Střely na bránu: 17 – 31 | Přesilová hra: 1/2 – 1/5 | Trestné minuty: 10 – 4

Karel Vejmelka (ARI) – 26 zákroků, 4 OG, úspěšnost 86,7 %, odchytal 58:29

Jake Oettinger (DAL) – 15 zákroků, 2 OG, úspěšnost 88,2 %, odchytal 59:41

Radek Faksa(DAL) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 14:19

Tři hvězdy utkání
1. Jason Robertson (DAL) 1+3
2. Roope Hintz (DAL) 1+1
3. Juuso Välimäki (ARI) 1+0 (07:08:14)
Dallas naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas především díky povedené druhé a třetí třetině.

58:59

Dallas právě vstřelil branku!
A je to jasné, hostující celek tento zápas vyhraje, po šikovném vyhození spoluhráče dobruslil puk a dostal jej do branky MAX DOMI. Asistence: Essa Lindell.

58:38

Dallas rozehrál špatně, je z toho jen další icing.

58:30

Hostující brankář vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale před brankovou čárou byl,

58:11

Jake Oettinger si poradil s domácí střelou z bezprostřední blízkosti.

57:41

Domácí hrají v šesti, Karel Vejmelka je na střídačce. Dallas rozehrál na icing.

57:27

Hosté špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění. Bude se vhazovat.

57:00

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Hosté vedou o dva góly.

56:36

Jani Hakanpää zakončoval od modré čáry, jeho pokus před brankou nikdo ze spoluhráčů netečoval.

56:15

55:46

Dallas hraje přesilovku, ale Colin Miller nedokázal z dobré pozice trefit odkrytou část branky.

55:16

Miro Heiskanen se dostal do zakončení, ale jeho pokus kryje Karel Vejmelka. Bude se vhazovat. Z přesilovky zbývá ještě minuta.

54:30

Domácí celek vyhazuje znovu přes všechny čáry, hosté na nějakou výraznější šanci čekají.

54:03

Karel Vejmelka kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou Výborně se natáhl od tyče k tyči.

53:40

Stars se dostali do útočného pásma, Colin Miller však nezakončil podle představ.

53:06

Karel Vejmelka si dokázal poradit se střelou z ostré pozice, následně jeho tým vybojoval puk a vyhodil.

52:30

Hokejisté Dallasu mají možnost přesilové hry, následně se dostali do útočného pásma. Pak soupeř vyhodil.

51:08

Luke Glendening se dobře pohyboval před brankou a dokázal zblokovat domácí pokus o zakončení.

51:00

Další vyhození přes všechny čáry, hostující celek se v pohodě bráni přesilovce soupeře,

50:20

Dallas se zmocnil kotouče a rychle se dokázal osvobodit.

50:01

Přesilovku hraje domácí celek, ale dostáváme se už do druhé poloviny hry ve třetí třetině.

49:53

Vyloučení v týmu Dallas Stars:
Wyatt Johnston – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

49:53

48:53

Coyotes se pokouší hrát aktivně, ale obrana Stars podává velmi dobrý výkon.

48:35

Juuso Välimäki se dostal do další střelecké pozice, jeho rána však o malý kousek minula branku.

47:25

15:22, tak vypadá statistika střel na branku, více ze hry mají hosté, kteří získali dvoubrankový náskok.

46:15

Nyní se domácí nastěhovali do útočného pásma, ale rána byla nepřesná. Juuso Välimäki neuspěl.

44:56

Hostující celek navyšuje velmi rychle v přesilovce své vedení, střelu spoluhráče od modré čáry tečoval nechytatelně před brankou obranou neobsazený JAMIE BENN. Asistence: Jason Robertson a Miro Heiskanen.

44:47

Josh Brown – 2 min., podrážení.

44:08

Karel Vejmelka má na svém kontě další zákrok, Jason Robertson se nedokázal prosadit. Buly před brankou.

43:32

Sledujeme rychlý hokej, do šance se dostal domácí Lawson Crouse, ale jeho pokus skvěle zastavil brankář.

43:00

Vejmelka kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Více ze hry má v úvodu třetí třetiny hostující celek,

42:20

Colin Miller jako obránce zakončoval od modré čáry, s jeho pokusem si dobře dokázal poradit brankář.

41:15

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácích.

41:00

Roope Hintz se propracoval do útočného pásma, ale obrana si dokázala s rychlou akcí poradit.

40:32

Zápas pokračuje třetí třetinou.

