NHL

Nashville Predators – St. Louis Blues

6:1

koniec (2:0, 2:0, 2:1)

01.04.2023, 19:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka) cz

Tipsport: 2.17 4.06 2.81

57:19

Vyloučení v týmu St. Louis Blues:
Jake Neighbours – 2 min., podrážení.

37:29

A ještě jedna střela, pro změnu od Blaise z mezikruží. Záhy je hra přerušena a bude se vylučovat. Dvě minuty dostane právě Blais, který sekl do bránícího Fabbra.

28:58

Problémy pro Nashville. Cal Foote dostává dvě minuty za krosček před brankovištěm a 20 sekund budou domácí jen ve třech.

27:18

Vyloučení v týmu Nashville Predators:
Kiefer Sherwood – 2 min., podrážení.

24:13

Kiefer Sherwood – 2 min., držení.

17:41

Tyler Pitlick – 2 min., vražení na hrazení.

14:28

Cole Smith a Sammy Blais dostávají dvě minuty za hrubost. K tomu Smith dostává ještě dvě minuty za podražení a hosté si tak zahrají přesilovku.

05:54

Joshua Leivo – 2 min., krosček.

6:1

Góly a asistencie: 5. Novak (Evangelista), 8. Glass (Novak, Evangelista), 28. Sissons, 34. Evangelista (Sherwood, Novak), 52. Trenin, 59. Tomasino (Barrie, Novak) – 49. Rosén (Toropčenko)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – McDonagh (A), Fabbro, Barrie (A), Gravel, C. Foote, Stastney – Glass, Afanasjev, Tomasino – Evangelista, Sherwood, Novak – Sissons (A), Co. Smith, Trenin – Asplund, McCarron, Jankowski.
Tréner: John Hynes

St. Louis Blues: Greiss (Binnington) – Parayko (A), Leddy, Scandella, Faulk (A), Rosén, Krug – Saad, B. Schenn (A), Vrána – Kapanen, Kyrou, Blais – Toropčenko, N. Walker, T. Pitlick – Neighbours, L. Brown, Leivo.
Tréner: Craig Berube

Rozhodca: Rank, Hebert – Gawryletz, Smith

Diváci: 17348