3. Joonas Korpisalo (LAK) 35 zákroků (05:49:32)

Viktor Arvidsson trefil tyč domácí branky, následně minul branku.

Hosté vyhráli buly v útočném pásmu a pokračují ve hře bez brankáře.

Stuart Skinner kryje kotouč po střele od modré čáry, nedopustil dorážku.

58:30

Mnoho času už hostující celek nemá na vyrovnání.

58:02

Alex Iafallo ani Anže Kopitar nedokázali své šance proměnit. Následně puk kryje brankář Oilers. Bude se vhazovat.

57:08

Mnoho šancí momentálně k vidění není, následně hosté odvolali brankáře a zkouší to v šesti.

56:18

Kings se usadili v útočném pásmu, ale výraznější šanci si tým nevypracoval.

55:32

Kings rozehrávají od své branky, zakázané uvolnění se nepíská.

55:05

Leon Draisaitl se dostával do zakončení, ale střelecký pokus mu nevyšel podle představ.

54:50

Domácí brankář kryje kotouč, Arthur Kaliyev neuspěl z dobré pozice. Komerční přestávka.

54:33

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

53:41

37:34, tak vypadá statistika střel na branku, mírnou převahu mají domácí.

53:23

Vhazovat se nyní bude před brankou domácích. Hosté sice zlepšili hru, ale nemohou se dostat do pásma stabilněji.

50:54

Zach Hyman se dostal do zakončení, ale jeho pokus kryje brankář.

50:24

Hraje se převážně ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma.

50:17

Hra je přerušená, buly ve středním pásmu. Následuje komerční přestávka.

48:22

Matt Roy pálil od modré čáry, jeho střela byla tečovaná před brankou, ale nakonec Stuart Skinner dokázal zasáhnout.

48:12

Phillip Danault hlídkoval před brankou, ale jeho rána končí vedle branky.

47:59

Komerční přestávka.

45:42

Brett Kulak to vzal na sebe, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale kotouč končí o kousek vedle branky.

44:43

Brankář Oilers senzačním skokem zachránil svůj tým od inkasované branky, Alex Iafallo a Quinton Byfield byli hodně blízko skórování.

43:53

43:53 Connor MCDAVID - 2:0

43:53

Edmonton právě vstřelil branku!
Při vlastním oslabení se do brejku dokázal dostat CONNOR MCDAVID. Dostal se před branku a rychlou střelou překonal brankáře soupeře.

43:15

Přesilovku hraje hostující celek, který se dostal do útočného pásma, kde kombinuje, sledujeme klidnější pasáž hry.

42:36

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers:
Nick Bjugstad – 2 min., podrážení.

41:28

Snadněji se do šancí dostávají domácí hráči, kteří jsou aktivnější a zaslouženě vedou.

40:54

27:24, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, více ze hry mají hráči Oilers.

40:30

40:01

Utkání pokračuje třetí třetinou.

40:01

40:00

39:46

Connor McDavid se dostal do útočného pásma, následně Evan Bouchard minul branku.

39:01

To už začala poslední minuty hry ve třetině, hosté se dobře brání.

39:00

Domácí hrají přesilovku a rozehrávají od své branky.

38:26

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings:
Viktor Arvidsson – 2 min., držení.

38:00

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině. Následně puk po Hymanově střele kryje brankář. Bude se vhazovat.

37:37

Rasmus Kupari si po individuální akci vypracoval šanci, jeho rána končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.

37:20

Dobrá střela hostujícího celku, kotouč ale končí mimo branku.

36:34

Darnell Nurse se dostal do útočného pásma, ale pokus o zakončení mu nevyšel podle představ.

36:02

Joonas Korpisalo kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

35:25

Ryan Nugent-Hopkins vypracoval šanci pro spoluhráče, Connor McDavid minul branku.

35:02

Domácí rozehrávají od vlastní branky, dostali se do zakončení, ale rána minula branku o nějaký metr a půl.

34:28

Po krátké přestávce pokračuje utkání dál, domácí celek drží těsné vedení.

34:10

Kings pokračují v dobré hře, dostali se do střelecké pozice, Adrian Kempe trefil jen brankáře. Komerční přestávka.

33:03

32:41

Trevor Moore to zkoušel individuálně, dostal se do útočného pásma, ale jeho pokus o zakončení nebyl povedený.

32:30

Domácí znovu vyhazují přes všechny čáry.

32:06

Přesilovku hraje hostující celek, který se však nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

31:03

Vincent Desharnais – 2 min., krosček.

30:45

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, hosté mají ponechanou výhodu.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny ve druhé třetině i zápase, domácí celek stále drží těsné vedení, které získal v první třetině.

29:50

Adrian Kempe měl obrovskou šanci, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Stuart Skinner zastavil senzačně jeho pokus.

29:06

Domácí celek pokračuje v dobré hře v útočném pásmu a hosté mají problémy s přechodem přes střední do útočného pásma.

28:21

Tři střely na branku vyslal domácí celek během přesilovky, ale skórovat se mu nepodařilo.

27:01

Connor McDavid pálil z mezikruží, jeho rána byla dobrá, ale minula branku. Následně Los Angeles vyhodilo.

26:20

Domácí celek začal přesilovku dobře, Leon Draisaitl měl obrovskou šanci, ale trefil jen brankáře. Tlak domácích pokračuje.

