6:3

koniec (2:2, 0:1, 4:0) Stav série: 1:0

30.03.2023, 17:30 • Niké Aréna Žilina • Semifinále • Ivan Harčár

Tipsport: 1.17 8.83 9.34

Sila Žiliny nastúpila v tretej tretine. Vyhrala ju hladko 4:0. Žiar nad Hronom má šancu na reparát o dvadsaťštyri hodín. Indiáni sa prezentovali veľmi pekným výkonom, na ktorom môžu stavať. Zajtra pokračujeme druhým duelom spod Dubňa. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (19:52:15)

58:00

Prebiehajú posledné dve minúty stretnutia.

57:04

Martin Jakúbek myslel pri akcii na Fekiača. Toho však dobre blokoval Grebenščikov a vytesnil z palebnej pozície.

55:16

Odvolaný trest pre žilinského obrancu Grebenščikova! Už jeho pohľad smerom k rozhodcom nasvedčoval, že nie je s tým stotožnený! Potvrdil to aj druhý aktér súboja Nicolas Gašpar!

54:38

Vlci Žilina dali gól! Je rozhodnuté. S týmto už Žiar nedokáže nič urobiť. SAMUEL REHÁK je autorom šiesteho klinca do žiarskej rakvy. Vlčí gólostroj bol zapnutý v záverečnej tretine. Asistencia: Patrik Bečka.

54:11

Spoza Petríka však začína riadiť hosťujúcu hru Ganz.

53:43

Domáci sú rozostavení v útočnom pásme na svojich pozíciách. Hrá sa v rovnovážnom počte a je tu snaha definitívne zlomiť odpor Indiánov.

52:59

Novákovi stretnutie chutí. Pri každej príležitosti myslí na tvrdé strely. Jednu z nich zneškodnil brankár Petrík.

52:31

Michal Novák pripravoval teč Rehákovi, ktorý operoval pred Petríkom. Gólman Žiaru ale rýchlejšie schoval puk.

51:24

Vlci Žilina dali gól! Famózne sólo Mráza a ešte krajšia bomba JANA POHLA. Presne na osi klziska si vypýtal nahrávku a oprel sa do strely. Petrík už iba môže vyťahovať puk zo siete. Asistencia: Bruno Mráz.

50:00

Žilina prvý raz vyhráva v zápase. Je to 4:3 desať minút pred koncom tretej tretiny. Žiar sa však nevzdáva a produkuje svoju hru.

48:41

Znova v pozornosti Samuel Rehák, ktorý nebol vpustený k Petríkovi, kam sa predieral po jeho zákroku cez Ganza.

48:11

Rehák sa pohyboval medzi vlastnými kruhmi a sledoval situáciu pred sebou. Keď k nemu prišiel puk, odohral ho po mantineli.

46:31

Šidlík skúsene cúval s útočiacim Gáborom. V správny čas mu nastavil hokejku do zakončenia. Hra je prerušená po zatrepotaní sa puku na ochrannej sieti.

45:11

Opäť to hosťom horelo v obrane. Jánovi Sýkorovi však chýbalo zopár krokov navyše, aby získal puk. Odpálil ho Demiters.
Dnešný zápas sleduje 1311 divákov.

6:3

Góly a asistencie: 14. Macek (Mráz, R. Varga), 19. Bečka, 41. M. Novák (Koyš, Mráz), 43. Mráz (Koyš), 52. Pohl (Mráz), 55. S. Rehák (Bečka) – 4. Szypula (Suchý), 17. V. Fekiač (Jakúbek), 34. N. Gašpar (Jakúbek, Chlepčok)

DOXXbet Vlci Žilina: Tomek – Pohl, Šidlík, Grebenščikov, M. Novák, A. Sloboda, Pacalaj, Růžička, J. Nahálka – Kluka, Paukovček, R. Varga – Koyš, Mráz, Macek – Jakubík, Tibenský, J. Sýkora – Melcher, Bečka, S. Rehák.
Tréner: Jarrod Skalde.

MŠK Žiar nad Hronom: Petrík – Pač, Čulík, Kobolka, Ganz, Demiters, Gabri, Lopejský, Brumerčík – N. Gašpar, V. Fekiač, Jakúbek – K. Gábor, Suchý, Szypula – Chlepčok, P. Halama, Magdolen – Čunderlík, M. Šeliga, Tatár.
Tréner: Ján Šimko.

Rozhodca: Crman, Jobbágy – Ordzovenský, Jurčiak.

Diváci: 1311.