FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

FK Příbram – FK Varnsdorf

1:2

koniec (1:1)

31.03.2023, 17:00 • Na Litavce, Příbram • 20. kolo • Aleš Strouha (@AlesStrouha) cz

Tipsport: 1.82 3.68 4.55

To byl závěr! Ve druhém poločase se dlouhé minuty nic moc nedělo, ale závěrečná desetiminutovka byla opravdu výživná. Po vítězném gólu sahali domácí i hosté, avšak skóre se neměnilo a nikdo asi neočekával, že v šesté minutě nastavení hosté rozhodnou. Původně se měly nastavovat minuty čtyři, jenže hosté v tomto čase zahrávali sérii standardních situací a právě při té poslední se díky teči domácí defenzivy trefil nejlepší střelec hostujícího celku Abdullahi Tanko. Varnsdorf si tak z Příbrami odváží tři body za vítězství 2:1.

90+6

90+6

Varnsdorf právě vstřelil branku!
Neuvěřitelný závěr! Poslední rohový kop Ondráčka odvrátil Sakala pouze k ABDULLAHOVI TANKOVI, jehož střelu ztečoval nechytatelným způsobem domácí Adam Ondráček. Míč po jeho teči zapadl přesně pod břevno a Melichar neměl šanci zasáhnout.

90+6

Tak uvidíme ještě jeden rohový kop.

90+5

Po zákroku Jeřábka je tu ještě rohový kop pro hosty.

90+4

Hosté se pokusili o rychlý protiútok a v samém závěru vybojovali ještě přímý kop. Je jasné, že hosté již gól nedostanou. Varnsdorf má poslední šanci.

90+4

Po rohu se hosté ubránili a odkopávat bude gólman Vaňák.

90+3

Dvakrát střílel Dudl, jenže oba jeho pokusy z levé strany zblokovala hostující defenziva.

90+2

Velkou šanci rozhodnout měl Šimáček, svou ránu levačkou přibližně z penaltového puntíku poslal nad bránu!

90+1

Žlutou kartu za zdržování dostal gólman Vaňák.

90+1

Nastavují se čtyři minuty.

90

Již se hraje poslední minuta normální hrací doby. Především hosté se musí mít na pozoru, protože v posledních dvou zápasech inkasovali v nastaveném čase.

89

Ve vápně motal protihráče Wágner, jeho zakončení levou nohou ale zblokoval opět Kouřil.

88

Po rohu Ondráčka si ve vápně na míč naskakoval Kouřil, jenže nedokázal zakončit a domácí defenziva si může oddychnout.

88

Jako buldozer se nyní hnal na bránu Příbrami Tanko. Dostal se až do nebezpečného zakončení, skvěle ale zasáhl gólman Melichar.