkosti ale těsně minulo pravou tyč brány!

30:01

30:01 Luke EVANGELISTA - 1:5

30:01

Nashville právě vstřelil branku! A zase on. LUKE EVANGELISTA si najel na ose na nádherný oblouk za obranu, a přestože mu kotouč nepříjemně skákal, zkrotil ho a bekhendem z blízkosti zamířil k levé tyči brány! Asistence: Kiefer Sherwood.

29:21

29:21 Luke EVANGELISTA - 1:4

29:21

Nashville právě vstřelil branku! Aktivní LUKE EVANGELISTA převzal na vrcholu pravého kruhu přihrávku přes osu ledové plochy od Thomase Novaka a rychlou střelou zápěstím vymetl přední pravý horní roh brány! Na gólu se podílel také brankář. Asistence: Thomas Novak a Juuse Saros.

26:19

Craig Anderson chtěl odpálit puk hokejkou, jenže podrazil jednoho z protihráčů. Komerční přestávka.

24:57

24:57 Gól Matta Duchenea nebyl uznán - postavení mimo hru

24:57

Matt Duchene si najel na pravém křídle na pěknou přihrávku a střelou z úhlu zamířil mezi betony domácího brankáře ke vzdálenější levé tyči! Jenže tentokrát gólu předcházelo postavení mimo hru. Coach Challenge.

24:02

Predators rychle získali zpět vedení o dva góly a Tage Thompson vyzval na bitku Kiefera Sherwooda. Oba borci dostali pět minut za bitku a bude se hrát tedy 5 na 5.

24:00

24:00 Thomas NOVAK - 1:3

24:00

Nashville právě vstřelil branku! Sabres absolutně propadli a THOMAS NOVAK se řítil sám na bránu, čehož také využil, když rychlou střelou zápěstím vymetl levý horní roh brány! Rychlá reakce a je to 1:3. Asistence: Luke Evangelista a Tyson Barrie.

23:36

23:36 Dylan COZENS - 1:2

23:36

Buffalo právě vstřelilo branku! Craig Anderson sice vyrazil střelu Johna Peterky z pravého kruhu vyrážečkou, jenže DYLAN COZENS ho překonal bekhendovou dorážkou! Sabres se zapsali na střeleckou listinu a je to pouze o jeden gól. Stav je 1:2. Asistence: John Peterka a Jack Quinn.

21:14

Mark Jankowski byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Sabres si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.

20:52

Victor Olofsson se řítil na ose útočného pásma po nádherné kolmé přihrávce sám na bránu, jenže Juuse Saros ho vychytal fantasticky vyrážečkou!

20:16

Rasmus Dahlin teď vypálil od modré čáry a před bránou se ocitl ve velké šanci John Peterka, jenže jeho střela z otočky minula přední levou tyč!

18:43

18:43 Matt DUCHENE - 0:2

18:43

Nashville právě vstřelil branku! MATT DUCHENE si našel v pravém kruhu odražený kotouč po přihrávce přes osu ledové plochy a střelou bez přípravy propálil domácího brankáře! Predators 2:0. Asistence: Philip Tomasino a Jérémy Lauzon.

14:42

Tage Thompson je neproduktivnějším hráčem svého týmu, nyní ale dostal dvě minuty za držení a po další komerční přestávce si zahrají první přesilovku Predators.

11:45

11:45 Philip TOMASINO - 0:1

11:45

Nashville právě vstřelil branku! Matt Duchene na pravém křídle vybojoval puk, zatáhl ho do pásma a parádní přihrávkou přes osu útočného pásma oslovil PHILIPA TOMASINA, který vypálil bez přípravy na bodu levého kruhu a nad vyrážečkou přesouvajícího se Craiga Andersona zamířil k přední tyči! Je to 0:1. Asistence: Matt Duchene.

04:54

Ryan McDonagh dostal dvě minuty za zdržování hry po vyhození puku přes ochranné sklo. Přesilovka Sabres.

03:13

03:13 Craig Anderson vytáhl v rychlém sledu dva skvělé zákroky

03:13

Luke Evangelista vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Craig Anderson včas sevřel své betony, aby si poradil i s následnou dorážkou Thomase Novaka! Obrovská příležitost Predators.

3:7

Góly a asistencie: 24. Cozens (Peterka, Quinn), 38. Ta. Thompson (Dahlin, V. Olofsson), 48. J. Skinner (Tuch) – 12. Tomasino (Duchene), 19. Duchene (Tomasino, Lauzon), 24. Novak (Evangelista, Barrie), 30. Evangelista (Novak, Saros), 31. Evangelista (Sherwood), 36. McDonagh (Evangelista), 58. Duchene (McDonagh)

Buffalo Sabres: C. Anderson (36. Luukkonen) – Clague, Dahlin (A), Jokiharju, Power, Ljubuškin, Stillman – Tuch, Ta. Thompson, J. Skinner – Quinn, Cozens, Peterka – V. Olofsson, Jost, Mittelstadt – Okposo (C), Krebs, Girgensons (A).
Tréner: Don Granato

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Barrie, McDonagh (A), Fabbro, Lauzon, C. Foote, Gross – Duchene (A), Glass, Tomasino – Evangelista, Novak, Sherwood – Co. Smith, Sissons (A), Trenin – Asplund, Jankowski, Afanasjev.
Tréner: John Hynes

Rozhodca: Graham Skilliter, Garrett Rank. Čároví: Brad Kovachik, James Tobias

Diváci: 13043