Španielska LaLiga

Villarreal CF – Real Sociedad San Sebastian

2:0

koniec (0:0)

02.04.2023, 18:30 • Estadio de la Cerámica, Villarreal • 27. kolo • Karel Jedlička cz

Šestý Villarreal se přiblížil čelu tabulky cenným vítězstvím 2:0 nad čtvrtým San Sebastianem. Hosté měli lepší vstup do obou poločasů, šancí bylo dost na obou stranách, domácí dvakrát a hosté jednou trefili tyč. Bezbrankové skóre vydrželo až do 77. minuty, kdy penaltový zákrok na Chukwuezeho potrestal Parejo. Vzápětí navíc zvýšil střídající Jackson, který byl sice poté hloupě vyloučen, ale v krátkém oslabení již Žlutá ponorka výhru nepustila z rukou. (20:23:16)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:7. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:19.

90+4

90+3

Hostům se ale krátí čas rychle, z ofsajdu vybíhal Oyarzabal a míč se vrací Villarrealu.

90+1

Druhou žlutou a následně červenou kartu za šlapák na nárt Zubimendiho dostává Nicolas Jackson (Villarreal). Svlečený dres při oslavě gólu ho vyšel draho a se žlutou kartou udělat takový faul je také mimo jakékoli chápání...

90

Nastavují se 4 minuty.

90

Chukwueze si naběhl na Pinovu kolmici a drží se za hlavu, neboť střílel zcela sám tváří v tvář brankáři vedle.

88

Znovu Cho potáhl míč a vypálil doprostřed brány, Reina po delší době musel zasahovat a míči jen nastavil koš.

86

Cho nachází Méndeze, jehož zakončení zpoza velkého vápna postrádalo přesnost.

85

Přidává se i Villarreal CF, který mění dva hráče a mezi střídačkami to vypadá jako při lyžařské štafetě:
ze hřiště odchází Pau Torres, přichází Jorge Cuenca,
ze hřiště odchází Alejandro Baena, přichází Manu Trigueros.

85

Trojnásobné střídání v mužstvu Real Sociedad San Sebastian:
ze hřiště odchází Andoni Gorosabel, přichází Álex Sola,
ze hřiště odchází David Silva, přichází Asier Illarramendi,
ze hřiště odchází Mikel Merino, přichází Ander Barrenetxea.

83

Alejandro Baena měl na kopačce třetí gól za šest minut, když dorážel Lo Celsovu zblokovanou střelu a otřásl břevnem.

82

Žlutá karta pro Villarreal CF (Nicolas Jackson). Při oslavě gólu si svlékl dres.

81

Villarreal právě vstřelil branku!
NICOLAS JACKSON dostal míč do běhu od Yeremiho Pina, v klidu se v pokutovém území vyhnul dvěma protihráčům a jeho přízemní střela zapadla přesně k levé tyči, kam se Remiro stačil jen ohlédnout.

80

Slabší křížnou střelu vyslal Cho, domácí brankář Reina ji jistil a mezi tyčemi stejně neskončila.

79

Na zadní tyči se vložil do Chukwuezeho křížného pasu Yeremi Pino a hlavičkoval nad břevno.

77

Remiro skočil po pravé ruce, DANI PAREJO však z pokutového kopu mířil k opačné tyči a otevírá skóre.