40:01

40:00

39:38

Po rychlém příjezdu o útočného pásma se střelou z horní hranice kruhu prosazuje zcela obranou neobsazený JASON ROBERTSON. Asistence: Roope Hintz a Miro Heiskanen.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

38:27

38:13

Max Domi pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná, a pak domácí dostali hru do útočného pásma.

37:44

Coyotes znovu vyhazují přes všechny čáry.

37:09

Miro Heiskanen pálil z dobré pozice, ale jeho projektil dokázala poměrně snadno zastavit obrana Coyotes, která vyhodila puk.

36:35

Hosté se po vyhraném buly dostali do šance, ale střelu od modré čáry dokázal brankář zastavit. Karel Vejmelka kryje puk.

36:27

Nick Schmaltz – 2 min., vysoká hůl.

36:00

Matias Maccelli se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obrana si s jeho pokusem o zakončení poměrně snadno poradila.

35:30

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, aktuálně stále platí vyrovnaný stav.

35:02

Travis Boyd měl na hokejce vedoucí branku, ale neuspěl. Následně přerušuje hru domácí brankář. Komerční přestávka.

34:36

Juuso Välimäki měl dvě dobré střelecké pozice, ale ani jednou nedokázal z dobré pozice trefit branku.

34:14

11:15, tak vypadá statistika střel na branku, v tomto ohledu je aktivnější hostující celek.

33:47

Miloš Kelemen to zkoušel individuálně, dostal se až do útočného pásma, ale pokus o zakončení nebyl povedený.

32:20

Karel Vejmelka si poradil se střelou soupeře, následně rychle rozehrál na spoluhráče, hra pokračuje dál, nepřerušuje se.

31:14

Na nějakou výraznější šanci v posledních minutých čekáme, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou.

30:35

Josh Brown zakončoval jako obránce od modré čáry a hostující brankář byl pozorný. Jake Oettinger na jeho střelu dobře viděl.

30:11

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Hosté vybojovali buly v útočném pásmu.

30:11

Komerční přestávka,

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v této třetině i zápase. Stav je vyrovnaný.

29:30

Joel Hanley vybojoval kotouč ve svém obranném pásmu, ale pokus o rychlé založení útočné akce nevyšel podle představ.

28:53

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.

28:00

Domácí hráči se po rychlé akci dostali do útočného pásma, ale pokus o zakončení nevyšel podle představ.

27:40

Karel Vejmelka kryje ránu soupeře, bude se vhazovat před jeho brankou. Komerční přestávka.

26:19

Po zakázaném uvolnění se vrací hra před branku Arizony. Hosté jsou opticky aktivnější.

25:50

Jamie Benn se dostal do útočného pásma a dokázal dobře vypálit. Karel Vejmelka si s jeho pokusem dokázal dobře poradit.

25:00

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

24:05

Max Domi hlídkoval před brankou, jeho spoluhráč zakončoval od modré čáry, ale obrana si dokázala celkem snadno poradit.

23:30

Miro Heiskanen měl dost času na zakončení, ale jeho projektil končí zblokovaný. Následně se hosté dostali do ofsajdu. Buly ve středním pásmu.

22:16

Střelecky i výsledkově je tento zápas vyrovnaný, oba kluby mají devět střel na branku a daly dva góly.

21:22

Následně se po zakázaném uvolnění vrací hra před branku Dallasu. Jake Oettinger musí být pozorný.

20:53

Přesilovku sice hostující celek proměnit nedokázal, ale mrzet ho to nemusí, tlak v útočném pásmu pokračoval dál a rychlou střelou se dokázal prosadit ROOPE HINTZ. Asistence: Miro Heiskanen a Joe Pavelski.

19:15

Následovala rána od modré čáry, ale puk končí vedle.

18:53

Domácí celek se musí bránit tlaku soupeře, Vejmelka si poradil se střelou od modré čáry.

18:34

Brett Ritchie – 2 min., krosček.

18:07

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Spokojenější mohou být ti domácí, jejichž oblíbenci vedou.

17:28

Hraje se především ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat před branku soupeře.

16:34

Střelecky aktivnější domácí celek se v závěru první třetiny dostal do vedení a utkání po krátké komerční přestávce pokračuje dál

15:14

Arizona právě vstřelila branku!
Po dobré hře v útočném pásmu se prosazuje domácí celek a bere si vedení. Provozu před brankou využil CONNOR MACKEY, jehož střela zapadla mimo dosah brankáře. Asistence: Travis Boyd a Christian Fischer.

14:38

Brett Ritchie a Connor Mackey kombinovali v útočném pásmu, ale jejich akci chyběla lepší zakončení.

14:00

Juuso Välimäki sice vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale jeho zakončení nebylo povedené.

13:50

Hra je přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu domácího celku.