26:19

Alex Iafallo – 2 min., nedovolené bránění.

25:11

Kailer Yamamoto dobruslil kotouč v útočném pásmu, zakázané uvolnění se nepíská. Jeho tým může dál hrát.

24:48

Cody Ceci pálil dobře od modré čáry, s jeho pokusem si dokázal brankář poradit. Nechybělo moc jeho pokusu.

24:33

Oilers rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

24:14

Hosté si vybojovali buly v útočném pásmu, ale prosadit se nedokázali.

23:33

Brankář Kings kryje kotouč, následně se strhla potyčka před jeho brankou. Uvidíme, zda se bude vylučovat.

23:03

Joonas Korpisalo si poradil s dalším pokusem soupeře, osmnáct střel už vyslali domácí na branku soupeře.

22:44

Domácí pokračují v aktivní hře, další rána od modré čáry končí těsně vedle branky. Nechybělo moc.

21:46

Joonas Korpisalo kryje kotouč po střele domácích od modré čáry. Puk byl možná ještě tečovaný, bude se vhazovat.

21:04

Kings vybojovali buly v útočném pásmu, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.

20:47

Utkání pokračuje druhou třetinou, sledujeme rychlý hokej, který musí domácí fanoušky bavit. Jejich tým navíc vede.

20:01

20:00

19:08

19:08 Evander KANE - 1:0

19:08

Domácí celek se v závěru třetiny dostává do vedení, po rychlém přenesení hry a akci v útočném pásmu se prosazuje poměrně snadnou střelou dobře hrající EVANDER KANE. Asistence: Leon Draisaitl a Kailer Yamamoto.

18:58

Alex Iafallo pálil, jeho ránu kryje brankář. Následně se strhla potyčka před brankou.

18:30

Bojuje se především o nadvládu nad středním pásmem. Fanoušci mnoho hokejové krásy v tomto zápase nevidí.

18:08

V poklidném tempu se dohrává první třetina, na nějakou výraznější šanci nyní čekáme marně.

16:50

Warren Foegele se dostal do dobré střelecké pozice, jeho ránu celkem snadno zastavil brankář Kings. Joonas Korpisalo kryje kotouč.

16:03

8:10, tak vypadá statistika střel na branku.

14:03

Carl Grundström pálil nad. Komernčí přestávka.

13:28

Philip Broberg kombinuje se spoluhráči v obranném pásmu, následně se dostal do střelecké pozice, ale rána byla zblokovaná.

12:57

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma, sledujeme klidnější pasáž hry.

11:28

Derek Ryan se dostal do ofsajdu. Komerční přestávka.

11:00

Souboje o kotouč probíhají ve středním pásmu.

10:11

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, spokojenější jsou ti domácí, jejich hráči hrají výrazně lépe.

09:18

Mattias Ekholm pálil, Sean Durzi dokázal jeho pokus zblokovat.

08:57

Connor McDavid a Ryan Nugent-Hopkins se dostali do situace dva na jednoho, ale zakončit se jim nepodařilo.

08:06

Edmonton má momentálně více ze hry, snadněji se dostává do zakončení, má převahu. Kings se musí bránit.

07:14

Warren Foegele se dostal do zakončení, jeho pokus kryje spolehlivý brankář.

06:57

Utkání pokračuje dál, hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.

06:20

05:53

Viktor Arvidsson ránou z první z mezikruží minul branku. Jeho pokusu nechybělo moc.

05:24

Domácí celek je střelecky pasivnější, na střely prohrává 2:3. Zatím čekáme na úvodní branku.

04:45

Arthur Kaliyev měl obrovskou šanci, jeho pokud skvěle zastavil brankář.

03:32

03:13

Domácí celek získal puk a v pohodě vyhazuje přes všechny čáry.

02:35

Vladislav Gavrikov kombinuje se spoluhráči, jeho rána od modré čáry byla zblokovaná.

02:25

Stuart Skinner kryje kotouč, bude se vhazovat.

02:05

Drew Doughty hledal spoluhráče před brankou, Quinton Byfield se k puku nedostal.

01:44

Domácím se zatím daří oslabení, hrají velmi dobře a drží hru daleko od vlastní branky.

01:28

Connor McDavid – 2 min., vražení na hrazení.

01:10

Hosté mají ponechanou výhodu.

00:10

Zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude před brankou Kings.

00:01

Edmonton Oilers: S. Skinner (Campbell) – Nurse, Ceci, Ekholm, Bouchard, Kulak, Desharnais, Broberg – Nugent-Hopkins, McDavid, Hyman – E. Kane, Draisaitl, Yamamoto – Foegele, Bjugstad, Janmark – R. McLeod, Ryan.

Los Angeles Kings: Korpisalo (Copley) – M. Anderson, Doughty, Gavrikov, M. Roy, Edler, Durzi – Byfield, Kopitar, Kempe – Moore, Danault, Arvidsson – Iafallo, Lizotte, Kaliyev – Grundström, Kupari, MacEwen.
Oba kluby patří mezi nejlepší v rámci Západu. Vzhledem k vyrovnanosti tabulky kluby potřebují každý bod a ve finálním zúčtování po základní části může být každý jednotlivý bod velmi důležitý. Oba kluby prožívají povedenou sezonu. Oilers spoléhají na McDavida a Draisaitla. Navíc mají velmi dobré přesilovky.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Edmonton Oilers a Los Angeles Kings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.