12:45

12:26

Miro Heiskanen byl sice před brankou Coyotes, ale jeho střelecký pokus byl zblokovaný obranou.

11:50

Miloš Kelemen rychle otočil směr hry, ale do útočného pásma se domácí hráč dostat nedokázal. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

11:12

Hosté rozehrávali od své branky, pokoušeli se něco vymyslet před brankou, ale obrana si poradila.

10:34

Barrett Hayton se dostal do dobré střelecké pozice, jeho rána z mezikruží končí vysoko nad brankou, gólman Dallasu zasahovat nyní nemusel.

09:55

Jake Oettinger kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí si vypracovali zajímavou šanci v polovině třetiny.

09:27

Esa Lindell to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale jeho zakončení bylo obranou zblokované.

09:00

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, stav je aktuálně vyrovnaný, oba kluby se dokázaly jednou prosadit.

08:07

07:10

Domácí se pokoušeli o rychlou akci, ale chyběla přesná finální přihrávka.

06:46

Střelecky je tento zápas vyrovnaný, oba kluby mají na svém kontě pět střel na branku.

05:32

A máme rychle vyrovnáno, bleskově dokázal domácí celek proměnit přesilovku, tvrdou ránou od modré čáry rozjásal domácí fanoušky JUUSO VÄLIMÄKI. Asistence: Clayton Keller a Travis Boyd.

05:22

Joel Kiviranta – 2 min., vražení na hrazení.

05:05

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do útočného pásma.

04:15

Liam O'Brien se pokoušel zakončit rychlou domácí akci, ale jeho pokus míří vedle branky.

03:37

Joe Pavelski zakončoval od modré čáry, s jeho pokusem si dokázal poměrně snadno poradit brankář. 5:1, tak vypadá statistika střel na branku.

03:07

Max Domi hlídkoval před brankou, dostal přihrávku, ale zakončit nedokázal podle představ.

02:31

Po vyhraném vhazování se hostující celek dostal do zajímavé střelecké pozice, ale rána končí vedle branky. Vejmelka zasahovat nemusel.

01:23

Z první výraznější šance se hostující celek dostává do vedení, šikovnou tečí před brankou se po střele od modré čáry prosazuje JOE PAVELSKI. Asistence: Esa Lindell a Jason Robertson.

00:30

Josh Brown hlídkoval před brankou mezi kruhy, ale spoluhráči mu přihrát nedokázali.

00:01

Úvodní buly pro hostující celek, zápas začal.

00:01

Zápas brzy začne.

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Välimäki, J. Brown, Nemeth, Moser, Mackey, Söderström – Maccelli, McBain, Crouse – O'Brien, Boyd, Fischer – Keller, Hayton, Schmaltz – Kelemen, N. Smith, B. Ritchie.

Dallas Stars: Oettinger (M. Murray II) – Heiskanen, C. Miller, Lindell, Hakanpää, R. Suter, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Ja. Benn, W. Johnston, Dadonov – Faksa, Domi, Seguin – Kiviranta, Glendening, Dellandrea.
Arizona Coyotes odehrála 75 zápasů s bilancí 20-7-13-35 a získala 67 bodů. V tabulce Centrální divize je na předposledním místě za beznadějně posledním Chicagem. Z posledních pěti zápasů získal tým dva body za remízu v základní hrací době.
Dallas Stars odehrál 74 zápasů s bilancí 33-7-14-20 a získal 94 bodů. V tabulce Centrální divize je na třetí pozici za Minnesotou a Coloradem. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arizona Coyotes a Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

2:5

Góly a asistencie: 6. Välimäki (Keller, Boyd), 16. Mackey (Boyd, Fischer) – 2. Pavelski (Lindell, J. Robertson), 21. Hintz (Heiskanen, Pavelski), 40. J. Robertson (Hintz, Heiskanen), 45. Ja. Benn (J. Robertson, Heiskanen), 59. Domi (Lindell)

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Välimäki, J. Brown, Nemeth, Moser, Mackey, Söderström – Maccelli, McBain, Crouse (A) – O'Brien, Boyd, Fischer (A) – Keller (A), Hayton, Schmaltz – Kelemen, N. Smith, B. Ritchie.
Tréner: André Tourigny

Dallas Stars: Oettinger (M. Murray II) – Heiskanen (A), C. Miller, Lindell, Hakanpää, R. Suter, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Ja. Benn (C), W. Johnston, Dadonov – Faksa, Domi, Seguin – Kiviranta, Glendening, Dellandrea.
Tréner: Peter DeBoer

Rozhodca: Kozari, Syvret – Murray, Gibbons

Diváci: 4 600